Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez namiestnik 16 sie 2008, 18:46
Filomatka - czemu akurat hiv? To niemiła choroba.

Rany - zazdroszczę Wam chudzinki. Ja raczej należę to tej większej części... trzymam się raczej górnych granic wagi - a chciałbym dolnych. :)

adam_s byłeś Tu baaaaaardzo tęsknie oczekiwany przez kitty ":)

przez Filomatka 16 sie 2008, 22:21
Bo jest jak kara. I co z tego.

przez tomakin 17 sie 2008, 00:19
te bóle klatki piersiowej to najczęściej wiązadła / ścięgna / inne części międzyżebrowe, bierze to się np z garbienia się nad komputerem, gdy żebra przez godziny są w nienaturalnej pozycji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kitty341 17 sie 2008, 02:09
adam_s, I za to że się ze mnie śmiejesz objawy będą bardziej dokuczliwe .

hehehe no dzieki adam!!!:P
dolaczasz sie do klubu wychudzonych czyli do mnie przyjacielu :mrgreen:

alus222, moze faktycznie za duzo czasu spedzasz w zlej pozycji i dlatego Cie tak bolalo.. tak jak powiedzial tomakin.. staraj sie o tym nie myslec!

Filomatka, na pewno nie masz hiv!! a mialas jak sie zarazic chociaz??
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez alus222 17 sie 2008, 11:29
Dziękuję bardzo, pocieszyliście mnie :mrgreen: , bo już myslałam , ze umieram :shock:

przez Filomatka 17 sie 2008, 11:31
kitty341, Nie miałam, ale to się łączy z moim poczuciem winy. Jak się od niego uwolnię kwestia hiv się skończy...

przez kitty341 17 sie 2008, 14:15
kurczę... :cry: :cry: ja już nie mogę!! znowu mi mama powiedziala "jaka Ty jestes chuda na twarzy", "strasznie schudłaś wszedzie".. jeju ja juz nie moge;( tego nie widac na wadze tylko inni to widza!! czemu tak jest?? :cry: :cry: czy jestem na cos chora??????? :cry: :cry: :cry: przeczytalam na necie o chorobach zwiazanych z chudnieciem i sie zalamalam :cry:

przez Filomatka 17 sie 2008, 16:52
Kitty, może masz tak genetycznie? Jedni są chudzi inni tężsi i to nie świadczy o chorobach... Jak nie masz innych objawów to ci nic nie dolega (oczywiście pomijając te somatyczne związane z nerwicą)

przez adam_s 17 sie 2008, 17:22
Dzisiaj to ja już sam nie wiem co zrobić.. Już wczoraj wieczorem wydawało mi się że mam gorączkę, dzisiaj się okazało że mój siostrzeniec akurat jej dostał.. Na dodatek okropnie bolą mnie kolana, mam mdłosci jak zwykle i dostałem na dodatek dzisiaj pierwszego od dość dawna ataku paniki.. ;/ Normalnie szedłem i myślałem tylko o tym że zaraz mi się coś stanie, że zemdleję, że upadnę na ten chodnik, oczywiście doszło do tego kołatanie serca itd.. Cholera boję się że to coś poważnego będzie.. :cry: :cry:
GG: 5988000

przez alus222 17 sie 2008, 18:11
Wiecie co, ja kiedyś stale latałam z termometrem i mierzyłam sobie temperaturę, bo bałam sie że dostanę gorączki i będzie to jakaś straszna choroba. Więc ciągle sobie mierzyłam , zeby sie uspokoić , ze jej nie mam. Ale ja normalnie jakaś nienormalna jestem. A hiva też już miałam :mrgreen: Zresztą czasami nadal się boję, ze go mam :shock: Ale się nie zbadam, chociaż jakby tozrobila to bym miała spokój, ale się boję. Ciągle się boję jakiś nowych objawów. Kitty mi jakiś czas temu też mówili, ze schudłam i też się załamałam jak zobaczyłam czego to objawy. W ogóle to ja ciągle sie boję jakiejś cchoroby, którą sobie wymyślałam ciągle to nową. I jak znowu mam ochotę się na coś przebadać to Mama karze mi iść w pierwszej kolejności do psychiatry :D :x Nikt już w domu nie chce słuchac o moich nowych dolegliwościach :twisted: :evil:

przez namiestnik 17 sie 2008, 20:42
Filomatka - nie stresuj się cokolwiek nie robiłaś to możesz mieć ew. tylko szansę na hiv. Jeżeli jakąś masz to poprostu sprawdź. Nie wiem gdzie u Ciebie - ale pewno gdzieś są miejsca gdzie za friko można to zbadać. W Warszawie są punkty gdzie przychodzisz, oddajesz krew, dostajesz niejako login i hasło i potem anonimowo odbierasz wyniki. Wszystko jest anonimowo oraz subtelnie. Masz wynik co z tym zrobić. Dostaniesz ulotki jak unikać możliwości zarażenia, a jak byś była (odpukać) to możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy.

przez namiestnik 17 sie 2008, 20:55
alus jak tak to zrób to - to nic strasznego.

przez Filomatka 17 sie 2008, 22:40
namiestnik, pytałam się i nie jestem w grupie ryzyka. To po prostu aidsfobia. Ale to silniejsze niż ja.

przez kitty341 17 sie 2008, 23:16
alus222, hihi tez mialam akcje z temperatura, tylko mi sie caly czas wydawalo ze ja mam, przeszlo kiedy kolezanka mnie opierdzielila ze caly czas prosze zeby mi sprawdzila czolo i porownywala ze swoim;) (wtedy nie mialam przy sobie termometru..)

adam_s, nic Ci nie jest, to tylko nerwica! tez czasem miewam ataki paniki, ale sobie mysle zeby o tym przestac myslec :mrgreen: na poczatku jest trudno ale wystarczy sie czyms zajac i jest okey:) i nic Ci nie jest adasiu wiec przestan sie zamartwiac, prosze Cie!!!! a teraz juz lepiej sie czujesz?

Sortuj wg