Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 03 kwi 2014, 14:16
A ja mam w dupje, umre jutro :D. albo za tydzien :D
Toczen mnie toczy :D... bo wsyxstko boli i plamy sa :D..... bolerioza tez si rozsiewa, a lekarka mi powiedziala ze moje plamy to przyluszczyca, a ja ze chyba ja POJEB***, glupia idiotka, nie wygladaja ani troche jak zanda luszczyca a co dopiero PRZYluszczyca. WKurwiaja mnie tacy drudzi
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez aga9115 03 kwi 2014, 14:24
księżniczka, to bedziemy umierać razem :D pierwsze słyszę o jakiejś przyłuszczycy, cholera wie co to.

Dzisiaj mam wielką ochotę zniknąć z tego świata, nie ma sensu żyć...

przez evvelinka 03 kwi 2014, 14:28
Mi już nic nie pomaga. Od roku mam zawroty głowy uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Kto by to wytrzymał bez depresji. Czytam teraz o chorobie Maniera i innych schorzeniach laryngologicznych.. byłam u laryngologa, ale nie zajrzał mi do uszu i teraz nie wiem.

-- 03 kwi 2014, 14:30 --

księżniczka napisał(a):A ja mam w dupje, umre jutro :D. albo za tydzien :D
Toczen mnie toczy :D... bo wsyxstko boli i plamy sa :D..... bolerioza tez si rozsiewa, a lekarka mi powiedziala ze moje plamy to przyluszczyca, a ja ze chyba ja POJEB***, glupia idiotka, nie wygladaja ani troche jak zanda luszczyca a co dopiero PRZYluszczyca. WKurwiaja mnie tacy drudzi

Ja mam raka rdzenia, niedotlenienia mózgu i problemy w krążeniu mózgowo-rdzeniowym, do tego chorobę błędnika i boreliozę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 03 kwi 2014, 14:32
evvelinka, mi laryngolog tak sprawdzal blednik, ze musialam zamknac oczy, rece przed siebie wyciagnac (stojąc) i ruszac glowa w prawo i lewo. I jak sie nie wywracaam, to powiedziala - ze to nie blednik :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Kakunia 123 03 kwi 2014, 14:33
NAWET NIE WIEDZIAŁAM , że chlamydia powoduje takie objawy .......niechcący weszłam na forum wpisując moje objawy i ulalala...aż się zdziwiłam każdy podpunkt się zgadza. Ludzie nawet mają zmiany w płacie czołowym przez to świństwo ;/ chyba zrobię badanie .....Co prawda mam faceta 6 lat ale ludzie piszą ,, że nawet to gówno 10 lat mieli wcześniej a lekarze nie potrafili pomóc ...dziś już tak drżą mi mięśnie i mam takie titki kończyn i palców , żeszok;/
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez evvelinka 03 kwi 2014, 14:34
nerwa napisał(a):evvelinka, mi laryngolog tak sprawdzal blednik, ze musialam zamknac oczy, rece przed siebie wyciagnac (stojąc) i ruszac glowa w prawo i lewo. I jak sie nie wywracaam, to powiedziala - ze to nie blednik :)

Wiem, ale ktoś mi tu ostatnio napisał, że miał rzadką chorobę błędnika, którą wykrył dopiero po dalszych badaniach, więc już nie wiem.

przez księżniczka 03 kwi 2014, 14:44
a moze to ejst tak, z eludzie se z tym zyja i maja wyjebane amy sie doukujemy i potem znajduja nam "rzadkie choroby" xD
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 03 kwi 2014, 14:47
no wlasnie, takie specjalnie dla nas, zebysmy w koncu byli spokojni, ze te objawy zostaly nazwane :)
Ponoc zespol jelita drazliwego takie wlasnie jest - ze nie wiadomo o co chodzi, to nazwali jelito drazliwe i ch.... :D
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez evvelinka 03 kwi 2014, 14:50
Ksieżniczka ja też tak żyłam, nie zwracałam uwagi nigdy na moje dolegliwości.. do lekarza szłam dopiero jak mnie coś bolało tak, że nie mogłam spać, ale uważam, że ludzie nie mają widocznie tak uciążliwych objawów utrudniających normalne życie. Ja też bym się nie badała gdybym mogła wyjść na dwór i normalnie pójść do sklepu. Nie wierzę, że ktoś, kto czułby się tak, jak ja normalnie by sobie chodził i nie zwracał na to uwagi.

Zaczęłam czytać o objawach chlamydii tak dla poszerzenia wiedzy i raczej jej nie mam mimo, że parę objawów pasuje.. robiłam parę razy posiew, a partnera od tego czasu nie zmieniałam. Ludzie na forum pisali żeby nigdy nie dać sobie wmówić nerwicy, bo lekarze to ludziom wmawiają dla świętego spokoju żeby się odpieprzyli :)

przez nerwa 03 kwi 2014, 15:01
evvelinka napisał(a):Ludzie na forum pisali żeby nigdy nie dać sobie wmówić nerwicy, bo lekarze to ludziom wmawiają dla świętego spokoju żeby się odpieprzyli :)

Z jednej strony tak... ale z drugiej ile jest osob (wlasnie tkaich hipochondrykow), ktorym naprawde nic nie dolega, a wmawiaja sobie wszystko po kolei. I co, w sumie taki lekarz powinien ich kierowac wtedy na kazde kolejne badanie. Jedno po drugim. A przeciez ile to kasy... :-/
Ostatnio czytalam jakis artykul, ze w PL duzo ludzi wlasnie chodzi z roznymi dolegliwosciami do lekarza i chca badan wiecej i wiecej, a tak naprawde wiekszosc z tych rzeczy to albo wystarczyloby wziac aspiryne i polezec w lozku, albo cos w tym stylu.
Wiec ja z jednej strony rozumiem nas, ze jak zarzucaja nerwice to sie wkurzamy bo przeciez realnie sie zle czujemy, ale z drugiej strony rozumiem tez lekarzy. Oni pewnie po dlugoletniej praktyce widza juz, jaki TYP osoby przychodzi. I jak ktos od razu wykazuje takie zachowania nerwicowo-hipochodryczne, to pewnie zakladaja ze objawy sa prawdopoodobnie nerwicowe.
Wiecie, wydaje mi sie, ze lekarze zawsze wybieraja to, co im sie wydaje najprawodpodobniejsze. Dlatego kazdy kto idzie, nie ma zaraz wykonywanej calej serii wszelkich badan, bo wtedy sluzba zdrowia w ogole by zbankrutowala :)

przez evvelinka 03 kwi 2014, 15:22
No tak, ale każdy powinien walczyć o swoje dobro.. lekarz o swoje, a my o swoje.. lekarza to nie obchodzi, bo to nie on się źle czuję, a mnie tak i zrobię wszystko żeby poprawić swój komfort życia. Po prostu nie jestem specjalistą i muszę wszystko na chybił trafił. Chodzę prywatnie i sama płacę za swoje fanaberie. Z resztą mi tam prawie każdy lekarz coś wykrywał.. laryngolog alergię, ginekolog endometriozę, endokrynolog hashimoto i hiperandrogenizm, parazytolog pasożyty, psychiatra nerwicę, psycholog bulimię. Zdrowa nie jestem i nie dam się zbyć. Mnie się lekarze boją, bo zadaję szczegółowe pytania, orientuję się w temacie i trudno wzbudzić moje zaufanie. Czasem owszem nic nie wykrywali, ale to po prostu był fałszywy trop. Jednak wiele razy trafiłam z badaniami... wymyśliłam sobie po objawach i czytaniu na forach takie, które potem potwierdziły choroby. I nie robiłabym tego gdybym nie próbowała dojść dlaczego mam ciągle te pieprzone zawroty głowy i zachwiania równowagi. Musiałam spróbować wszystkiego, bo już od roku ciągle mnie chwieje jak chodzę.

przez Kakunia 123 03 kwi 2014, 15:39
Kurde tak od ponad tygodnia zauważyłam u siebie żółtą cerę znaczy powieki i pod oczami oraz podbródek i skóra nad ustami koszmarnie to wygląda;/;/ jak się nie pomaluje to mogę ludzi straszyć...miała któraś z was tak? Miałam USg i krew wątroba wyszła ok i z krwi też...soków marchewkowych nie pijam nie lubię....ogólnie wyglądam szczeglnie jeśli chodzi opowieki i skóre wokół oczu jak jakiś ćpun ;/
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nerwa 03 kwi 2014, 16:03
Kakunia 123, ja juz od jakegos czasu mam podobne obserwacje. Szczegolnie co do - pod oczami. Az sie tez zastanawialam czy to nie od watroby? :-/

przez marta80 03 kwi 2014, 16:05
hi
ale jak proby wtarobowe sa ok..to nie powinno....musi byc bilirubina wysoka..abysmy zolkly;)wiem bo mam problemy z watroba...
dziewczyny a drapiecie sie po ciele?/ja np siedze ogladam tv i caly czas jak nie po twarzy to po wlosach...itd ciagle lapa chodzi to chyba juz taki nerwowy odruch co???a ja juz tego nie kontroluje...

Sortuj wg