Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Lisa_ 26 mar 2014, 23:42
evvelinka, wtedy to już w ogóle, ale czasem bolą i w normalnym kucyku, nie wiem, od czego to zależy xD Najgorzej było, jak miałam koka robionego przez fryzjerkę na tonie lakieru i milionie wsuwek przez dwa dni go miałam xD Ból niesamowity ;o

-- 26 mar 2014, 22:43 --

Dobranoc, ludzie ;) Jutro mam 10 h wykładów ;o
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez księżniczka 26 mar 2014, 23:43
evvelinka co to izometriA? MI KOLANA I Lokcie strzelaja i szyja trzesxcyz, kregoslup mi nie strzela jesczze....
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 26 mar 2014, 23:49
Ale wiecie co.. widze, ze sprawy jelitowe poszly w odstawke, na rzecz bolerki , SM i innych stawo-kostnych problemow! :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez evvelinka 26 mar 2014, 23:50
Chodzi mi o ćwiczenia izometryczne na kręgosłup w stylu opierania głowy o ścianę i napieraniu ciałem żeby ćwiczyć mięśnie przykręgosłupowe co pomaga zapobiegać zwyrodnieniom, skrzywieniom i utrzymać prawidłową postawę. Jest takie jedno ćwiczenie polegające na unoszeniu w górę barków z opuszczonymi wzdłuż ciała rękami albo wysuwaniu głowy do przodu.. słyszę wtedy tylko trzaski. No mi niestety wszystko strzela.. może od braku ruchu jeszcze bardziej. Matko, a jeszcze rok temu byłam taka aktywna i wysportowana :(

Sprawy jelitowe? A proszę bardzo.. mam od dwóch dni bolesne wzdęcia, dziękuję :)

przez księżniczka 26 mar 2014, 23:51
evvelinka ! MI TAK SAMO SIE TO W CIAGU ROKU ZROBILO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek

przez Kn24 26 mar 2014, 23:52
księżniczka, to całe życie przed Toba młodziutka jesteś ja mam już 28 ;) i 2 dzieci i na tym koniec z dziećmi :) tak sobie założyłam że do 30 będę mieć 2 dzieci i się udało ;) .
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez księżniczka 26 mar 2014, 23:53
jasne :D jak ja cuzje ze jutor bede sparalizowana albo bz rak cyz nog... :((((
Obrazek

przez Kn24 26 mar 2014, 23:58
księżniczka, na pewno nie ,nawet tak nie mysl :) masz myslec pozytywnie :) kiedy sie widzisz z chlopakiem ?

przez księżniczka 27 mar 2014, 00:00
w pt do wtorku :D tylko dlaczeog mnie tka musi wszystko bolec... kupilam sobie dzisaj MAGNEZ< tran wit B6 i bede wpieprzac przez 2 miechy jak inie przejdzie to ide na jakies testy....

-- 26 mar 2014, 23:51 --

Inne częste objawy tocznia rumieniowatego układowego to:
ból w klatce piersiowej podczas głębokiego wdechu,
zmęczenie,
gorączka,
złe samopoczucie, nerwowość,
ranki w jamie ustnej,
wrażliwość na światło,
powiększone węzły chłonne.
mam wszystkie poza aftami i tą nadwrazliwoscia na światlo :(!!!!! szczeglnie to pierwsze.....
Obrazek

przez marta80 27 mar 2014, 10:17
AddictGirl21 trzymaj sie kochana,,,,jestes mloda...pozytywnie zakrecona osobka,,,mamy XXI wiek i wierze ze mimi choroby bedziesz dlugo cieszyc sie zyciem na full...jestem z toba kochana;)))))

ksiezniczka nie strasz mnie jakims toczniem...bo juz zaczelam czytac hahahah:)))

Kn24 ja tez sie wzialam codzinnie cwiczonka,,,mecze sie i hormon szczescia uderza do glowki...szkoda ze jestesmy tak daleko bysmy cwiczyly albo biegaly razem;))

jak dzis u was???ranek pewnie fatalny jak u mnie....
zastanawiam sie nad zmiana leku.....bo moje swedzenia doprowadzja mnie do szalu i nie wiem pod co je podpiac(((:

-- 27 mar 2014, 09:19 --

nerw kochanie moje....ja ciebie tez zapraszam do Londynu;))razem ponarzekamy....co ty na to??;)))

przez Kn24 27 mar 2014, 10:40
księżniczka, nie czytaj nic o toczniu nie masz tego ani zadnego Sm ani zadnych innych powaznych chorob jedziesz jutro do chlopaka to mysl o tym :) :)

marta80, no pewnie zebysmy razem cwiczyly :) ja wlasnie zmierzam do tego zeby tez biegac ;) ale Ci zazdroszcze Londynu :)

przez aga9115 27 mar 2014, 10:45
Hej dziewczyny :) Widzę, że królują problemy kostno-stawowe :D

Czytałam, że któraś z Was ma gangliona - też miałam na stopie, ale któregoś dnia macam macam i NIE MA! :D zdziwiona byłam meeeega, ale jak wyczytałam, rzeczywiście one mogą się wchłaniać :D mój akurat się nie ruszał, był mega twardy, a na zdjęciu rtg nie było go widać (bo niby tkanki miękkie czy coś w tym rodzaju). Także jeden rak poszedł w odstawkę :) Zostały piszczele i zgrubienie na dłoni :)

Co do strzykania w kościach to ja mam niebotyczne problemy z kolanami i łokciami, na prawe kolano ledwo chodzę :( do tego dyskopatia L4-L5 i prawdopodobnie dyskopatia w odcinku piersiowym - także lipa :(

A dzisiejsza noc u mnie byłą tragiczna - myslałam, że to poród się zbliża, bo skurcze miałam od 18 (o prawda nieregularne, tak co 5-10 minut), trwały do 2 w nocy i... przestały :( a ja teraz ledwo siedzę i jestem cała obolała, dalej 2 w 1 :(

przez nerwa 27 mar 2014, 11:03
aga9115, ja prawdopodobnie mam gangliona :) i wlasnie wczoraj czytalam o tym caly wieczor i tez widzialam,z e czasem sie sam wchlania - wiec na to licze! :) Chociaz do lekarza za miesiac i tak postaram sie isc, zeby wlasnie chociaz sprawdzil czy nie rak.

Kurde te skurcze przedporodowe musza byc straszne.... :( Ale juz niedlugo :) i zapomnisz o wszystkim co zle! :)

marta80, nooo ale by bylo :) wspolna sesja hipochodryczna :P Szkoda, ze gdzies blisko siebie nie mieszkamy, bysmy sie wszystkie spotykaly na herbatce i narzakaly na wszystko co mozliwe ;) a kolejnego dnia od rana - wizyty u lekarzy :P
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez aga9115 27 mar 2014, 11:08
nerwa, u mnie ganglion sie wchłonął po 8 miesiącach :) a co do skurczy to już czekam na te właściwe :D:D

Sortuj wg