Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez evvelinka 08 kwi 2014, 13:39
rozczarowana.. ja mam wysoki testosteron, ale nie chciałam brać leków, nienawidzę nic brać, a mają więcej skutków ubocznych niż to warte jak dla mnie.

przez Lisa_ 08 kwi 2014, 13:45
Heeej ! Dawno mnie tu nie było ;)
Dość dobrze było, ale ostatnio niepokoi mnie jeden objaw... A mianowicie słabość dłoni. Np. wyjmuję z kieszeni telefon i nie utrzymuję go, tylko wypada mi i roztrzaskuje się na ziemi. W ciągu ostatnich czterech dni, trzy razy tak się stało. Ogólnie, dziś bardzo ciężko mi szło ćwiczenie siłowe, nie umiałam podnieść ciężaru, który niedawno podnosiłam z łatwością... W ogóle, strasznie zmęczona jestem przy okazji. Kurcze, martwi mnie to...

Yh, i się jakaś zgaga po obiedzie przyplątała.
I mnie głowa poboluje znów, trzeci dzień.
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez Ellwe 08 kwi 2014, 14:35
Ja się wkurw.... okrutnie w pracy. Musiałam pójść sobie zapalić chociaż rzuciłam. Masakra. Całe szczęście, że tylko kilka dni mi zostało tutaj, bo ile można. Między innymi przez tą łupią robotę nabawiłam się nerwicy. Na dodatek doatałam znowu jakiś głupich plamień, bo zbliża mi się okres, ale to dopiero 20dc. :why:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez myszka1984 08 kwi 2014, 14:52
no właśnie genetycznie to podobno u nich nikt nie miał raka zoładka, wiec podejrzewają ze zle odżywiana była :( ale z kolei to bogaci ludzie, mieszkają na wsi, mają wyciąg narciarski i cały kompleks wypoczynkowy - ludzie inteligentni i na poziomie.... załamka ...

co do sody, to sama testuję i ocet do mycia zlewu i jako odkamieniacz, super się sprawdza !

przez marta80 08 kwi 2014, 14:54
Lisa ja ostatnio szlam z malym z parku i nioslam hulajnoge...i musialam co chwile zmieniac reke bo nie mialam sily w niej...czujesz??tak samo jak wiecz czytam ksiazki rece mi mdleja....
nie wiem moze nerwica nas tak oslabia i nasze miesnie...ze tracimy moc...

rozczarowana88aprop swedzenia co zauwazylam ze jak sie na tym nie skupiam...to nie swedzi...oby to bylo nerwicowe...pamietam kiedys bylam u znjomych i oni mieli ospe i mnie 2tyg wszystko swedzialo serio wszystko!!!!czyli cos w tym musi byc ze jak myslimy o swedzeniu to nas swedzi....ehhh o znow potega umyslu:))

Ellwe a jak twoje gulki kulki na glowie co kiedys pisalysmy ze mamy...mi sie wchnonely...te niby rogi nierownosci...sama nie wiem od czego to...serio..dziwne....??

-- 08 kwi 2014, 13:56 --

myszkaja chyba nie w temacie..a co soda czyscicie i octem???pochwalcie sie.....

przez Ellwe 08 kwi 2014, 15:48
marta80, jakoś przestałam na nią zwracać uwagę, nie rośnie nie boli, nic się z nią nie dzieję:) Odpuściłam ją chwilowo. Teraz mam na tapecie moje jajniki znowu i tego niby kleszcza, bo oczywiście zaspałam dzisiaj i nie zwlokłam się z wyra do lekarza. Jutro musze iść już na pewno, bo ile można czekać 8)

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez księżniczka 08 kwi 2014, 15:57
ale zywieniowo w wieku 9 lat..... to nie da .... żywieniowo...... nie zdazyloby sie tka nababrac :(.......zywieniowo to wlasnie kolo 30tki. ;/ bo rak zoladka to rak niestety ludzi w wieku 20-40 ;/ a nie starych ...;/
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 08 kwi 2014, 16:03
rozczarowana88, hmm wiesz co, z tego co pamietam to potem jak juz w okularach chodzilam to okulisci zawsze mi stwierdzali suche oczy, ale tez ja calymi dniami przy komputerze siedze, wiec juz nawet mnie to nie dziwilo. Za to w soczewkach problem byl taki, ze robily mi sie syzbko zapalenia spojowek (chociaz w sumie przez 5 lat bylo ok, potem sie zaczelo). I nie wiem czy to bylo powiazane z suchymi oczami (tzn. czy przez suche oczy + soczewki robilo sie zapalnienie spojowek?) - nie wiem. Teraz juz zapalen nie mialam odkad nosze okulary. Ale oczy czesto mam czerwone i mnei bolą, ale jak mowiam - komputer tez ma pewnie duzy wplyw :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 08 kwi 2014, 16:21
A ja robie prezentacje o Amoco Cadiz... i nic kurcze nie moge znalezc ciekawego, najlpeiej jakas tableke , wykres cos typowostatystycznego :(:(:(:( musze rowne 45 min gadac +/- 3 min. a mam tlyko 18 slajdow i w tym 2 filmiki na 7 min łacznie. Jakby ktos mial ochote oderwac sie od "wymyslania" chorob to prosze o pomoc xD
Obrazek

przez Lisa_ 08 kwi 2014, 16:21
Hahaha... Dopadła mnie jakaś... alergia (?) Nie wiem... Po obiedzie myślałam, że zbiera mnie przeziębienie, nic takiego... osłabienie, jakieś takie uczucie, jakby początków zapalenia gardła. Ale teraz doszło do tego straszne swędzenie ciała... Nawet dłonie mnie swędzą a mama zauważyła pokrzywkę... Faktycznie, mam pokrzywkę na szyi, dekolcie... Na razie tyle.
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez Ellwe 08 kwi 2014, 16:38
Lisa_, obserwuj w takim razie, bo objawy fatycznie są dziwne, ale z własnego doświadczenia wiem, że sama mam często pokrzywkę, szczególnie po kąpieli albo dziwne uczulenia, które po 2 dniach znikają. W zeszłym roku, miałam często takie stany grypopodobne, czasem z podwyższoną temp. czasem bez. Teraz - odpukać - nie miałam od początku nowego roku czegoś takiego. Oprócz oczywiście łamania w kościach co jakiś czas.:) Więc przy nerwicy chyba wszystko jest możliwe.

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Kakunia 123 08 kwi 2014, 17:11
Jestem zła Wkurwiona i w ogóle!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem w PL wczoraj laryngolog diagnoza przewlekłę zapalenie zatok zaniedbane przede wszystkim ;/ sama ropa jak stwierdził! Dziś ginekolog....cysty , upławy , prawdopodobnie endometrioza ...wszystko by się zgadzało i usg i moje dolegliwości i samo to że badanie mnie bolało choć normalne było;/ Mocz niedobry pełno leukoctytów , białka , itp idt....ach zapalenie jajnika jeszcze moje kochane....CRP 44 przy skali do 10! Tak że Angielscy lekarze się /cenzura/ popisali centralnym brakiem jakiejkolwiek wiedzy , umiejętności !!!!!!!! wczoraj za recepte 120 zł dziś od gina kolejna recepta na dwie kartki ;/;/ nie sory na 3 ! RZYGAĆ mi się chce, ryczeć itp....jutro neuro, a w czwartek kardiolog...co jeszcze wyjdzie a któż to wie....Jeszcze laryngologowi się moje węzły nie podobały ale fakt może to być ze stanem przewlekłym w zatokach i gardle ;/;/;/ MAM DOŚĆ
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 08 kwi 2014, 17:13
kakunia <tuli> bez nerwow, wszystko da sie wyleczyc :) DObrze ze W KRAJU jestes xD
Obrazek

przez Ellwe 08 kwi 2014, 17:14
O kurde, kolejna z podejrzeniem endometriozy... :shock:

-- 08 kwi 2014, 17:15 --

Dobrze, że wróciłaś i przebadałaś się tutaj. Biedulko. :roll: :**

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Sortuj wg