Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez aga9115 24 mar 2014, 11:10
aneczkaaaa, ale też wymyślasz. Rak też jest straszny, byłam świadkiem, jak kilka osób umierało na raka i to jest straszna choroba. WIęc nie wmawiaj sobie SLA i idź do psychiatry, bo bez leków się nie obejdzie. Masz dziecko, które musi mieć zdrową matkę, a nie wraka.

przez marta80 24 mar 2014, 11:53
aneczkaa od kiedy masz te leki??sprobuj poratowac sie lekami wty ciazkim okresie....

aga jak sie dzis masz??przed ciaza bralas jakies leki??

-- 24 mar 2014, 10:57 --

dziewczyny a miewacie mldosci czasami???

przez Kaja1981 24 mar 2014, 12:07
marta80-ja mdłości mniej lub bardziej nasilone mam od roku,nic fajnego a psycha swoje robi.
Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co..........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aneczkaaaa 24 mar 2014, 12:23
dzis mam wizte u psychiatry..a;e pewnie nic nowego sie nie dowiem.. znów mnie potraktuje jakbym miała urojenia..:(
a ja naprawde jestem chora..mam objawy wszystkiego.. i stale przybywa..
przeciez nie da sie wymyslic ze ma sie chudsza noge?? albo ze ma sie drganie miesni 24h na dobe w róznych czesciach ciała.. nei da sie;?;/:(

przez aga9115 24 mar 2014, 12:58
marta80, nie brałam żadnych leków (jeśli chodzi o hipochondrię) bo dopiero w ciąży ona się tak bardzo nasiliła :(

aneczkaaaa, ja mam znacznie grubszą prawą nogę, a to przez krzywy kręgoslup, bo większy ciężar opieram na prawej nodze :D i się nie przejmuję :)

przez nerwa 24 mar 2014, 13:05
Hej! :)
Kurde dzis mam ciezki stan.. nie moglam spac w nocy bo mnie nogi "rwaly" i nawet reka po lewej strone, wiec cala lewa strona ciala, i juz mam stresa, ze cos nie tak. No wiec wstalam o 11. I jestem tak masakrycznie oslabiona, senna, otumaniona, ze po wzieciu prysznica ledwo zyje. A do roboty musze isc :why:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Ellwe 24 mar 2014, 13:08
nerwa, :D ja tak miałam od wczoraj od 16 mniej więcej i było ze mną bardzo kiepsko bo nie byłam wstanie wykonać podstawowych czynności. Nadal mnie rwą trochę kończyny wszystkie i na dodatek mam straszną przeczulicę prawie całej skóry i okropnie przeszkadza mi hałas...uff, ale praca jest dla mnie dziś wybawieniem bo nie myslę o tym. Troszkę jesteśmy dziś bliźniakami objawowymi. :o
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez aga9115 24 mar 2014, 13:09
nerwa, mnie rwała lewa noga, a dzisiaj też jestem jakaś taka senna i w ogóle :( nic się nie chce....

przez nerwa 24 mar 2014, 13:13
aga9115, no wlasnie, mnie tez lewa! zazwyczaj lewa mnie rwie. Tylko dzisiejszej nocy to sie "rozprzestrzenilo" i na lewą reke! :)

Ellwe, jakos przetrwamy mam nadzieje! :) Kurde ale fajnie ci, ze juz w pracy jestes. Mnie to najbardziej przeraza jechanie tam, taka droga dluga... Jednak jak w PL mam samochod, i nawet jak jestem zmeczona, to wiem, ze byle dosc do samochodu i jakos dojade, a tu jak wiem, ze musze "z buta" to jeszcze bardziej czuje sie oslabiona zawsze.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Keji 24 mar 2014, 13:15
Miałam już zapalenie wszystkiego, wszystkie rodzaje chorób układu pokarmowego, raka/guza mózgu (do tej pory mnie męczy bo nie zrobiłam tomografii przez problemy w NFZ), teraz ,,planuję" umrzeć na AIDS, podejrzewalam nawet stwardnienie rozsiane - a mam 19 lat - oraz schizofrenię. Nie mogę wciąż się zdecydować, na co kopnąć w kalendarz z tej listy ;)

Aczkolwiek jest to męczące. Mam dziewiętnaście lat, a od wielu jestem coraz większym wrakiem. Mdłości, migreny, osłabienie, bóle, niedociśnienie, mgła mózgu, do tego ataki paniki, przez cały czas. Myśli o wielkiej chorobie, która zapewne toczy w ukryciu mój organizm, odciagają mnie od innych problemów. Podchodzi wręcz to pod paranoję z racji tego, że masz poczucie, iż coś wielkiego, na co nie masz wpływu, pragnie zniszczyć twoje życie...
Keji

przez nerwa 24 mar 2014, 13:22
Ja dzisiaj sobie benzo strzele kawalek.. ciekawe czy pomoze, na to oslabienie cale.

przez Ellwe 24 mar 2014, 13:28
teraz ,,planuję" umrzeć na AIDS

Keji, akurat to najłatwiej wyeliminować idziesz i robisz test;) też to przerabiałam:)

nerwa, ja cały czas z butka chodzę i jeżdże autobusem, bo przez swoją nerwicę nie jestem w stanie zdać prawka.
Kurde a mnie się benzo kończą już. Idę jutro do psychiatrki mam nadzieję, że mi coś zapisze.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Bukowski 24 mar 2014, 13:30
aneczkaaaa napisał(a):dzis mam wizte u psychiatry..a;e pewnie nic nowego sie nie dowiem.. znów mnie potraktuje jakbym miała urojenia..:(
a ja naprawde jestem chora..mam objawy wszystkiego.. i stale przybywa..
przeciez nie da sie wymyslic ze ma sie chudsza noge?? albo ze ma sie drganie miesni 24h na dobe w róznych czesciach ciała.. nei da sie;?;/:(

ja sam sobie jestem psychiatrą i uważam ze znam się na rzeczy lepiej niż oni wszyscy razem wzięci do jednej kupy w jeden wielki mózg. Poza tym co do kwestii nr dwa łykaj magnez. Bóg z tobą.
Bukowski

przez nerwa 24 mar 2014, 13:33
Ellwe, no ja musze najpierw isc troche do autobusu, potem autobusem, potem znow isc do metra, i potem z metra do pracy. Tam wszedzie duzo schodow do pokonania itp. Juz mam dosyc.

A z prawkiem to serio, ja zauwazylam, ze samochod duzo daje... ja akurat miewam takie lęki agorafobiczne, i wtedy idealny jest. Ale na zmeczenie tez dobry, bo wtedy wiem, ze musze tylko zrobic te pare metrow do samochodu. A tak mam przed oczami cała "wyprawe" i czuje sie jeszcze gorzej. Nie mowiac juz, ze wszystko musze dzwigac ze soba i mi tez ciezko :-/
Ale fakt, zeby zdac - trzeba miec zdrowie :) to byl chbya najbardziej stresujacy egzamin w moim zyciu.

Sortuj wg