Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez aga9115 17 mar 2014, 18:10
Dziewczyny, mój facet za to dzisiaj zaczął wątpić, czy jetsem normalna, czy czasami zaraz się nie dowie, że jestem jakaś psychiczna czy coś, bo też ciągle gadam o chorobach i śmierci :( to smutne... I jeszcze te jego wątpliwości, czy będę dobrą matką... :(

Straszna ta nasza choroba...

przez księżniczka 17 mar 2014, 18:15
aga :* bedziesz zajebista matka :*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej dziewczeta :) czytalam te wasze wypociny sprzed 2 stron... te grudki i guzki NA NOGACH i RĘKACH to ja mam pelno... bo to sa zgrubienia od wszystkich nacyzn, rkwionoscny, chujowskich, gejoskich i innych co wystepuja poza koscmi, co myslicie... ze macie tylko mjonso i kosc :D? a reszta gdzie ? ja jak dlon do nogi przytkne i rpzydusze i przejade przez cala noge to taki grzebień grudek czuje:D:D

Kurde, ostatnio obiecalam sobie sie prostowac ( siedze prosto itp ) i jak biore gleboki wdech to mnie boli caly sordek klaty i plecy, az tchu nie moge wziac ? garb sie prostuje :D? czy to juz taki "oddech komputerowca"? :D? a moze rak :D? chloniak mi klate rozpierdziela :D?
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez AddictGirl21 17 mar 2014, 18:20
Ellwe, Kochana, jesteśmy z Tobą! Pamiętaj, że nie jesteś sama w tym wszystkim...Czytając sobie posty wielu ludzi na tym forum zauważyłam, że większość z Nas włącznie ze mną emanuje zagubieniem. Ellwe, będzie dobrze. Tak jak pisałam już dziś, nic nie trwa wiecznie, i złe stany również. Są gorsze i lepsze dni. Dziś masz gorszy dzień i trudno, jutro być może będzie lepiej a może nawet będzie cudownie :105: Główka do góry mój Kochany Włóczykijku :mrgreen:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aga9115 17 mar 2014, 18:27
księżniczka, ja właśnie an te grudki umieram od paru miesięcy :D pewnie niepotrzebnie, ale widocznie zanudziłabym się, gdybym myślała pozytywnie...

Ehh muszę sobie jakiś film motywacyjny albo nagranie puścić, bo zwariuję. A w piątek ma być 20 stopni i słoneczko na dworze :D

przez platek rozy 17 mar 2014, 18:29
Ellwe, Tulam Cie goraco :*************** znam to i tez jak ide ulica i aktualnie nie umieram to zazdroszcze ludziom ze sie moga z zycia cieszyc bo ja ta radosc zgubilam , nerwica odebrala mi spontanicznosc i radosc.
Pociesze Cie tylko ze jak zaczniez brac antydepresant powinno byc lepiej :**************

Kobiety i buziaczki dla Was :***************** Mega gorace a Ty agun ani mi nie mysl z e bedziez zla matka :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez Ellwe 17 mar 2014, 18:34
Mój mąż potrafi mi powiedzieć, jesteś nienormalna i mam się leczyć, jak go wkurzam a jak mówię, że przecież wiem, bo chodzę na terapię i biorę leki, to on mówi, że po co i że sobie wymyślam, że mam depresję i jakieś głupie lęki i mam natychmiast przestać :pirate: No i gdzie tu logika. Bądź tu mądry :mrgreen:

AddictGirl21, siedzę w pracy i się pobeczałam jak głupia. Ale nie przez moja chorą głowę, tylko jak przeczytałam co napisałaś. Dziekuję:* Kochana jesteś. Zawsze mnie strasznie wzrusza jak ktoś mi pisze albo mówi miłe rzeczy:) np. na wigilii firmowej beczałam przez pół godziny jak się łamaliśmy opłatkiem. Bo sama jestem dość oschła w okazywaniu uczuć na co dzień i trudno mi mówić miłe rzeczy innym, więc mam wyrzuty sumienia zawsze jak usłyszę dobre słowo, że ja tak nie robię. Włóczykij wróci mam nadzieje że już niedługo:)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez aga9115 17 mar 2014, 18:35
platek rozy, staram się myśleć, że będzie wszystko oki, ale nie zawsze wychodzi. Może to ten deszcz i chmury tak na mnie wpływają...

Mam nadzieję, że po konsultacji z psycho obejdzie się bez antydepresantów...

przez platek rozy 17 mar 2014, 18:38
aga9115, a jak Ci bedzie chciala dac to wez:********* ja wrocic musialam do antydepresiakow od jutra pani sertralina bedzie mna wladala , i mam andzieje ze mi pomoze oraz ze mna nie posniewiera za bardzo.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez aga9115 17 mar 2014, 18:41
platek rozy, no ja stwierdzi, że to konieczne, bo bania zryta, to wezmę :D byleby tylko komfort życia się polepszył.

przez platek rozy 17 mar 2014, 18:44
aga9115, banie to mamy zryta bo mamy za malo serotoninki : , chyba sie za malo bzykamy bo w nasionkach jest jej sporo :D chyba cos w tym jest bo jak sie kochalam czesto to jakos nie w glowie mi byla depresja z nerwica :D

przez aga9115 17 mar 2014, 18:48
platek rozy, co do bzykanka, to pewnie tak, bo ciąża neistety stwraza ograniczenia ;/ od 5 miesięcy nic.. Więc pewnie dlatego :D

przez Ellwe 17 mar 2014, 18:51
platek rozy, Dziekuję kochana, mam nadzieję:* Czekam na tą wizytę z utęsknieniem wręcz. W tym tygodniu psycholog za tydzień psychiatra. uff.

mi się nawet seksu nie chce teraz. W ogóle zero...a kiedyś byłam takim molestatorem, że mojemu męzowi nie dawałam spokoju :cry:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez księżniczka 17 mar 2014, 18:52
wy chcecie bzykanka, a ja mojego faceta musze zmuszac, -.-... widzimy sie raz na dwa tygodnie to on nie widzi problemu i sie smieje ze mnie ze mam za duzy temperament , i mam wrecz wrazenie ze "odjebie" panszczyzne i koniec -.- to dopiero problem a nie hipochondria :D:D:D. A zeby bylo smieszniej... bylego zostawilam bo ten byl lepszy w "te klocki" odwidzialo mu sie chyba huehue :D
A jak robie mu wyrzuty, ze po co ja mu jestem to sie slodko przytuli i mowi " po to" dzizas < rece do nieba> go zadawalaja chyba te jego gry !
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez platek rozy 17 mar 2014, 18:53
aga9115, no wiec wlasnie , po porodzie sio na lozkowe brewerie :D

Ellwe, rozumiem , tez tak mam od jaiegos czasu to znaczy jak mam gorsze dni to juz calkiem ale jak te lepsze to bym pofiglowala :Kochana musi byc lepiej !!!!!!!! Trzeba w to wierzyc

Sortuj wg