Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez AddictGirl21 20 mar 2014, 23:16
A mnie coś podbrzusze kłuje, nie wiem, może to dni płodne ale jakoś tak dziwnie, aż się zestrachałam. Znając życie za niedługo odwiedzę gina żeby sprawdzić co nie co ;) Dzidziusia wykluczam bo nie było sposobności ale raczek nieboraczek całkiem możliwy, brrr..... :105:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez scarlett33 20 mar 2014, 23:31
mnie w głowie ściska,huczy,szumi,boli. aż się boję co tam siedzi...
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

przez marta80 20 mar 2014, 23:32
moje specjalistki a mzoe znacie jakies dobre ziolka aby usprawnic prace watroby i trzustki ha??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AddictGirl21 20 mar 2014, 23:35
marta80 napisał(a):moje specjalistki a mzoe znacie jakies dobre ziolka aby usprawnic prace watroby i trzustki ha??

Martuś, nie mam pojęcia, wybierz się do ziołowego, Pani Zielarka zapewne doradzi Ci bezbłednie co sobie zakupić ażeby zacna trzustka i wątróbka zaczęły pracować bez zarzutu :D
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez księżniczka 20 mar 2014, 23:36
mnie napierdalaja dzisaj wszystkie miesnie, plecy, rece najgorzej! NIE MOGE W LOKCIACH ZGINAC, I SZyja i barki :((( masakra jakas, i mi ta syzja tak trzeszczy... pewnie kuźwa strosc anie bolerioza :D... teoretycnie 30% kleszczy przenosi bolerioze..... i to ze cie ugryzie akurat ten to i tak szansa 50/50 ze ja sie dostanie.... ja nie mialam nigdy kleszcza, poza tmy strzepnietym znogi, ale nie ugryzl... nawet chyba zdehcniety byl xD.... rumienia tym bardziej..... a skoro wbitego kleszcza nie mialam, to chyba tak jakbym zaszla w ciaze przez "zanieczyszczona" wode w basenie <lol2>
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez scarlett33 20 mar 2014, 23:41
marta80, w telewizji reklamują jakiś ziołowy środek, nie pamiętam niestety nazwy. usprawnia pracę trzustki,wątroby i żołądka :smile:
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

przez platek rozy 21 mar 2014, 10:10
:**************** hey Kochani

Ranek dramat , ale nic to zaciskam zeby i biore ta sertre znow.

Tylko zjem sniadanie na ktore nie mam ochoty.

Slonce piekne .
Jak mi sie nie poprawi po tym leku to juz nie wiem . :hide: :hide: Nie mam wtedy juz na siebie pomyslu.

Wczoraj u sasiadki czulam sie dobrze , nie mialam ani dola ani lęku , smialam sie ze u niej zamieszkam :D tylko ktoby chcial taka marude ????? u siebie goscic :D

-- 21 mar 2014, 10:12 --

scarlett33, esseliv moze? To jest dobre na wartobe a na trzustke sa dobre jej enzymy neopankratinum , mialam to zapisane bo kiedys mialam po braniu lekow na endo po operacji jakies zle wyniki enzymow trzustkowych i to dostalam a mozna to kupic i bez recepty.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez marta80 21 mar 2014, 11:08
hejjjjj :papa:

platek rozy dzieki kochana poszukam tych rzeczy o ktorych piszesz....a te enzymy bez recepty mowisz??zajdam te osropest palmisty jets super na watrobe...

ja tez ranek kiepski jak zawsze nic nowego(((:
macie tak ze np ktos przychodzi albo wy do kogos ludzie sie ciesza wy niby tez;)a w glowie jazda.....jezu chora jezu....itd

swedzenie biegunka i juz mam jazda z trzustka((:a wcz odebralam usg brzusia ze wszystko ok,..no i ja jestem normalna!!!!!!!?????

przez evvelinka 21 mar 2014, 12:45
nerwa napisał(a):Ja to tez sie zastanawialam czy czegos z wątroba nie mam :) bo juz od wielu miesiecy, jak cos wypilam troche alkoholu (nawet niewielkie ilosci) to strasznie sie meczylam, jakbym wypila nie wiadomo ile. Moze tez cos z watroba nie tak, nie przerabia alkoholu i dochodzi do zatrucia jakiegos...

No a dzisiaj bolerka króluje :))) U nas to chociaz nigdy nudno nie jest, nie dziewczyny? :P

Ojejku ja też to mam, ale nie podejrzewałam nigdy wątroby. Kilka miesięcy temu robiłam próby i wyszły ok. Czytałam natomiast, że borelioza daje taki objaw.. po wypiciu troszeczkę człowiek się czuje jakby pół litra trzepnął.

-- 21 mar 2014, 12:51 --

Co do chorób odkleszczowych.

Mój pies ma babeszjozę. Zaczęło się przedwczoraj.. prawie w ogóle nie mogła chodzić. Jak tak na nią popatrzyłam jak jej się nogi plączą od razu widziałam siebie i już planuję kiedy pójdę na western blot. W każdym razie leczenie trwa 3 dni, diagnoza 5 minut.. zbadali na miejscu krew, brzuch i węzły chłonne.. jakby ludzi też nie mogli tak szybko diagnozować i leczyć.

przez platek rozy 21 mar 2014, 12:58
marta80, tak bez recepty :) i mi bardzo pomogly :*****

marta80, ja mam tak jak piszesz wczoraj koelzanka u mnie byla a ja gonitwa mysli w glowie i wszytskie czarne i lęki do tego . Mam tak non stopem od dwoch tygodni
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez aga9115 21 mar 2014, 13:13
Hej dziewczyny :)

evvelinka, szkoda pieska... Zawsze mi bardziej szkoda zwierzątek, jak im coś się dzieje :( i rzeczywiście mogliby nas leczyć i diagnozować tak szybko jak zwierzaczki, no ale czego możemy chcieć, tu PL, nie USA :(

przez marta80 21 mar 2014, 15:45
http://flavonline-pl.blog.hu/2014/03/20 ... n=blhshare

-- 21 mar 2014, 14:45 --

cos dla nas kochani a zeby o bylo takie proste:)))))

przez nerwa 21 mar 2014, 15:51
evvelinka, o kurde, serio z tym alkoholem i bolerką? No ladnie... :-/ ale co, Ty tez sie jeszcze nie badalas na bolerioze?
Ehh no wszystko pasuje jak nic!!! Tylko kleszcza nie mialam, ale po pierwsze moze mialam - a nie zauwazylam. A po drugie, to chyba tez moze byc od jakiegos komara czy muszek :(
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez evvelinka 21 mar 2014, 16:24
Ja się jeszcze nie badałam choć miałam to zrobić już dawno. Mi już kilka osób wspominało o boreliozie. Pies ma teraz babeszjozę, cholera wie czy kiedyś mnie coś nie ugryzło co na niej siedziało.

Sortuj wg