Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kaja1981 02 kwi 2014, 10:23
To pewnie i ja mam boreliozę-objawy pasują doskonale.Tylko ,że ja nie tego się boje...
Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co..........

przez nerwa 02 kwi 2014, 10:24
Weszlam na forum boleki, i kurde tyle roznych objawow ona daje. I ja sobie mysle.... ze kurdee... ja na bank mam jakas rozwinieta chorobe powazna :( No bo to nie jest tak, ze mi jedna konkretna rzecz dolega. Ja ogolnie ciagle sie czuje zle. I a to senna, a to otumaniona, a to nei mam sily, w głowie się kołuje jak na karuzeli...
Ja zdaje sobie sprawe, ze nerwica moze dawac rozne objawy, ale kurde no, az tyle i tak dlugo?! :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 02 kwi 2014, 10:28
strzykania w stawach nie daje nerwica :P a ja to mam xD. i kolano od nerwicy tez mnie nie jeb...ie ....-.-
Nerwa, tam na forum o bolerce masakra jakas, tylko nie wchdoz na gazeta.pl .... bo tam sami szamani i druidzi :D

-- 02 kwi 2014, 09:36 --

a ja tyle po lasach łaziłam......
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 02 kwi 2014, 10:39
Ja wlasnie nie chodzilam bo sie zawsze balam tego robactwa. Ale za to jak do mamy jezdzilam to z psami sie bawilam, a one tam biegaja po okolicy i nieraz maja kleszcze :((
W ogole ja sie boje, bo jak ja mam np. chodzic do pracy jak mi sie tak w glowie kreci? Jak mam chodzic gdziekolowiek?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 02 kwi 2014, 10:43
ja jestem geografem..... od cholery terenowek itp po lasach krzakach i bog wie czym :P ale kleszcze niby wlasnie wola na sceizkach czychac niz w glebokich lasach, no ale wiele razy pokrzywy po pachy byly.....
Obrazek

przez nerwa 02 kwi 2014, 10:46
Ja geologie kiedys studiowalam, ale chyba dobrze, ze przerwalam... bo tam tez byly planowane ciagle wyjazdy terenowe :-/

przez księżniczka 02 kwi 2014, 10:50
eee tam :) to najlepsze co mnie w zyciu spotkalo.... :D:D:D:D kocham moich chlopcow z geo. :D

-- 02 kwi 2014, 09:59 --

ale jak bolerioza ma tak bolec to nie chce jej do konca zycia :(

-- 02 kwi 2014, 10:31 --

ehhh, ide do szkoly :( smutno mi ze mam raka albo borelioze :(
Obrazek

przez Kakunia 123 02 kwi 2014, 12:58
Mam do was pytanie jak w laboratorium mam powiedzieć że chcejakieś badanie na tężyczkę ( jak to fachowo się nazywa )? Od wczoraj mięśnie skaczą jak posrane ;/ w nocy ból lewej nogi mnie wykańczał..rano kłucia w głowie i zajebisty puls nie ma opcji nawet policzyć nie mogłam ;/ Oprócz tego leje mi sie z nosa któryś miesiąc z kolei i jestem osłabiona ...ja pierdziele żyć nie umierać
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez rozczarowana88 02 kwi 2014, 14:18
Witajcie. Ja byłam wczoraj u okulisty i NIC nieprawidłowego nie stwierdził :D. Oczy idealne, nawet ze dwa razy kazałam mu zaglądać pod powieki :D. Także tego, ból też minął.

Dziewczyny, wspominałyście coś o tatuażu: jakie wrażenia? Sama się ostatnio intensywnie nad tym zastanawiam.

przez evvelinka 02 kwi 2014, 14:49
O jezu co za przeżycie.. myślałam, że rezonans jest jak tomograf, hop siup i po strachu, a tu wsuwają w tubę, nie można drgnąć przez godzinę, hałas jak na budowie napie%$#la dla towarzystwa i człowiek zostaje tak bezczynnie z myślami sam na sam na dłuuuuugo. Najgorszy był szyjny.. miałam nałożony kask i ze trzy raz myślałam, że chyba zaraz przycisnę ten przycisk do awaryjnego powiadamiania, który trzymałam w rękach. Zawroty głowy, uczucie dezorientacji i głupie myśli.. zaczęłam sobie wyobrażać, że mdleję, a jestem tak daleko w tej tubie i jak mnie wyciągną; potem wyobrażałam sobie, że zwymiotuję, a nie mogę ruszyć głową i zakrztuszę się wymiocinami; w pewnym momencie jak jeden dźwięk trwał tak super długo pomyślałam, że urządzenie się zepsuło i mnie nie wyciągną.. no mówię wam masakra.. i jeszcze te zawroty jak na karuzeli, mam wrażenie, że to od tej pozycji kręgosłupa.
Przy piersiowym było już trochę lepiej.. ale w pewnym momencie zaczęłam czuć takie ciepło przechodzące od końca kręgosłupa do szyi.. to było chyba to pole, czułam jak mi pot ścieka po ramieniu, bo byłam pod kocem plus nerwy.. ale na początku pomyślałam, że to ze mną jest coś nie tam. Przy badaniu ostatniego odcinka pani mnie odkryła, bo powiedziałam, że mi gorąco i już byłam uspokojona. Oczywiście jak wstałam to ledwo doszłam do samochodu tak się dziwnie czułam.. mam wrażenie, że od długiej pozycji kręgosłupa szyjnego w tym kasku :/ Cieszę się, że mam to za sobą.

przez nerwa 02 kwi 2014, 14:55
evvelinka, no wlasnie, ja dobrze wiem jak to wyglada, wiec dlatego zawsze sie bałam zrobic rezonans :) boje sie, ze bym nie wytrzymala w tej tubie tam, jeszcze z takim halasem :(
Ale dobrze,z e masz juz to za soba i beda wyniki chociaz!

przez evvelinka 02 kwi 2014, 15:05
No jest ciężko, ale tylko przez te pierwsze 10-15 minut, bo potem się człowiek przyzwyczaja. Może dobrze, że nie wiedziałam wcześniej jak to jest to się dodatkowo nie nakręcałam. W każdym razie kiedyś tam jeszcze za jakieś 2-3 miesiące idę jeszcze na mr głowy, ale to tylko 20 minut, więc lajt.

przez nerwa 02 kwi 2014, 15:10
Mi kiedys technik tam tlumaczyl, ze da sie z tego wyjsc latwo (nawet jak ten kask jest zalozony na glowe), ale ja tam dalej w to nie wierze :)))

przez evvelinka 02 kwi 2014, 15:18
No nie wiem jak.. ja się czułam jakbym była przywiązana. Miałam nie otwierać oczu, ale otworzyłam kilka razy i "sufit", że tak powiem jest dość nisko.. łatwo może tak, ale szybko na pewno nie.

Sortuj wg