Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 11 kwi 2014, 10:17
księżniczka, aaa no to moze ze mna jeszcze w miare ok, bo w sumie mam normalnie, tzn. wydaje mi sie, ze troche mniejszy niz zwykle, ale nie taki az maly :)
Milej podrozy!!! i daj znac potem co tam u dermatologa :P

-- 11 kwi 2014, 09:39 --

kurde a u mnie pomalowali wanne jakims specyfikem fachowcy, smierdzi w calym mieszkaniu na maksa, i boje sie, ze jakiego zatrucia dostane od tego :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Kakunia 123 11 kwi 2014, 18:50
Dół totalny ;/;/ cały czas myślę o tym crp;/;/;/ ludzie z chłoniakami nie mają takiego złego jak ja ....załamuje się coraz bardziej:(
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 11 kwi 2014, 20:13
:(( jestem juz na miejscu.... powiedzialam babce z ebola mine lokcie kolana i barki... a ona takie oczy , ze czemu nic nie mowie ( jakby mnie chociaz sluchala) a przedtem jebala mnie ze ona hajsu nie ma na bolerioze na cokolwiek bo szpital zalduzony, .. pierodlamento)) i dostalam skierownaie do szpitala @>@ na lezenie.. o ja pierdziu -.- super poprostu...
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Prakseda 11 kwi 2014, 20:25
Księżniczka, na internę masz to skierko?

przez księżniczka 11 kwi 2014, 20:29
co to interna ??? Na oddział dermatologi .... 05.05....
Obrazek

przez Prakseda 11 kwi 2014, 20:32
Interna to oddział wewnętrzny. Myślałam, że raczej tam Cię wyślą z bolącymi stawami ;)

przez księżniczka 11 kwi 2014, 20:45
a co za roznica.... babcia miala wylew i leżała na dermatologii tez xD hahah ale zmartwilo mnie ze do szpitala @.@

-- 11 kwi 2014, 20:20 --

kurde, nie chce tocznia, ani zadnej kolegenozy ;/ ( cokolwiek to jest)
Obrazek

przez evvelinka 11 kwi 2014, 21:26
Mam wyniki rezonansu..

cały czas płaczę.. w odcinku szyjnym i piersiowym wyszły mi jamy hydrosyringomyeliczne w centrum rdzenia kręgowego.. zaczęłam czytać w internecie i jest taka choroba jak jamistość rdzenia.. z tego co czytam rzadka, postępująca. Na innych stronach znalazłam info, że takie jamy mogą się tworzyć w przypadku nowotworów, zapaleń lub w.w. jamistości. Do tego wykryli mi możliwego mięśniaka na macicy i torbiel na jajniku, niewielkie naczyniaki trzonów th2 i 12. Nie wiem co mam ze sobą zrobić w związku z tymi jamami w rdzeniu kręgowym. Tyle wszystkim powtarzałam, że się źle czuję, nikt mi nie wierzył. Czuję, że jestem z tym sama i nikt mnie nie zrozumie. Smutno mi strasznie :(

przez księżniczka 11 kwi 2014, 21:31
<tuli> My cię rozumiemy.... wszystko będzie dobrze, jestes umowiona zjakims lekarzem na "co dalej?"
Obrazek

przez evvelinka 11 kwi 2014, 21:35
Nie. Dopiero się dowiedziałam. W niedzielę lecę do UK, jutro sobota, wracam za tydzień.. nie wiem jak to wytrzymam :( Zastanawiam się czy w tej sytuacji w ogóle lecieć skoro to nie nerwica tylko poważna choroba.

Zna tu ktoś jakiegoś dobrego neurologa lub neurochirurga?

przez księżniczka 11 kwi 2014, 21:42
nie bylam u nikogo takiego :(. A cos Ci od rezonansu powiedzieli cyz nic ? w sensie " mas zplyte i mysl z soba co dalej" cyz nakierowalii albo cos ?
Obrazek

przez nerwa 11 kwi 2014, 22:22
kurde evvelinka, :( mialam nadzieje, ze nic ci nie wyjdzie w tym rezonansie jednak.
Ale moze nie bedzie tak zle, tez cos wyczytalam, ze czesto to nie postepuje i nie lecza nawet - czyli, ze nie zagraza chyba? Wiec moze jakos to ogarna nawet nieoperacyjnie? Ciekawe czy to pewne wyniki z takiego rezonansu?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez evvelinka 11 kwi 2014, 22:33
księżniczka nic nie powiedziała, bo nawet się z nią nie widziałam. Wyniki poprosiłam żeby wysłali mi mejlem, a jak odbiorę za tydzień to wolę iść od razu do lekarza neurologa.. chyba, że ona będzie wtedy na miejscu to może pójdę podpytam.. w sumie dobry pomysł, dzięki.

nerwa
dzięki za pocieszenie, ale mi jest chyba od jakiegoś czasu gorzej.. zwłaszcza po długim chodzeniu. Wszystkie te moje objawy związane z mrowieniami nóg, sztywnieniem, drętwieniem i ciężkością się teraz potwierdzają jakby. Stwierdziłam, że przestanę chyba o tym czytać w necie, bo już tyle razy miałam nauczkę, że nigdy nic nie wiadomo. Na to się robi operacje? Przecież to środek samego rdzenia kręgowego. U mnie jest w samym centrum.

przez nerwa 11 kwi 2014, 22:40
znacyz jakies wysuszanie tych jam robią czy cos takiego. Ale sie nie wczytywalam dokladnie. U Ciebie najgorzej, ze to ewentualnei powoduje te problemy z chdozeniem :-/ bo tam cos czytalam, ze jak bolowe problemy to po prostu dają leki i tyle. Ale moze na takie dolegliwosci tez jakies leki pomoga? Obgadasz z lekarzem to bedzie wiadomo, bo tak to faktycznie nie ma co czytac - ludzie rozne rzeczy wpisuja czasem :)

Sortuj wg