Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 06 kwi 2014, 17:27
mnie dupa pieecze czesto , klucia w odbycie nie wiem co to sa, ale jak cos kluje to to nerwobol raczej, na 100% rak nie kluje :P. no i mnie od 4 lat bpli po lewej stornie brzuch jak lekarz dusi :( no i moj rak dupy wzial sie ztego ze ja tam w sordku mam cos :D . ale to chyba hemoroid :D

Obrazek
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez Ellwe 06 kwi 2014, 17:34
Martusiu dawni mnie nie bylo boialam kilka dni spokiju. A dzisiaj ta akcja z niby kleszczem. Kurde. Dopoki nie pojde do lekarza zeby to sprawdzil to sie nie uspokoje,.
Mialam jechac na wies i sie odstresowac a tu dupa_/ na dodatek ciagle chce mi sie sikac. Co pol godziny musze chodzic. Najgorzej jak o tym mysle to wtedy co 15min. :time:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez marta80 06 kwi 2014, 17:46
ksiezniczko no mam nadzieje ze to nerwobol...mnie kluje pod zebrem raz z lewej raz z prawej..a jak mnie lekarze naciskaja macaja;)to nigdzie nie boli...no tez mam hemoroida..lusterkiem se luknelam;)i jest....no mysle ze jakby byl guz to chocby ob bylo wieksze i crp a ja mam ob 8...chyba se cos kupie na te hemoroidy...znacie cos godnego polecenia????

ellwedaj znac co z tym kleszczem....a mi tez sie nieraz chce czesto sikac sa takie dni a pozniej mija:)to tez na tle nerwowym myslicie??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amba 06 kwi 2014, 20:40
Dzień dobry, mogę się wtrącić? Zarejestrowałam się, bo mi rak dupy przykuł uwagę (przecudowne określenie:), a że właśnie jestem na niego "chora" (po jednorazowej krwi z ewidentnego i widocznego od wielu lat hemoroida, która więcej nie wróciła po czopkach Hemorectal, tak a propos polecania) i już od trzech tygodni przeczesuję net w poszukiwaniu potwierdzenia mojego śmiertelnego schorzenia. Z tym, że ja do lekarzy nie chodzę, bo boję się ich jeszcze bardziej niż raka - mam przede wszystkim chorobę białego fartucha i kiedyś faktycznie w jakimś gabinecie dostanę wylewu czy innej cholery (leczę się na nadciśnienie i dzięki lekom w każdym warunkach, nawet po wysiłku mam prawidłowe ciśnienie na różnych aparatach - wystarczy, że chce mi je zmierzyć moja ciotka, która jest emerytowanym lekarzem, mam 200/120 - paranoja upierdliwa).
Ok, zanim się rozkręcę, bo ja generalnie wmawiam sobie wszystkie choroby świata, napiszę tylko, że może to okropne, ale pocieszacie mnie, że nie jestem sama w tym wariactwie jakim jest hipochondria. Ludzie dookoła tego nie rozumieją. Nie śmieją się, rozumieją, że mam problem, ale nie są w stanie zrozumieć tego co czuję, co zresztą nie jest dziwne.

przez khaleesi 06 kwi 2014, 20:43
Wszyscy mają hemoroidy w tyłku. Problem jest wtedy jak wychodzą poza odbyt. Wtedy to się leczy
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Amba 06 kwi 2014, 20:45
To ja wiem, że każdy ma. Ja mam rodzinnie wypadnięte już dawno, ze 20 lat, czasami mi dokuczają i to wszystko - może kiedyś zdecyduję się na operację. Na razie na pewno nie, czopki pomagają.

przez księżniczka 06 kwi 2014, 20:45
hejo Amba :*
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez khaleesi 06 kwi 2014, 20:46
Amba, to musisz zadbać dietę opartą na błonniku. Pomagają Ci te czopki na ile?
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Amba 06 kwi 2014, 20:49
Ostatnio miałam spokój 2 lata. Teraz wróciły, bo utyłam i przestałam się ruszać (usprawiedliwiam się nadmiarem pracy - w domu pracuję, ale to bzdura), to i hemoroidy wróciły. Logiczne.

przez khaleesi 06 kwi 2014, 20:57
Amba, to może spróbuj sobie te wypnięte hemoroidy z powrotem z czopkiem wepchnąc do środka?
Mistrz Avatara

przez marta80 06 kwi 2014, 21:05
witaj Amba o to poszukam czopkow o ktorych piszesz...tylko ja nie mieszkam w pl...wiec w aptece inter moze beda..
a jakie choroby aktualnie przerabiasz??raka dup jak ja??;))

przez khaleesi 06 kwi 2014, 21:07
Rak dupy sobie zgooglujcie jak wygląda :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rak_odbytu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rak_jelita_grubego
Czynniki ryzyka raka odbytu

Posiadanie wielu partnerów seksualnych lub uprawianie seksu analnego[4]. Mężczyźni homoseksualni i biseksualni mają 17-krotnie zwiększone ryzyko wystąpienia raka odbytu[5].
Immunosupresja, często powiązana z zakażeniem HIV[4][6]. Mężczyźni homoseksualni mają zwiększone ryzyko zapadnięcia na raka odbytu bez względu na to, czy są zakażeni wirusem HIV, czy nie[2].
Palenie tytoniu – aktualni palacze[7] znajdują się w grupie większego ryzyka powstania raka odbytu niż osoby niepalące[4][8].
Łagodne zmiany w odbycie (w przebiegu nieswoistych zapaleń jelit[9], guzki krwawnicze, przetoki).

więc jak macie jakieś guzki to lepiej do lekarza iddzcie z tym bo to może nie do końca są wkręty hipo.

na dobrą sprawę raka jelita może każdy zachorować ;)
Mistrz Avatara

przez Amba 06 kwi 2014, 21:18
A to jest jakiś pomysł :) Spróbuję :)
Niestety, hemoroidy to moje najmniejsze zmartwienie... Hipochondria jest znacznie gorsza i upierdliwa.

Obecnie rak dupy jest na tapecie przez te hemoroidy. Ale ogólnie mam raka żołądka, bo miewam zgagę (mam refluks), trzustki, bo mi się tłuszcz na brzuchu odkłada bardziej z lewej strony. To ostatnie też jest powodem podejrzeń o chłoniaka (mój brat umarł 4 lata temu na chłoniaka - czego nie jestem pewna, to długa opowieść, ale wyzwoliło to hipochondrię pełną gębą i na dodatek upewnienie się w tym, że chodzenie do lekarzy nic nie pomaga) i jedynym jego objawem fizycznym była powiększona śledziona - oczywiście nie gołym okiem. Chyba uczuliłam się na dezodorant, co oczywiście przywaliło mi pewnością, że mam raka górnych dróg oddechowych (cholera wie dlaczego akurat to). Co jeszcze na dziś... A, mam plamkę grzybiczną od kota, która już znika jak to plamka grzybicza, ale nadal nie jestem pewna odnośnie czerniaka. Reszta moich raków jest okazjonalna, jak akurat o jakimś czytam :)
Tia, im więcej piszę, tym bardziej mi głupio, więc już skończę :)

przez khaleesi 06 kwi 2014, 21:20
Amba, dobra ale chyba nie da się mieć raka jednego i drugiego w sobie :lol: Spróbuj racjonalizować skup się na tym hemoroidzie co Ci wyłazi z tyłka z przeproszeniem nie wiem jak to ująć :oops: :P
Mistrz Avatara

Sortuj wg