Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez adam_s 06 sie 2008, 22:27
A mi jest strasznie niedobrze, mój żołądek na powaznie się zaczyna buntować :? . Na dodatek nabawiłem się zapalenia spojówek prawdopodobnie z alergii i wyglądam jakbym przeryczał cały dzień...
GG: 5988000

przez Filomatka 07 sie 2008, 19:52
Uu... Adam, zapalenie spojówek to nic miłego :roll: Kup sobie wizin, a jak to nie pomoże (to możliwe, ja miałam to świństwo i wizin nie pomógł) to idź do okulisty przepisze coś mocniejszego... No i oszczędzaj oczy, muszą odpoczywać od kompa... :roll:

przez malenstwo1801 07 sie 2008, 20:49
Coś okropnego...nawet niechce mowic nad czym dzis znowu sie zastanawialam...
Od paru dni miewam zawroty glowy, jakies dziwne uczucie zapominania slow a czasem to mam wrazenie ze nie rozumiem co ktos do mnie mowi....jakis czas temu mialam tez problemy z widzeniem centralnym...widok jak w kalejdoskopie....
znowu zaczynam sie martwic....chyba dzis to nie jest moj dzien:((((

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez adam_s 07 sie 2008, 22:27
Babka w aptece poleciła mi jakieś krople ze świetlikiem.. Zobaczymy czy pomogą wogóle. Jutro ustalam termin gastroskopii.. już się boję!

przez alus222 10 sie 2008, 16:29
Nom jest coś takiego jak węzły w dole łokciowym no i niestey niechcący o tym przeczytałam :mrgreen: i teraz sie boję :x
Kitty a jesli chodzi o T :x woje bóle to bądź spokojna :lol: Ja czasami miewam takie bóle po żebrami takie straszne, ze nawet oddychac nie mogę poważnie. Ledwo co daję nawet radę sie połozyć i leże nieruchomo bo sie ruszać nie mogę , oddychać też nie, bóle jest poprostu straszny, ale jak sobie tak poleżę to po paru miutach ustępuje, na szczęście. Ale nie wiem co to jest i skąd się bierze :evil:

przez kajmanka 14 sie 2008, 17:03
a ja juz nie moge :( caly czas czuje jakbym miala zdretwiay policzek.. miesnie tak dziwnie mnie tam ciagna i mam wrazenie jakby kacik ust mi inaczaje sie ukladal...
MAM DOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasia

przez Filomatka 15 sie 2008, 10:10
Ja się boję znowu tego na h... :( I boję się że zaraziłam mojego chłopaka :cry: To okropne :cry: :cry: :cry:

przez kitty341 15 sie 2008, 16:08
czeeeesc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
!!!
wlasnie weszlam do domu i perwsze co robie to oczywiscie wlaczylam komputer i zagladam co nowego slychac w naszym watku:)
dzieki za uspokojenie z tym bolem (splot sloneczny i okolice zeber) - jestem spokojna.
Wiecie co sie stalo? myslalam ze na pielgrzymce troche mi ustapi ta nerwica a tu wielka DUPA. zaczelam obserowac siebie, bac sie ze mam powiekszony ten wezel chlonny w lokciu (tak jak ktos napisal 2 tygodnie temu ze to sie wiaze z powazna choroba) - oczywiscie ja mialam powiekszony przez chyba 1 dzien(potem sie uspokoilam). wszystko sobie wkrecalam. ale wiecie co jest najgorsze?! ze wszyscy mi mowia ze chudne caly czas! ze jestem coraz chudsza!! WSZYSCY! powinnam sie cieszyc ze jestem szczupla, a ja sie boje ze to jakas grozna choroba! na wadze tego nie wykazuje, w ciagu ostatnich 3 lat schudlam tylko 1 kilogram!! ale wszyscy mi to mowia, mysle ze jestem na cos chora(patrz- RAK) i dlatego chudne i chudne-ja tego nie zauwazam ale inni tak.. jeju, co za porazka;(

a wczoraj rano(7.00) prawie zemdlalam przed namiotem, pilam sobie sok w pozycji kucajacej, wstalam i mi sie czarno przed oczami zrobilo.. :cry: to na pewno TO.. i teraz non stop mysle ze zaraz mi sie zakreci w glowie i zemdleje. :cry:

ale ogolnie malo bardzo mialam takich chwil ze myslalam o chorobach(srednio ok.20x na dzien). a pielgrzymka jest świetna, plecam wszystkim!

ADAsiu, co u ciebie slychac? :mrgreen: jak Twoj biedny zołądek? cieszysz sie ze jestem?? :mrgreen: :twisted:
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez namiestnik 15 sie 2008, 17:13
Hej! Jak szczuplejesz a waga niewiele spada to znaczy, że mniej tłuszczyku a więcej mięśni. Będziesz miała lepszą figurę. Ciesz się z tego.

A z takimi zawrotami to tak czasami jest. Jak się szybko wstanie. Niektórzy tak mają cały czas do póóóóźnej starości :)

przez kitty341 15 sie 2008, 17:39
namiestnik, ""Hej! Jak szczuplejesz a waga niewiele spada to znaczy, że mniej tłuszczyku a więcej mięśni. Będziesz miała lepszą figurę. Ciesz się z tego.""

Naprawdę???? :roll:

przez nienormalna. 15 sie 2008, 17:49
Oj trochę tego było.
Miałam połowę objawów raka krtani, anoreksji.
Podejrzewałam u siebie guza mózgu, białaczkę, coś z macicą.
W końcu trafiłam na prawdziwą chorobę - nerwicę.

przez namiestnik 15 sie 2008, 17:58
kitty - tak - to tylko powód do zadowolenia :)

przez kitty341 15 sie 2008, 19:18
namiestnik, w takim razie sprobuje sie tym nie martwic.. :mrgreen: dziekuje;*

(adaś sie nie odzywa caly dzien, obraził sie :cry: )

przez adam_s 15 sie 2008, 20:18
kitty, cześć! :mrgreen: :mrgreen: fajnie że jesteś, ja tu czekam nie wiadomo ile, nawet przestalem prawie na forum zaglądać bo w naszym temacie pustka straszna...
No ale widzę że pielgrzymkę przeżyłaś jakoś, chociaż z tego co mówisz bywało różnie :D . Co do tych zawrotów głowy i ciemności przed oczami przy wstawaniu to ja właśnie należę do ludzi którym to uczucie towarzyszy codziennie. Wystarczy za szybko wstać to od razu występuje to o czym mówisz. Ja z tym jakoś żyję bo mam to odkąd pamiętam ;).
A z tym że schudłaś to się cieszyć powinnaś a nie histeryzować.. :P

Haaa ale fajnie że już wróciłaś nawet przez to posta poprawnie napisać nie umiem :P

Sortuj wg