Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Ellwe 22 mar 2014, 01:25
Kn24, ja mam od roku torbiel ,,endometrialna" bo nie wiem do konca czy to endo, czynnosciowa czy inne dziadostwo i nagle gin na 4 chyba wizycie chyba mowi ,,Nie ma, zniknela!" a po tygodniu inny mowi ze jest...Tak ku..a schowala sie i nagle mowi a kuku schowalam sie! dodam ze jest caly czas taka sama i ma sie dobrze. Mi juz tez brakuje slow i jestem przez to mega skolowana:/ Cyrk na kolkach normalnie. No kurna jako mozna nie widziec oczywistych rzeczy
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez nerwa 22 mar 2014, 01:43
To mi znajoma opowiadala jak miala torbiel na janiku i poszla na USG, i babka tam podala rozmiary jajnikow itd. no i koniec badania. A znajoma pyta - a toribel? A ona - jaka torbiel? I dopiero jak znajoma powiedizala, ze ma stweirdzona torbiel na jajniku, to ta jeszcze raz spojrzala i jednak znalazla.... no szkoda slow po prostu.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez evvelinka 22 mar 2014, 01:58
U mnie kiedyś lekarz zobaczył mięśniaka i torbiel na prawym jajniku, drugi tylko torbiel i nie mógł znaleźć drugiego jajnika, trzeci nie widział mięśniaka a torbiele na obu jajnikach. Standard. Trzeba po prostu się trochę naszukać żeby znaleźć sensownego specjalistę. Jak w każdej dziedzinie.. jeden lepiej układa płytki w łazience inny jest partaczem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ellwe 22 mar 2014, 02:02
evvelinka, a koniec koncow co mialas tak naprawde?:)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez aga9115 22 mar 2014, 09:51
Hej dziewczyny :)

Mi za to lekarz radiolog kiedyś robił usg i stwierdził, że torbiel na jajniku, już nie pamiętam, ile cm, ale cykorek był :( a potem z tym wynikiem cała zesrana idę do gina a ten mi mówi, że ten radio jakiś niedouczony, bo to ciałko żółte - i bądź tu mądry ;/

Jaki planning na dziś?? :D

Żebym nie myślała o tym całym gównie biorę się za prezentację na licencjat i sprzątanie całego domu :D

Miłego dzionka Dziewuszki :*:* :D

przez nerwa 22 mar 2014, 10:56
Hej! :)
Ja to nie wiem co dzis robic... dobijaja mnie te problemy z oczami. Jakos tak mam wrazenie, ze caly czas dziwnie widze, ze mnie rażą jasne rzeczy i ze tak nie moge skupic wzroku. Nie wiem, przed kompem jak siedze to jest ok :) I oczywiscie wkrecam się, ze bedzie tylko gorzej, ze w ogole oślepne, i ze to na bank jakis neurologiczny objaw (no bo ostrosc wzroku mam ok - tzn. z okularami).

I juz wkurrrr się od rana, bo normalnie ludzie sobie wstaja, szykuja się, idą coś robią, a ja od rana juz sie boje, do sklepu musze isc, ale az nie chce mi sie wychodzic na zewnatrz. A ja nawet nie wiem od czego to dziadostwo, czy jakas choroba czy od nerwicy czy co. I takie zycie...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez marta80 22 mar 2014, 11:15
HEJ KOCHANI

ja 14late temu miala cyste na jajniku o wym 38na24 co wy na to????mala nie??nie bolal mnie brzuch i okresy mialam regularne!!!!zajebis.....usg brzucha nic nie pokazalo bo wszystko bylo w wodzie!!!!dopiero tomograf...Dzieki Bogu zyje a bylo zle....(((:nerki bylo w wodzie czucia nie mialam....a wiecie jakie mialam ob 150!!!!!a teraz mam i sram!!:)

nerw czuje to samo co ty....ludzie wstaja radosni...maja plany...a ja...no musze miec plan i wyjsc bo synus ale najchetniej bym lezala....tj jest straszne!!!!!

aga spokojnie z tymi porzadkami bo rodzic zaczniesz kochana;)))

ellwe nie przejmuj sie gdyby bylo cos nie tak powiedzial by ci ginekol....

przez hania33 22 mar 2014, 11:16
Witajcie.. nerwa, mysle , ze to od nerwicy , mnie słońce drażni :roll:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez marta80 22 mar 2014, 11:18
lisa ja mialam tak z karkiem ze sztywnial mi dziwnie i uczucie ciepla mialam ktore mi promieniowalo na tyl glowy....

przez nerwa 22 mar 2014, 13:33
hania33, hej! No ja juz sama nie wiem.. z jednej strony tez zawsze jak w nerwach bylam to gorzej odbieralam światlo i jasnosc. A z drugiej to sie czuje troche tak jak podczas migreny. Nawet ciezko to opisac tak naprawde, ale takie mam wrazenie, ze cos jest nie tak, jakas nadwrazliwosc wystepuje. A skoro podobne jak w migrenie, to kurde moze cos mam jednak z tym mozgiem nie tak :-/

przez Lisa_ 22 mar 2014, 17:52
Mnie dziś głowa boli, prawie cały dzień, ale jakoś żyję :)
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez nerwa 22 mar 2014, 18:07
ja tez lekkie bóle, wlasnie dlatego kawe walnelam - bo podobno na migreny dobra :)

Poszlam do sklepu, wrocilam... i czuje sie taka oslabiona i zmeczona, ze nie wiem. Ale nie wiem, moze to trcohe efekt tego, ze wczoraj robilam pompki (damskie co prawda i nie za duzo), ale moze takie zakwasy troche i zmeczenie od tego.

-- 22 mar 2014, 17:07 --

... no albo rak jakis czy cos :D

przez Lisa_ 22 mar 2014, 18:16
Ja muszę się ogarnąć... Ta diagnoza nerwicowa mnie trochę dobiła, ale dość, już dwa tygodnie leczenia za mną, trzeba coś zacząć robić i od jutra zaczynam dietę i ćwiczenia :)
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez aga9115 22 mar 2014, 19:51
Lisa_, bardzo dobrze :) ja czekam tylko na poród i potem też zaczynam się brać za siebie :)

Dzisiaj jakaś mega osłabiona jestem, porządki i zakupy dały mi nieźle w dupę, wszytsko na dole mnie boli :(

Sortuj wg