Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez evvelinka 03 kwi 2014, 21:47
Kakunia brzuch, kręgosłup lędźwiowy, nogi wymiennie lub razem.. zaczyna się w czasie okresu lub przed nim i trwa pół miecha zwykle, ostatnio coraz dłużej i powinnam się chyba wybrać na usg zobaczyć jak tam moja zaawansowana endometrioza. Mam też jakieś uciski głowy, czasem mnie coś zakuje, głowa mnie też często potrafi boleć, ale to nie są moje największe zmartwienia.. najgorsze są zawroty głowy, zachwiania równowagi i drętwienie nóg, tyłka i dołu pleców, których doświadczam z każdym krokiem czy to w domu, czy to w lesie czy to w drodze do sklepu.

-- 03 kwi 2014, 21:53 --

Kakunia 123 napisał(a):Ja pamiętam jak przed kOlonoskopią kazali mi wypić ileś litrów wody z jakimś przeobrzydliwym proszkiem który się tam rozpuszczał...wypiłam nie cały litra a miałam chyba z 5 !

Haha mój facet kiedyś poszedł na usg brzucha, wcześniej zaleca się wypić 2l płynów, on sobie to wziął do serca i naprawdę tyle wypił.. a lekarz na badaniu do niego.. ojej nigdy nie widziałem tyle płynu w pęcherzu, czy mogę sobie zrobić zdjęcie? Wow.

przez Kakunia 123 03 kwi 2014, 21:56
HAHA no jaki pacjent przykładny :)..mówisz endometrioza ...mnie też tak wszystko boli jeszcze ma taki dziwny ból jakby od szyjki macicy promienujący do odbytu strasznie dziwny to ból...mi jazdy zaczynają się w czasie owulacji własnie ! Ginekologa mam na wtorek zobaczymy co powie...mie kręgosłup właśnie boli w dole ...i promienuje do nóg ..mamy podobnie
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez evvelinka 03 kwi 2014, 22:05
Kakunia 123 napisał(a):HAHA no jaki pacjent przykładny :)..mówisz endometrioza ...mnie też tak wszystko boli jeszcze ma taki dziwny ból jakby od szyjki macicy promienujący do odbytu strasznie dziwny to ból...mi jazdy zaczynają się w czasie owulacji własnie ! Ginekologa mam na wtorek zobaczymy co powie...mie kręgosłup właśnie boli w dole ...i promienuje do nóg ..mamy podobnie

Tak też mam czasem takie kłucia w odbycie nagłe, ale chyba nie od szyjki w moim przypadku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kakunia 123 03 kwi 2014, 22:07
Ja tak własnie przy owulacji czuję tylko te kłucia w odbycie ....strasznie wkurzające i kłucia w pochwie a o dziwo jak okres to nic nie boli specjalnie ...szczerze powiem, że przed urodzeniem dziecka to mnie nic nie bolało prócz migren!
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 03 kwi 2014, 22:15

http://www.youtube.com/watch?v=j8iFGxPbi5w

hahah tak bedzie wygladalo moje jelito....
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez evvelinka 03 kwi 2014, 22:16
Ty przynajmniej masz dzieci, a ja pewnie nigdy ich nie będę mieć przez swoją chorobę. Oprócz tego, że jestem chora jest to dla mnie kolejny powód do czucia się gorszą. Ale to wszystko mogłabym jeszcze znieść, gdybym mogła jakoś funkcjonować, a od roku po prostu nie mogę normalnie wyjść z domu, bo się cały czas kołyszę na wszystkie strony i ledwo idę, a każdy krok to tortura.

Księżniczka, a czemu idziesz na kolonoskopię? Jakie masz objawy jeśli to nie tajemnica?

przez księżniczka 03 kwi 2014, 22:21
evv od 4 lat boli mnie brzuch i gadaja ze to jelito dralziwe + przy zwyklym badaniu przez lekarza to takie....kiedy masuja brzuch i uciskaja boli mnie tam w jednym miejscu i dostalam :P
Obrazek

przez Kakunia 123 03 kwi 2014, 22:22
Al eta choroba nie daje ci szans na dziecko ? Czy jakoś procentowo to się rozkłada? Ja sobie wpadłam ukrywac nie będę mimo zabezpieczeń ale tak musiało być widocznie ...

O jakie ładne robaczki :) Uwierz ja też myślałam że będę miała takie na KOlonoskopi bo w dupie mnie swędziało !!! ;) a tu nic
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 03 kwi 2014, 22:26
evv, nigdy nie mow nigdy :P
Kakunia, ja Ci zazdroszcze :P teraz przynajmniej odchowane :D
Obrazek

przez Kakunia 123 03 kwi 2014, 22:30
No 5 lat już ma byczek ;p Chciałabym się już czuć lepiej żeby może drugie mieć ale na razie wszystko mnie boli
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez evvelinka 03 kwi 2014, 22:33
Kakunia 123 napisał(a):Al eta choroba nie daje ci szans na dziecko ? Czy jakoś procentowo to się rozkłada? Ja sobie wpadłam ukrywac nie będę mimo zabezpieczeń ale tak musiało być widocznie ...

Ja tam nie mam złudzeń.. mam niedrożny jajowód, drugi drożny, ale pod wysokim ciśnieniem, ogromne zrosty w brzuchu utrudniające funkcjonowanie wielu narządów jak np. przyrośnięcie jajnika do macicy, macicy do jelit i pęcherza, narządy są poprzemieszczane, nie na swoim miejscu itp. cuda to wszystko przez zaawansowaną endometriozę - miałam już 2 operacje usunięcia wielkich obustronnych torbieli jajników, torbieli nawet 12cm; hiperandrogenizm, hashimoto.. trzeba być wyjątkowo naiwnym żeby dawać sobie jakieś nadzieje. Jedyna droga to invitro, ale z moimi dolegliwościami teraz nie chcę.. poza tym bałabym się, że dziecko będzie chore itd. Chyba nie chcę.
Ale wpadka to nie taka zła rzecz jak teraz myślę.. przynajmniej dla mnie, bo nigdy nie znalazłabym odpowiedniego czasu na to.
Ostatnio edytowano 03 kwi 2014, 22:40 przez evvelinka, łącznie edytowano 1 raz

przez Kakunia 123 03 kwi 2014, 22:36
No ja też pewnie jakbym nie wpadła to bym nie miała go po prostu ...Nie będę ci pisać , że wszystko będzie ok itp...bo ja sama nie lubię jak ktoś mi tak mówi cały czas. Będzie co ma być może kiedyś się jednak doczekasz nigdy nic nie wiadomo :)
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez evvelinka 03 kwi 2014, 22:41
Tak mi lekarze też mówią, że wcale nie jestem bezpłodna, że dlaczego tak mówię, ale ja swoje wiem. Wolę się miło zaskoczyć niż przykro zawieść.

przez Kakunia 123 03 kwi 2014, 22:59
No tak racja lepsza niespodzianka :):) w moim przypadku niespodzianka była bolesna bo wiek 20 lat na urodzenie dziecka to za szybko ale teraz już jest ok :)więcej czasu dla siebie ..i więcej myślenia o tym co mnie boli i szperania w internecie ..własnie teraz znowu szperam strony o raku szyjki ...
All we need is faith
Faith is all we nee
d

Sortuj wg