Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez emka34 19 mar 2014, 10:53
marta80, też tak miałam kilka razy. Raz albo dwa było u mnie tak jak u agi9115 - przestałam planować, czekać na cokolwiek, zawiesilam po prostu życie. Koszmar.
Tyle, ze może to było trochę uzasadnione, bo lekarze nastraszyli mnie dziko. Wszystko szło w takim kierunku, ze można stracić nadzieję. Potem okazało się, ze to była suma niekompetencji, bałaganu, pomyłek i przewrazliwienia. Nie było mi nic i od początku to bylo wiadome. A ze ja dostałam 2 miesiące życia w plecy i hipochondrie w prezencie to nikogo nie obchodzi.
Od tego czasu ciągle widzę u siebie choroby, a jednocześnie mając takie przeżycia boje się iść do lekarza, myśląc, ze miałabym to przechodzić jeszcze raz.

przez marta80 19 mar 2014, 11:04
Emka34 to ostro Nie dziwie ci sie((; ja w sumie mialam to samo albo nawet dalej mam(((;pain radiolog Na use wezlow tak mine nastraszyla((;Nie spalam Nie jadlam koszmar!!!a onkolog uspokoil,,czasami boje sie ze ona miala race a on sie pomylil(((;

przez aga9115 19 mar 2014, 11:15
emka34, marta80, mnie za to nikt nie straszył, wystarczył sam wujcio Google, żebym miała wszystkiego dość :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 19 mar 2014, 11:19
Ellwe, zakradam sie do endometriozy jak nikt nie widzi :yeah: hahah 8)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Ellwe 19 mar 2014, 11:20
:papa: Cześć dziewuszki:) Cieszę się chwilowo, bo zaliczyłam przed pracą wizytę u pani dermatolog i chociaż czerniak wykluczony :yeah: uff. bałam się strasznie, szczególnie, że dwa smarowała jakimś ojelkiem czy płynem. Ale koniec końców wszystko ok. przynajmniej w tym temacie:)

Wiecie ile razy ja tak miałam, że byłam prawie pewna, że to coś poważnego. Zresztą nadal tak mam, że nie potrafię funkcjonować normalnie, bo moja nerwica sprawia że ciągle czuję jakby coś wisiało w powietrzu, tylko sama nie mogę się zdecydować co. Miałam se to badanie krwi zrobić ale znowu nie wstałam...Jutro mam wolne więc sobie wszystko ogarnę. Muszę w końcu wysłać ginowi tego maila bo chce już ten zabieg :why:

platek rozy, :* Widzę, że źle dziś u Ciebie bidulko :-|
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez marta80 19 mar 2014, 11:28
Ellwe :papa: super ze u derma ok;)
Aga zycze ci aby dzidzia Cie tak poochlonely abys zapomniala o wszystkim I wuju google;))mi Zal samej siebie i Moj biedny synek ze matka taka poryta :why:

-- 19 mar 2014, 10:30 --

Elle ten swoj lek bierzesz codziennie?jak dlugo juz? Widzisz poprawe?
A wy dziewuchy macie Duza poprawe po lek??

przez nerwa 19 mar 2014, 11:34
Ja chyba tez wybiore sie do derma bo nigdy nie bylam z pieprzykami... Ale jak to wyglada? oni patrza i juz wiedza zazwyczaj? I tylko jak cos podejrzanego to np. kaza wycinac i wtedy to badanie takie tego fragmentu jest, czy nie ma raka?
Bo w sumie tak ostatnio widzialam, ze mam troche pieprzykow, co prawda malych, ale na szyji to mam taki wypukly :( co prawda juz od dawana, ale w sumie nie wiem, czy sie powieksza czy nie, pewnie troche tak - jak codziennie patrze to tak trudno ocenic.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez hania33 19 mar 2014, 11:37
Witajcie :D

-- 19 mar 2014, 11:37 --

nerwa, Jak tam?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez marta80 19 mar 2014, 11:38
Hej hania :papa:

przez nerwa 19 mar 2014, 11:40
hej hania33, szefa ma nie byc mojego 2 tygodnie :D wiec juz sie ciesze!!! hah :D takie codzienne małe radosci :P
A jak tam Twoje oczy? mi tez sie ostatnio cos rzucilo, tak mnie wczoraj piekly, ze ledwo patrzylam.

przez Ellwe 19 mar 2014, 11:41
nerwa, właśnie widze, że się zakradasz;) Pamiętaj mam Cię na oku :pirate:
To badanie wykonują za pomocą takiego urządzenia, dzięki któremu stwierdza, czy jest podejrzany czy nie. W razie czego gdyby dziwnie wyglądał, profilaktycznie dają go do wycięcia.

marta80, Martuś, ja biorę Cloranxen tylko doraźnie przy większych lękach...przynajmniej brałam...teraz mnie trzyma lęk prawie non stop gdzieś mi tam koło łba coś lata i biorę po połówce codziennie. W przyszłym tygodniu idę do psychiatry po jakiś antdepresant, który działa na lęki i natręctwa, taki do stałego brania, bo boję się, że inaczej nie ujadę.

Aha i widze poprawę po nim, tylko tak jak mówię to jest benzo i nie mogę go stale brac bo uzaleznia...

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez madzia11 19 mar 2014, 11:55
Hej dziewczyny. Ja dziś mam straszny dzień. Jestem juz po 2 tabletkach Xetanoru, dłużej chyba nie wytrzymam... Dalej z tymi bólami pod mostkiem lewym. Znowu wyszłam na zakupy-ledwie przeszłam kilka kroków i chwyciło mnie. Co się ruszę to zaraz mnie pobolewa. Boże co się dzieje???? :why: :why: :why:

przez Ellwe 19 mar 2014, 12:00
hania33, hej:) Haniu :papa:

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez emka34 19 mar 2014, 12:21
nerwa, robią tzw. dermatoskopie czyli lekarz ogląda znamiona specjalnym urządzeniem ze szkłami powiekszajacymi. Jeśli nie widzi nic niepokojącego to OK, jeśli widzi może wysłać na wycinkę i badanie histopatologiczne.

Sortuj wg