Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez gavril princip 24 sie 2008, 18:15
Mikro elementarnej kulury?i ty to mowisz? filomatka ma zaburzenie osobowosci ,psychozy nie biroa sie od tak ,jak rowniez urojenia,proponuje bys sama poczytala bo cie conieco ominelo.Burza w szklance wody ? no tak dla cieboe obrazanie kogos to nic,wazne ze nie ciebie.
gavril princip

przez kajmanka 24 sie 2008, 18:40
i znowu nadinterpretacja. facet ochłoń troche, bo nie czytasz tego co piszemy, ale sobie dopowiadasz!
Kasia

przez gavril princip 24 sie 2008, 18:43
To ze nie masz pojecia o czym mowie a logikia dla ciebie nawet wpsychologi nie istnieje to nie znaczy ze ja nadinterpretuje.Poczytaj troche,nie tylk oforum ale tez ksiazek,sa pewne fundamenty po ktorych nie da sie nieokreslic typ uzaburzenia w tym osobosci.Zreszta starczy tego ,dyletanctwo sie panoszy.
gavril princip

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ESTER 24 sie 2008, 18:52
gavril princip napisał(a):Ja podobnie jak Filomatka miałam ciężkie życie , ale w przeciwieństwie do niej wydoroślałam już dawno !
fajnie, milo sie pochwalic.nie pomyslalas z eona ma naprawde rpzesrane jelsi dopadaja ja glosy i urojenia ,psychoza.Dorosnac moze egoistyczny gowniarz albo ktos kto sobie najwyzklej nie radzi w zyciu ,ale mowisz do dziewczyny zaburzneiami osobowosci ,zastanow sie troche.Ten watek staje sie powoli irytujacy.
Przyznalas sie ze zle napisalas oraz 'niestostowsnie' sie zworiclas do filomatki ,ja ocenilem toz achowanie mianem gowniarskiego, ,jelsi przepraszas ja ,to moja zla ocena miala pdostawy,bo to bylo p oprstu gowniarskie.Ja nazwalem je adektwanie.Przykro m ijesli poczulas ie dotknieta.Nikogo nie nazywam tak bez pdostaw ani powodwo.Nie pisze tak do kazdego.Odpuscmy wszelkie 'przepraszam' po prostu wsytarczy nie wyzywac sie na forumwoiczach w trudnych sytuacjahc zyciwocyh [to jest forum neurotykow ,kazdy co chiwle ma ciezkie momenty w zyciu] ani nie pisac w sposob mentorski wyniosly itd.

No rzeczywiście tu Ci przyznam racje, nie powinnam się tak zwracać do osoby z takimi zaburzeniami
osobowości.Zakręciłam się totalnie, to prawda :roll: Popełniłam błąd i nie mam Ci za złe , że mi na to zwróciłeś uwagę , ale żeby odrazu , że to "gówniarskie zachowanie" to trochę niewporządku.
Nie wiem czy ona ma aż tak bardzo przesrane,choroba psychiczna to nie rak , na to się nie umiera.
W sposób mentorski czy wyniosły to chyba ty mój drogi tu piszesz.Dokonaj konfrontacji ze swoimi własnymi wypowiedziami na tym forum.
Ok.obiecuje , ze już więcej nie bede się" wyżywać" na forumowiczach :lol: Jeszcze raz powtórze , ze jest mi przykro i wszystkich urażonych przepraszam :!:
ESTER

przez Filomatka 24 sie 2008, 18:56
Nie nawiązuj do mojej sytuacji prosiłam cię o to :!: Jeżeli jeszcze raz to zrobisz, napiszę w tej sprawie do moda. Naruszasz moją osobę.
Dodatkowo, ludzie tacy jak ty zagrażają pacjentom. Powinni nie mieć prawa prowadzenia psychoterapii, w ogóle nie być dopuszczani do tego typu zawodów. Znam przypadek dziewczyny, która po podobnych dawkach bzdur mówionych przez lekarza chciała się zabić. Także może przystopuj. Więcej ludzi skrzywdzisz, żadnemu nie pomożesz.
Ostatnio edytowano 24 sie 2008, 19:02 przez Filomatka, łącznie edytowano 1 raz

przez ESTER 24 sie 2008, 19:01
"Zreszta starczy tego ,dyletanctwo sie panoszy."

"dyletanctwo" co to? :shock:

Kajmanko ja mysle , ze Gavril ma racje.Filomatka ma zaburzenia osobowosci i stąd ten jej niedawny stan psychotyczny który przeszła.
ESTER

przez ESTER 24 sie 2008, 19:03
OK. JUż WIęCEJ NIC O TOBIE NIE NAPISZE ! OBIECUJE :!: :!: :!: :!: :!:
ESTER

przez gavril princip 24 sie 2008, 19:03
Na to sie umiera,tylko szczescie ratuje.Ona ma za soba 2 proby samobojcze.Gdyby nie napisal 'gowniarskie zachowanie' ani niczego w tym stylu to bys po prostu ripostwoala dalej i klocila sie.w Mentorksim tonie nie pisze ,pisze w wynioslym wobec ciebie.
"Ok.obiecuje , ze już więcej nie bede się" wyżywać" na forumowiczach :lol:" widze ze cie to dalej smieszy,i ty mowisz o dojzewaniu
gavril princip

przez Filomatka 24 sie 2008, 19:04
Dobra inaczej napiszę. Czujesz się lepsza bo nie masz zaburzeń osobowości tak? "nie powinnam tak mówić do ludzi z TAKIMI ZABURZENIAMI osobowości :roll: (plus głupi emot)"
Wolę mieć zaburzenia, niż być taką osobą, która ludziom daje etykietki. Ja nikomu krzywdy nie robię. Weź sobie kup pluszaka mała dziewczynko, to sobie na nim wyładujesz złości.
Ostatnio edytowano 24 sie 2008, 19:13 przez Filomatka, łącznie edytowano 2 razy

przez ESTER 24 sie 2008, 19:10
Ale co się do mnie przyczepiłaś ! Jak Gavril czy kajmanka piszą o Tobie w swoich postach to jest ok?
Gavril jednak ma racje, że z Tobą to nie ma co wchodzić we wszelkie dyskusje bo wszystko odnosisz do siebie nawet nic nie znaczące i niewinne uwagi które nawet nie są o Tobie czy skierowane do Ciebie.
ESTER

przez Filomatka 24 sie 2008, 19:15
Z tobą też nie ma co wchodzić w dyskusje. Od ludzi, którzy wykorzystują czyjeś problemy żeby innych mieszać z błotem w dyskusji (chodzi o Gavrila) należy się trzymać z daleka.

przez gavril princip 24 sie 2008, 19:18
Zajebista jestes,wiecej perfidji jeszcze nie widzialem,Teraz wykozstujesz moja osobe zeby oponowac a raczej dopiekac dalej filomatce.Fabrykujac na dodatek moje slowa.Gdzie pisalem ze nie ma co znia wchodzic w dyskusje? napisalem ze nie wolno obrazac a jelsi rozmawiac to po ludzku ,i dziwsz sie ze filomatka ma dosyc ciebie,poczytaj swoje posty ,ten clay ton ?zwykel obrazliwe slowa.ja tak nie pisze nawet kajmanka zachowuej wyczucie smaku,ja tez ja nie obrazam wiec nie czepia sie nas.To raczje logiczne.Wkrzuyles ja zrobiles woje poczulas sie leprza zalatalas kompleksy to teraz daj juz spokoj i nie pisz ani o niej ani do niej.starczy tego,to zamienia sie w czat powoli
gavril princip

przez ESTER 24 sie 2008, 19:34
gavril princip napisał(a):Na to sie umiera,tylko szczescie ratuje.Ona ma za soba 2 proby samobojcze.Gdyby nie napisal 'gowniarskie zachowanie' ani niczego w tym stylu to bys po prostu ripostwoala dalej i klocila sie.w Mentorksim tonie nie pisze ,pisze w wynioslym wobec ciebie.
"Ok.obiecuje , ze już więcej nie bede się" wyżywać" na forumowiczach :lol:" widze ze cie to dalej smieszy,i ty mowisz o dojzewaniu

Ha ! Sam się przyznajesz , ze piszesz w wyniosłym tonie a mnie o to oskarżasz.To moze daj przykład jak się tutaj powinno posty pisać.I nie poruszaj sytuacji innych na tym forum :mrgreen: Własnie to zrobiłeś :mrgreen: No chyba , ze jestes wyrózniony i Ty możesz :lol:
Gavril uważaj bo pewna osoba na tym forum nas już postraszyła :mrgreen: Zaraz wkroczy moderator do akcji i Ci mandacik wlepi :lol: Nie no tak już na poważnie to przestańmy już zajmować się innymi.!Ja bardzo współczuje ludziom po próbach samobójczych.Sama kiedyś miałam takie myśli żeby ze sobą skończyć , ale mi przeszło i teraz doceniam życie ;)

"Ok.obiecuje , ze już więcej nie bede się" wyżywać" na forumowiczach :lol:"

"Ok.obiecuje , ze już więcej nie bede się" wyżywać" na forumowiczach :cry: Teraz jest ok Gavril ?
ESTER

przez ESTER 24 sie 2008, 19:40
"Dorosnac moze egoistyczny gowniarz albo ktos kto sobie najwyzklej nie radzi w zyciu ,ale mowisz do dziewczyny zaburzneiami osobowosci ,zastanow sie troche."

Tutaj wyrażnie dajesz do zrozumienia , ze nie powinnam wchodzić w dyskusje z pewną osobą !
ESTER

Sortuj wg