Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez emka34 26 mar 2014, 21:37
księżniczka, czasami taka kuracja jest najlepsza, szczególnie jak związek jest fajny, to jeszcze dodatkowo ma działanie terapeutyczne.
Kiedy ja w trakcie leczenia nerwicy/depresji poznałam świetnego faceta, a dzieliło nas ponad 300 km, terapia przyspieszyła, a ja poczulam sie rewelacyjnie i nie bałam się jeździć nawet nocnymi pociagami... Stare dzieje...

przez nerwa 26 mar 2014, 21:37
kurde :( troche mnie zalamalyscie tymi zebami... ja mam strasznie slabe zeby, cala mase plomb, zawsze jak pojde to potem pare miesiecy mam chodzenia, i dentysta powiedzial, ze takie zęby i nic sie nie zrobi. Dodatkowo mam ze 3 ósemki do wyrwania :( aaaaaa ja nie chce sepsy! nie wiedzialam, ze mozna dostac od zębów.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Lisa_ 26 mar 2014, 21:39
nerwa, Kiedyś w "Na dobre i na złe" było o facecie, którego bolał ząb, ale to olał i bakterie przeszły do serca i dostał zapalenia mięśnia sercowego. Od tego czasu mam schizy na zęby.
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hania33 26 mar 2014, 21:41
nerwa, tez mam 3 - 8 do wyrwania...dzis mi mydli kraza ..wmawiam sobie SM, jestem oslabiona , miesnie mi skacza..mecze sie kurde :twisted:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez nerwa 26 mar 2014, 21:42
Ja mialam niezla schize u dentysty. Bo nigdy nie biore znieczulenia, bo sie boje. A raz byla wieksza robota i musialam. On sie pyta, czy mam jakies choroby, a ja mu na to - ze nie mam stwierdzonych, ale boje sie, ze moge miec :))) I tak sie balam, ze ta narkoza miejscowa jakos wywola szok, albo cos pojdzie do serca i umre tam na fotelu. Ale jakos przezylam... :)

Albo raz cos mi przypalal elektrycznie. Nie pamietam czy to bylo przy wyrywaniu czy kawalek dziasla musial przypalic. Jak mi o tym powiedzial, to mysallam, ze z fotela spadne. Bylam pewna, ze jak to elektryczny impuls, to jak mi tym strzeli to zaraz arytmii dostane i ataku serca :)

-- 26 mar 2014, 20:44 --

hania33, no ja dzisiaj tez - w domu caly dzien, oslabienie, miesnie slabe. Czasem telepanie jakies tez. I jeszcze takie otumanienie straszne mam. Tez juz sie boje na chwile obecna i SM i boleriozy.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Lisa_ 26 mar 2014, 21:44
nerwa, Ja się boję, że jak pójdę do dentysty to będę musiała brać znieczulenie, a biorę Esci i że to będzie sobie przeszkadzać...
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez emka34 26 mar 2014, 21:45
Lisa_, to tak jak ja mam tendencję do zgorzeli. Żeby psuja mi się w kanałach, od spodu, tworzy sie gaz, a ze z wierzchu są zaplombowane to gaz nie ma ujścia i rozsadza ząb. Z zewnątrz nic nie widać, a boli jak cholera.
nerwa, mój dentysta usunął mi wszystkie trzy ósemki ale nie ze względu na sepsę tylko na zatoki i jako potencjalne źródło infekcji.
A sepsa bardzo mało prawdopodobna, musiałyby być jakieś szczególne okoliczności, tyle ze ja, stary hipochondryk i to przerabialam.

przez księżniczka 26 mar 2014, 22:28
a macie czasem takie wrazenie jakby wam ktos masowal glowe za uszami, troche tak nad, ale gdzies z tylu :D? czy to bolerioza :D?
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 26 mar 2014, 22:34
ja mam tak jakby mi ktos wsadzil rece do srodka glowy i masował caly mozg :) Serio, tak teraz czuje :) chociaz fakt, ze to tak po bokach bardziej odczuwalne jst!

przez księżniczka 26 mar 2014, 22:38
ja sie tka boje Nerwa :((( masakr ajakas, a kleszcza wbitego nie mialam xD... raz widzialm jak lazi po mnie i go strzeplam,... jakby byl wbity chyba bym go nie strzepla xD.....
Obrazek

przez nerwa 26 mar 2014, 22:41
hehehhe :) księżniczka, ja mam schize, ze mi sie moze wbil z tylu glowy pod wlosami gdzies - i daltego nie widzialam, i moze nawet na glowie taki rumień mialam? ale przez wlosy nie zauwazylam?

Ale jedno co jest fajne, to ze mozemy tu sobie popisac jak sie boimy :) bo moi znajomi to juz nie chca slyszec ode mnie, o zadnych chorobach :)

przez księżniczka 26 mar 2014, 22:52
moj TŻ tez... ;/ smieje sie i nabija i robi zarty :(( a jak Cie bolą stawy ?? mnie np boli na ukos.... lewe kolano , prawy lokiec i trzesczzy szyja ale nie boli.... w sumie trzeszczy mi wszystko....... ale to sa bole ciagle jakby mi ktos igle wbil i krecil.... i ten bol rozchodzi się az na kosci dlugie tzn... od kolana do pisczeli i od lokcia do rpzedramienia....
Obrazek

przez nerwa 26 mar 2014, 22:56
No wlasnie ja tych trzeszczeń nie mam jeszcze zadnych. A ból - kolana, lewe niezaleznie od pogody a prawe zawsze przed deszczem. Czasem nachodza mnie bole bioder, kiedys lewem a teraz niedawno prawe, ale to rzadziej niz kolana.
A czesto mam za to Zespol Niespokojnych Nóg.

Kurnaaaaa ja sie wlasnie zalamalam. Nie wkrecalam sobie raczej raków, az do teraz. Ostatni pisalam wam, ze mam na palcu u nasady (ręka) jakąs gule na kości twarda. No i teraz czytam:
"Zgrubienie powstałe na kości, opuchlizna lub wyczuwalny guzek. Pojawia się szczególnie, jeśli nowotwór zaatakuje okolice stawów. Może się pojawić w momencie, kiedy nowotwór zwiększa objętość, co oznacza, że może być za późno na wyleczenie."
Ja pierrrrr*le... jeszcze tego mi brakowało. Bolerka w pełnej krasie a teraz jeszcze to :-/ Co wiecej, napisali, ze to raczej w kosciach przerzuty juz są!!

przez księżniczka 26 mar 2014, 23:00
eee ale to by cie bolalo... i to mocno widac...... nie tak jak sobie "masujesz"
Obrazek

Sortuj wg