Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Ellwe 25 mar 2014, 18:40
platek rozy, dziś wrzucę na fejsika:) specjalnie for U.
AddictGirl21, Ola będzie dobrze. Jak w pracy?
khaleesi, nie wiem, na recepcie jest tylko napisane Depakine Chrono 300?
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez platek rozy 25 mar 2014, 18:41
Ja mam dyskopatie dwoch kregow niestabilnosc 4 i do tego mam osteofity miedzy nimi , i zyje po dobrej diagnozie i rehabilitacji , teraz w kwietniu bede miala kolejna . Ale 8 miesiecy bylo okropne bo lekarze zlewali i przepisywali leki na blednik ktore sie zupelnie nie sprawdzaly .

-- 25 mar 2014, 18:42 --

Ellwe, :105: :105: :105: :105: :105: :105: :oops:

-- 25 mar 2014, 18:43 --

AddictGirl21, ale na prawa? bo to z napiecia jest przy nerwicy :) jak sie kreci przy kregoslupie to masz taka jakby karuzele ze Ci wiruje i ciezko isc i tak jakbys sie krecila na niej w jedna strone .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez Lisa_ 25 mar 2014, 18:43
dora2701, AddictGirl21, Co do tego znoszenia, myślicie, że takie szarpnięcie w wyniku tego, że siedziałam w aucie na tylnym siedzeniu a ktoś nam uderzył z tyłu do samochodu mogło mi coś w szyi uszkodzić lekko ? Wtedy mnie trochę szyja bolała, ale nie miałam tego prześwietlanego...
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dora2701 25 mar 2014, 18:45
jasne jak najbardziej , ja też nie miała prześwietlenia bo byłam w 7 miesiącu ciąży , i nie założono mi kołnierza w którym rzekomo miałm pochodzić po wypaku z 4 tyg i nie było by problemu

przez khaleesi 25 mar 2014, 18:46
Ellwe, depakine chrono 100% tak u mnie jest napisane na recepcie
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez księżniczka 25 mar 2014, 21:02
:((((((((... NIC MI NIE JEST NIC MI NIE JEST NIC MI NIE JEST :(!!!!!!!!!!!!!
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez khaleesi 25 mar 2014, 21:05
księżniczka, to chyba dobrze, że nic Ci nie jest
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Lisa_ 25 mar 2014, 21:11
księżniczka, dokładnie tak, nic Ci nie jest. Jesteś zdrowa <3
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez evvelinka 25 mar 2014, 21:14
platek rozy napisał(a):AddictGirl21, ja mialam 8 mieisecy zawroty glowy od szyjnego , sa specyficzne bo masz wrazenie jakbys byla na karuzeli i Cie znosilo na jedna strone a chwianie mam ale od nerwicy:********** mysle ze to od tego jest u Ciebie tez ale badanie zrob i jesli masz c\szyjny ciachniety to rehabilitacja izometryczna:)

A możesz więcej napisać o tych zawrotach, jak to dokładnie odczuwasz? Są jakieś zachwiania przy tym? Sztywnienia nóg, szyi? Pojawia się to rano czy przy dłuższym chodzeniu? Jest gorzej w jakichś pozycjach? Ja za cholerę nie wiem co mam od kręgosłupa, a co od nerwicy :( Może ktoś ma jakieś pomysły jak to odróżnić?

przez księżniczka 25 mar 2014, 21:19
Evvelinka .... ja nei wiem co mam od nerwicy, co od kregoslupa, co od "boleriozy" na ktroa mam faze.... strzela mi wszystko, dzisaj naet juz doszla szyja :( .... plakac mi sie chce, mocno i bardzo
Obrazek

przez Lord Kapucyn 25 mar 2014, 21:33
nerwa napisał(a):aneczkaaaa, jesli jestes w 100% pewna, to ja bym na Twoim miejscu nie siedziala na hipochondrii, tylko na jakichs forach o tej chorobie i tam sie dowiedziala co mozna jeszcze zrobic. Jak sie leczyc ewentualnie czy cos, albo chociaz polepszyc swoj stan jakos.

Powiedz mi, czy Ty jesteś w ogóle przemyślałaś to co napisałaś? Bo odnoszę wrażenie, że niekoniecznie. aneczkaaaa była u OŚMIU różnych neurologów(w tym u dwóch ze stopniem doktora), miała wykonywane MRI, EMG- i NIC nie potwierdziło tej choroby, a podobne objawy daje co najmniej 30 innych jednostek chorobowych. Pomylić może się 1-2 lekarzy, ale nie 8. W ogóle twierdzi, że sama sobie "wywołała" u siebie tę chorobę(zwykle uwarunkowaną genetycznie, której zachorowalność wynosi ~0,0001 promila w populacji) swoim czarnowidztwem i "toksynami" z marihuany, co jest kompletną bzdurą. Podczas gdy wiadomo, że to hipochondria i wszyscy próbują to aneczceeee wyperswadować, namówić żeby odwiedziła psychiatrę, zaczęła przyjmować(tym bardziej, że ma malutkie dziecko) to Ty utwierdzasz ją w hipochondrycznych wkrętach, że być może jednak jest chora na wyimaginowaną, niezwykle rzadką, nieuleczalną chorobę, w której przeżywalność od momentu diagnozy wynosi 3-5 lat i żeby poszła sobie czytać fora internetowe poświęcone tej chorobie i jeszcze bardziej się nakręcać. Świetna rada dla hipochondryka. Gratuluję. Gwarantuję, że aneczkaaaa nie ma żadnego SLA, będzie żyć jeszcze dłuuuugo, o ile wcześniej nie strzeli samobója przez tak idiotyczne porady.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez evvelinka 25 mar 2014, 21:35
Mi też wszystko strzela.. fazę na boreliozę miałam przed wizytą u endokrynologa, która zasugerowała, że moje bujania przy chodzeniu mogą być od kręgosłupa szyjnego i od tego czasu amen, myślę tylko o tym, że mam tak poważnie chory kręgosłup, że będę miała operację. NIe jestem w stanie normalnie chodzić. Wczoraj jak wracałam do domu to ze łzami w oczach tak mi nogi zesztywniały.

przez księżniczka 25 mar 2014, 21:43
evvelinka, a masz tak ze jak lezysz w spoczynku mrowia ci rece i nogi :(? ja mam tak.....
Myslicie ze to prawda ze ludzie nie mieli/widzieli u siebie kleszczy a maja bolerioze ????? :(((( jak to tak...
Obrazek

przez nerwa 25 mar 2014, 21:45
Dark Passenger, nie wiem czy czytasz wszystkie wypowiedzi w tym wątku czy nie? Obawiam się, ze nie.
A wiec w skrocie - od kilku dni wszyscy probujemy ją przekonać, ze to zadne SLA! JA tez pisalam kilkakrotnie, ze wkreca sobie wszystko, ze jesli tylu lekarzy jej mowi, to ze NA BANK nic jej nie dolega, a wszystko to hipochondria (i nie bez przyczyny jest na tym wątku).
Czytalam twoja wypowiedz i nawet tez pomysallam, ze dobrze napisane i ze sie pod tym podpisuje.

No ale sluchaj, jak dziewczyna na zapewnienia WSZYSTKICH, lekarzy, forumowiczow, od kilku dni - ciagle pisze to samo.... no to co poradzic?
Ja tez jestem w 100% pewna, no ale co mozemy wiecej dla niej zrobic? W pewnym momencie forum nie pomoze... moze pomoc psychiatra, ale to tylko od niej zalezy, czy sie zdecyduje na taką pomoc. No sorry... ale taka jest prawda.

A juz pomijajac to wszystko, to jest tez cos takiego jak "terapia prowokatywna" - poczytaj sobie. Wiec nie zawsze mowienie czegos takiego jest złe, moze wplynac tak, ze czlowiek pojdzie po rozum do glowy.
Ale jak wspomnialam wczesniej, ja pisalam zawsze, ze nic jej nie jest i dalej tak uwazam. Ale jak ona jest w 100% pewna, i NIC, zadne zapewnienia lekarzy, badania itd. potwierdzenia forumowiczow ze maja podobne objawy, NIC nie daje ją przekonac, no to k***wa co ja na to poradze?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Sortuj wg