Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 11 kwi 2014, 22:57
Ja jebie co za dzien... najpierw ten szpital, teraz inne "zajebiste" informacje, /cenzura/... dzisaj zdecydowanie taki dzien ze wolalbym chyba jebnac.... Ide spac, bo mam paskudne uczucie ze sie zesram i porzygam jednczesnie tka mam flaki scisniete.;/
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez evvelinka 11 kwi 2014, 23:30
To witaj w klubie ksieżniczka.

nerwa dokładnie. Pójdę do lekarza, skonsultuję i zobaczymy. Ja aż takich bóli żebym się zdecydowała na operację nie mam, za to głowa mi pęka z dzisiejszego stresu i emocji, idę spać.

przez księżniczka 12 kwi 2014, 12:31
:((( poJe Bane to :((((
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez evvelinka 12 kwi 2014, 12:32
Niestety nie umiałam się powstrzymać od czytania. Znowu od rana płaczę, że to koniec mojego życia i będzie tylko gorzej :why:

przez antananarywa 12 kwi 2014, 14:47
a ktoś sobie wkręcał kiedyś zaburzenia odżywiania?

przez rozczarowana88 12 kwi 2014, 15:25
evvelinka, a wez przestan. Ja zawsze sie obczytam. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie u Cb dobrze. Ja mam wrazenie,ze totalnie odjechalam. Odlozylam nawet tusz do rzes ale teraz boje sie alergii gdziekolwiek i wciaz sie sobie przypatruje xd. Juz nawet woda sie boje myc xd. Sluchajcie,ide z chlopem nad rzeke na piwo, bo normalnie oszaleje xd.

przez marta80 12 kwi 2014, 16:11
evvelinka bedzie dobrze kochana...moze nie taki wilk straszny....pogadasz z lekarzem i bedziesz spokojniejsza:)))
ja czesto mialam bole glowy w potylicy i dretwienia palcow no i dretwienia policzka i neurolog podejrzewala zespol Arnolda Chari((:tez sie oczytalam i byla masakara....ale jakos samo minelo..tzn te dretwienia...
a ty jakie mialas objawy??

cos tu ostatnio spokojnie kochane...malo piszecie..chyba humor dopisuje...alebo wlasnie nie(((:

przez księżniczka 12 kwi 2014, 16:49
marta... a wez, jakasklawa ostatnio addict z tym SM, evv ma z tym kregoslupem ja musze isc do szpitala @.@ ja pierdziu. limit pewnie wykorzystane, wam zostala tlyko nerwica :P
Obrazek

przez nerwa 12 kwi 2014, 17:11
Ja to wam powiem szczerze, ze ostatnio mam neizly zapierd.ol. Nawet wczoraj, musialam wstac o 7 bo fachowiec przychodzil cos naprawiac :) (a dla mnie to noc) potem pol dnia ogaranie roznych rzeczy a na wieczor jeszcze do roboty poszlam. Bylam wykonczona (tak fizycznie) ale za to wtedy lepiej psychicznie. Dzisiaj tez w robocie siedze, ogarniam sprawy i jakos tak nie mysle o niczym innym i jest lepiej.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez evvelinka 12 kwi 2014, 17:27
Nie ma nikogo bo wiosna :)

rozczarowana idź idź, ja też byłam z moim na spacerze w lesie. Oszczędzałam się. Wolno chodziłam i o dziwo nie było tak źle jak zwykle. Mimo wszystko czuję ulgę, że wiem co mi jest.

marta albo pogadam i znowu mnie nastraszą :/ Ja właśnie czytałam o jakimś dziecku chorym na tę jamistość rdzenia, że miało najgorszą postać.. wypełnioną płynem - jak u mnie i postępującą w kierunku mózgu - tu nie wiem jak u mnie jest, ale miała podobną szerokość tego do mojej, bo 5mm - ja mam 4mm, ona miała krótszą, u mnie zajmuje chyba ze 3 kręgi. Poza tym mam to w dwóch miejscach.. jak kończy się szyja i gdzieś na wysokości bioder mam drugą jamę tym razem 3mm. Ktoś opisujący przypadek tej dziewczynki napisał, że nie chcą tego operować, bo grozi paraliżem całego ciała. Zrobiło mi się niedobrze jak to czytałam i już wyobrażałam sobie siebie. Ale chyba nie ma się co oszukiwać, że ciekawie to nie wygląda.. jak rdzeń kręgowy ma średnicę 1cm u mnie 4mm w środku zajmuje jakaś jama wypełniona płynem.. to brzmi jak dla mnie póki co tragicznie.

Objawy mam od roku. Na początku z przerwami, teraz non stop. Jak chodzę ulicą dziwnie się czuję.. taka zamroczona, mam bóle głowy, sztywność karku i ramion, zawroty głowy.. chwilami czuję jakbym miała upaść, zachwiać się, potknąć, a najgorzej jest z nogami.. bóle, sztywność, drętwienie, mrówki i różne uciśnięcia, gorąco.. jakby góra i dół ciała miały inną temperaturę, do tego opuchnięte stopy i łydki, ciężkość, drętwienie dołu pleców i tyłka..

Dobra idę się pakować do tej Anglii. Z jednej strony może wyjazd tam pozwoli mi to się odprężyć, z drugiej boję się, że coś mi się stanie.

przez nerwa 12 kwi 2014, 20:51
evvelinka, ale tez wczoraj jak gdzies spojrzalam, to napisali, ze w wiekszosci przypadkow w ogole si etego nie leczy bo ani nie postepuje tak, ze przeszkadza, ani nic. Wiec moze nawet troche osob to ma, ale nawet o tym nie wiedza. I u Ciebie tez nie jest powiedziane, ze wszystkie objawy są od tego, bo czesc moze byc tez nerwicowych, ale przez to ze masz dretwienia itd, to wszystko sie nakreca nawzajem. Nie wiadomo - z lekarzem pogadasz to sie wyjasni, ale mysle, ze bedzie dobrze. Wiec jedz do Anglii, baw sie dobrze i postaraj nie myslec przez te czas :)

A ja kurde dzisiaj mam te problemy z cukrem chyba... a w zasadzie to moze i od wczoraj. Bo tak mam, ze zjem obiad i niby jestem najedzona, a jednoczenie takie ssanie w zoladku czuje. Wiec i tak jakbym byla glodna, ale jednoczesnie najedzona. Dziwne uczucie. Ale dziwne, ze jak cos slodkiego zjem to tez nie przechodzi :( Boje sie, ze to cos z insuliną.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 12 kwi 2014, 21:13
Wy o cukrze, a w biedronce -25% na czekolady @.@.... to se zjem... a co mi tma, na zdrowie o 21 :D.
ps. A moj TŻ jak plakalam ze nie chce isc do szpitala mowi mi " nie boj sie, FAJNIE BYLO! jak byłem w gimnazjum to chodzilem sobie w szlafroku i popychalem kroplówke i miałem szpik nawet pobierany! i sie smiałem z takij dziewcyzbki bo kupy nie trzymala! :D!"

A ja.... SZ...Sz...SZPIK? a on " a no, bo krwinek jakis tma woogle nie mialam ale po 10 dniahc rpzesżło mi xD"

@.@... chce mieć takie podejscie do zycia.
Obrazek

przez nerwa 12 kwi 2014, 21:21
o kurde, no to wyluzowany :) ale ja zauwazylam, ze faceci jednak sa bardziej wyluzowani jesli chodzi o kwestie zdrowotne. Co widac po tym ilu tu facetów a ile nas :P

Ja raz bylam w szpitalu, chyba z 10-12 lat temu. I to wiecie z czego.. w sumie tez hipochondrii :D Sama sie nakrecilam, i to jeszcze net mi pomogl w tym. Bo od dziecka bylam przerwazliwiona na punckie serca, a dodatkowo balam sie lekarzy wiec jak mnei badali to skakal mi puls, i oni wtedy tak sie dziwili co taki wysoki - wiec juz zawsze zwracalam uwage jak serce mi szybciej bilo albo kołatało.
I pewnego dnia, tak sie w to wkrecilam, ze zaczelam szukac na necie, o tachykardii, no to mi wyskoczyla jakas strona z operacjami serca, ze to moze byc ojbaw czegos tam i leczy sie operacyjnie. Sluchajcie... w jaka ja panike wtedy wpadlam!!! Puls mi wystrzelil w kosmos, ojciec mnei zaprowadzil do lekarza, ten patrzy puls nie wiadomo jaki, to do szpitala - bo nie wiedzial co robic. No i tam z tydzien bylam, badania rozne mi robili, nawet na OIOMie lezalam z monitorigniem serca :))) No i nic nie wykryli... dali potem cos doraznie na obnizanie pulsu i tyle. A ja juz tam placze mialam, ze operacja bedzie i ze ja nie chce bo sie boje.

-- 12 kwi 2014, 20:24 --

A jeszcze jak na tym OIOMIe lezalam, to pamietam jak dzis... przyszly 2 lekarki, tak patrzyly na mnie, jakbym umierala juz... Taki smutek mialy na twarzy, jakby juz nic sie zrobic nie dalo! I tak mowili... taka młoda... :) heh

przez księżniczka 12 kwi 2014, 21:27
nam mnie tez sie baba wydzierala, a jak mowilam ze stawy bola to tez smutna mine zrobila @.@.....
Obrazek

Sortuj wg