Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez kitty341 03 sie 2008, 23:10
najgorsze jest to,ze strasznie mnie korci zeby sprawdzic na necie czego to moze byc objaw.. wtedy to bym chyba umarla z tego leku!! tak sie boje ze chyba za chwile umre! wlasnie sobie je mocze w wodzie z sola.. zobaczymy, jak nie minie to ide jutro do lekarza. cholera jasna! az mnie zaczely bolec lydki;(
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez adam_s 03 sie 2008, 23:21
kitty proszę, znalazłem za Ciebie coś ;). Tylko niewydolności serca sobie nie wkręcaj! Radze przeczytać pogrubiony tekst na początku artykułu :)
http://www.polki.pl/?page=zdrowie_i_psy ... id=8035031
Ostatnio edytowano 03 sie 2008, 23:25 przez adam_s, łącznie edytowano 1 raz
GG: 5988000

przez kitty341 03 sie 2008, 23:22
niech ktos mi oodpisze.. ;( błagam!! MASAKRA! :cry: :cry: :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kitty341 03 sie 2008, 23:25
adam_s, jestes cudowny!! nie wiem jak CI dziekowac!! kochany, kochany, kochany!!!! teraz akurat tez mam dusznosci, ale to chyba bardziej z tego ze sie tak zdenerwowalam, ale jest juz coraz lepiej :mrgreen: normalnie KOCHAM CIE!!!!! :mrgreen:

przez adam_s 03 sie 2008, 23:28
O rany :oops: . Ja myślałem raczej że mnie zabijesz za tego linka bo tam trochę o chorobach piszą :P. Ale mi chodziło właśnie o ten pogrubiony tekst, że to normalne przy upałach i chodzeniu ;).

przez kitty341 03 sie 2008, 23:32
adam_s, hehehe :D najwazniejsze ze to nie jest objaw raka!! wszystko inne zniose!! (no moze niejakas chorobe smiertelna ale raka sie boje najbardziej!)
ii jestes najkochanszy, to na pewno jest FAKT!!

przez alus222 04 sie 2008, 01:10
ojj, dawno mnie tu nie było... musiałam w końcu napisać bo chyba tym razem mam raka płuc, albo chore serce, albo tętniaka jakiegos :( Od jakiegoś czasu ciągle mnie boli w klatce piersiowej i jestem przekonana o strasznej chorobie :shock: A co do Twoich nóg kitty, to CI powiem , ze ja z kolei mam od baardzo dawna obsesje na punkcie jakiejs ciężkiej choroby, tylko nie wiem jakiej (nikt nie wie, tak naprawdę, lekarze w przzychodni maja to w dupie), bo mne z kolei bola całe nogi, tzn mam wrażenie jakby mnie darły, rwały, mam czasami wrażenie że się w końcu rozerwą. Ciągle myśle, ze to może być jakaś atraszna choroba kości. Roumtyzmu nie mam napewno, reumatolog wykluczył. A mam własnie takie objawy jakbym go miała. Nie wiem czemu mnie bolą, ale boję się, ze to ciężka choroba, często leżę w domu jak stara babcia z poduszką elektruczną :evil:
A co do węzłów chłonnych to niedawno niestety, powtarzam niesety :twisted: wyczytałam w internecie, ze jak juz się powiększy węzel w dole łokciowym to już musi być ciężka choroba, powaznie tak pisze, ze w tym miejscu bez powodu się nie powiękasza, no i teraz jak to ja, już myśle , ze mi może się powiększyć i ciągle sobie tam macam, bo boję się tej ciężkiej choroby i co najgorsze czasami myśle, ze cos tam naprawde wyczuwam, ze jest węzeł powiększony i ze to już koniec :roll:
A tak w ogóel to podziwiam Kajusie, ze jak "miała" hiva to sie przebadała, bo jak ja "miałam" hiva to tylko umierałam ze strachu, a bałam się zrobic badania, bałam się panicznie tego +, ze nie byłam w stanie. A co najgorze czasami znowu mnie dopada :mrgreen: heheh, to jakis jeden obłęd. Znowu do mnie wróciły akcje z takim chłopakiem, krótki epizod, a ja sobie wmówiłam ze napewno miał on hiva i mnie zaraził :evil:
No to tak, ale ogólnie hiv jest tylko od czasu do czasu, bo na tą chwilę jest ciężka choroba serca albo płuc.
No to tyle :mrgreen:

przez rudegirl 04 sie 2008, 10:00
Alus, sorki ale pieprzysz (chodzi o węzły w pod pachą)! Ja od lat przy każdym USG piersi mam w opisie zwapniały węzeł chłonny pod pachą, co oznacza,że był on kiedyś powiększony i to mocno! A nic poważnego mi nie było, co najwyżej choroby z urojenia :)) Węzły pod pachami tak samo jak każde inne mogą się powiększać nawet z powodu przeziębienia. pozdro :))

przez rudegirl 04 sie 2008, 10:04
Kitty, jak by Ci nogi na maxa spuchły, w sposób ewidentnie widoczny to wtedy można iść do lekarza, mówię o takiej opuchliznie co mają starsi ludzie,że aż im się z sandałerów wylewa :)) taką lekką opuchlizną (o ile ona w ogóle jest naprawdę a nie tylko sobie ją uroiłaś) to nawet ja bym się nie martwiła :))no własnie-upały, duchota! No, chyba że w ciąży bym była :)) Pozdrówki, trzymaj się :))

przez kajmanka 04 sie 2008, 12:37
kitty, mi tam nogi puchna od upałow, po calym dniu mam zmeczone i opuchniete kostki, wtedy leje zimną wodą i klade sie z nogami na scianie, po chwili jest lepiej :) a jak juz bardzo spuchną, albo jak lece samolotem, to smaruje liotonem 1000. a bierzesz hormony?

u mnie dalej jazda z głową.. codziennie jade na lekach przeciwbolowych, bo do uciskow i zawrotow doszly straszne bole, az mi promieniuje na oko i policzek...
Kasia

przez rudegirl 04 sie 2008, 17:16
Kajmanka, głowa boli bo się na niej koncentrujesz i podświadomie mięśnie napinasz, też to przerabiałam. Tak że później napieprzało oko, ból byl okropny (i już miałam fazę że jaskra).Poczytaj o gwoździu histerycznym (czy jakoś tak się to nazywa). To typowe w nerwicy,ale rozumiem,że Cię niepokoi bo sama się tym martwiłam.Pozdrawiam serdecznie :)

przez kitty341 04 sie 2008, 19:28
kajmanka, nie biore hormonow.. ale juz z nogami mi przeszlo dzieki adamowi, dzieki ktoremu zrozumialam ze naprawde to moze byc przez upaly a nie np. rak.. ale dzisiaj juz widac mi zyly wiec jest OKEY :mrgreen:

a teraz martwie sie czyms innym.. od rana boli mnie jakby pachwina z lewej strony.. nie wiem co to jest.. tzn. boli jak dotkne albo cos bardziej z noga zrobie, wykrzywie albo cos.. dzisiaj bylam w zoo i jak glupia szlam i dotykalam sobie pachwiny :mrgreen: juz wole nie myslec co ludziom przychodzilo na mysl :mrgreen: :mrgreen: w kazdym razie caly dzien o tym mysle.. ze wiecie co to moze byc.. :-| ech....

przez adam_s 04 sie 2008, 22:43
dzisiaj bylam w zoo i jak glupia szlam i dotykalam sobie pachwiny :mrgreen: juz wole nie myslec co ludziom przychodzilo na mysl :mrgreen: :mrgreen:

Zapewne to samo co mi przyszło do głowy :lol: :lol: :lol: hahaha :D Jak zwykle poprawiłaś mi humor swoimi tekstami.
Ja dzisiaj też coś sobie wkręcałem ale że ogólnie był dobry dzień dzisiaj więc zapomniałem już co :P.

przez kitty341 05 sie 2008, 00:07
adam_s, :P poprawianie ci humoru to moje hobby ostatnio!! :mrgreen: ale z ta pachwina to naprawde cos dziwnego, nie wiem czemu mnie boli! hmm przestaly nogi to musialo zaczac sie cos innego:P

a jutro jade zawiezc moje bagaze na pielgrzymke no i w srode wyruszam!! Ale sie nie moge doczekac!!!!! jeeeej!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sortuj wg