Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez AddictGirl21 25 mar 2014, 22:17
aga9115, Tak mam wizytę u lekarza, Doktora Wachowiaka. Mama ukrywała prawdę żebym nie podłamała się. Wyniki przyszły w przeddzień mojego pierwszego dnia w pracy. Poza tym tata będzie operowany 1 kwietnia na złośliwego raka prostaty. Wiesz, wszystko na raz i człowiek głupieje...

-- 25 mar 2014, 21:18 --

Lisa_, Lisa, dwa dni trzymała mnie w niewiedzy więc krótko...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez aga9115 25 mar 2014, 22:22
AddictGirl21, w takim razie nie dziwię się jej, ale z drugiej strony masz prawo wiedzieć wszystko o swoim stanie. Bardzo mi przykro z powodu Twojego taty, będę trzymała kciuki, żeby operacja się udała i choroba się cofnęła :) Musimy być dobrej myśli.
Dobrze, że masz już ustalony termin wizyty, będziecie mogli działać już w sprawie SM. Trzymam też kciuki za Ciebie, żebyś mimo wszystko się nie poddawała i korzystała z życia jak najwięcej, no i tryskała humorkiem tutaj z nami na forum :)

przez Kn24 25 mar 2014, 22:25
AddictGirl21, przykro mi bardzo wiem ze teraz sa leki ktore hamuja ta chorobe nie martw sie my tu wszystkie jestesmy z Toba :)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez platek rozy 25 mar 2014, 22:40
AddictGirl21, Kochana najwazniejsze teraz dobry neurolog .I leczenie zeby wdrozyc jak najszybziej:************** tulam Cie goraco jakbys chciala pogadulic wiesz zawsze mozesz pisac na fb:******* tulam Cie cieplutko Slonce.

-- 25 mar 2014, 22:42 --

AddictGirl21, dokladnie jestesmy tutaj z Toba wszystkie!!!!!!!!!!!!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez AddictGirl21 25 mar 2014, 22:57
Dziękuję Wam Wszystkim za słowa otuchy :great: Jesteście Przekochane a ja nie poddam się i będę walczyć!

przez aga9115 25 mar 2014, 22:58
AddictGirl21, i o to chodzi :):) zawsze pomożemy :) :D

przez platek rozy 25 mar 2014, 23:00
AddictGirl21, to mi sie podoba!!!!!!!Kochana nie poddajemy sie , nigdy w zyciu!!!!!

-- 25 mar 2014, 23:01 --

aga9115, a Ciebie nie kisalam dawno:*********** przez moja depresje :P
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez aga9115 25 mar 2014, 23:02
platek rozy, masz tu też ode mnie kisski :*:*:*:*:* :D
A jak tam się czujesz?? Lepiej troszku?

Ja czekam, aż mój Bąbelek raczy wyjść z brzuszka :D:D

przez platek rozy 25 mar 2014, 23:06
aga9115, ogarnelam dzis wyjazd na maisto , psychoterapie i zakupy , nawet nawet bylo lepiej ale wiesz to taka hustawka raz tak za chwile gorzej.
Obrazek zamowilam sobie takie ale z napisem "Better days are coming " normalnie talizmanem neriwce wyeliminuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez aga9115 25 mar 2014, 23:07
platek rozy, no to fajny dzionek dzisiaj miałaś :D ja najpierw zakupy, a potem urodzinki u kuzyna :D

Hehe masz rację, może to byłby jakiś sposób :D:D

przez platek rozy 25 mar 2014, 23:09
aga9115, hihi moze zadziala jak w to uwierze:D

buziakuje Was na dobranoc:************ i lece sie do lozia wylezec:D :papa: :papa: :papa: Spokojnej nocy moje Kochane

przez AddictGirl21 25 mar 2014, 23:09
platek rozy, Jaka piękna bransoletka! Naprawdę cudna jest :D

przez emka34 25 mar 2014, 23:13
Ellwe, zdziwiło mnie trochę, ze lekarka nie przepisała Ci żadnego antydepresanta. Psychiatra, do którego chodziłam twierdził, ze na antylekowcach nie da się ciągnąć na dluzsza metę, bo ryzyko uzaleznien, a terapia musi być nieco dluzsza. Dlatego dostawałam coś z grupy antydepresantow, które dodatkowo maja działanie przeciwlekowe. Zwykle były to dwa różne preparaty stosowane o różnych porach dnia, ale w małych dawkach każdy. Do tego jakiś stabilizator nastroju i doraźnie benzo. Wydzielane w malutkich dawkach i tylko na wyjątkowe sytuacje, a nie jako podstawa. Ogólnie terapia obejmowała 4-5 leków skojarzonych, za to w jak najmniejszych dawkach.
Czy była skuteczna? Skoro przeszło i miałam ponad 10 lat spokój to chyba tak.
Choć musiałam zmieniać poszczególne leki i na efekty trzeba było trochę czekać.
Za to u mojej mamy takie zestawianie leków (nieco innych niż u mnie, bo ona choruje na depresję) daje rewelacyjne efekty - powrót do pełnej normalności w 2-3 tygodnie.
Co do depakine to z doświadczenia wiem, ze lekarze piszą to na potęgę, szczególnie kiedy nie wiedzą, co ewentualnie zapisać. Taka zapchajdziura. Z lamotrygina nie mialam nigdy do czynienia, kojarze ja z lekiem przeciwpadaczkowym.
Skutków ubocznych jakoś wtedy się nie bałam. Byłam młoda, ufalam lekarzowi, dawki były niewielkie. Poza tym byłam zmęczona choroba i trzeba było z tym dać sobie rade. Jakichś spustoszeń w organizmie nie mam. Po 3 latach terapii watroba ok, przytyłam wprawdzie sporo ale po odstawieniu prochów wróciłam do swojej wagi.
A teraz jestem stara i filozofuje i o przytyciu nie ma mowy,a niewiele jest preparatów, po których się nie tyje (szczególnie, ze mój metabolizm jest na to bardzo wrażliwy).

przez evvelinka 26 mar 2014, 00:03
AddictGirl21 napisał(a):No i prawda wyszła na jaw. Matka ukrywała przede mną wyniki rezonansu. Pół godziny temu dowiedziałam się, że mam stwardnienie rozsiane. Lekarze wszystko zwalali na nerwicę a tu O! Niespodzianka. Czy jestem załamana? Sama nie wiem. Teraz przynajmniej jestem świadoma skąd biorą się moje wszystkie dręczące objawy :roll:

Ojej, jak mogła? Ale to chyba nie istotne, najważniejsze, że wiesz.
Ja bym też tak chciała. To niekoniecznie musi oznaczać najgorszą postać. Trzymam kciuki żeby było ok. Jesteś już drugą osobą, która się zdiagnozowała.. ty na sm, angie na boreliozę. Może i my się niedługo dowiemy, że coś nam jest.

-- 26 mar 2014, 00:05 --

księżniczka napisał(a):no ja biegam po krzakach itp.... ale nie mialam nigdy kleszcza.....:((((( wbitego :((((
Ja mam obu albo jednej , czesciej nog jak rąk, takie mega mrowienie , jakby kosci z przodu, az boli..... i to w spoczynku się pojawia..... i trwa do rana... ( nie codziennie raz na jakis czas) i jak rozchodze przechodzi :((( no ale te strzelania;/??? moze wszedzie maz stawowa znaikac -.-?

Tak, z przodu.. u mnie jakby mięśni, na całej powierzchni, ale z przodu. Jakbym miała krew gęstą. Ja to z tym strzelaniem wymyśliłam osteoporozę.
Co do boreliozy.. ktoś tu pisał, że komary też przenoszą. Ja nigdy kleszcza nie miałam, ale komary mnie uwielbiają :/

Sortuj wg