Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez marta80 13 mar 2014, 23:09
no wlasnie kobiety ja tez leze i leze i mysle....wyobrazam sobie juz siebie bioraca chemie...rycze latam do kibla...a rano slaba....a dzieciak skacze po mnie...((:
teraz odpukac jakos spie....ale mialam takie 3mace ze zero snu..bylam wykonczona!
jutro do gina cisne.....i juz czytam o jakims wirusie brodawczaka...itd...no super lektura na noc...masakara.... :why: :why:
czy to wszystko sie kiedykolwiek skonczy??ile u was juz trwaja te akcje???u mnie pol roku wiec pewnie do was stosunkowo nie dlugo.....

przez Ellwe 13 mar 2014, 23:11
U mnie.mniej wiecej od kwietnia zeszlego roku tak konkretnie.:/ zaczelo sie od wezlow i chloniaka.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez aga9115 13 mar 2014, 23:18
marta80, u mnie te akcje trwają już ponad półtora roku :( z okresami gorszymi i lepszymi.

Dzisiaj wyjątkowo straszna deprecha. Pożarłam się przez nią z facetem i bratem, nie chcą ze mną gadać, uważają, że mam się ogarnąć. WYdaje mi się, ze te hormony ciążowe robią swoje i tak mi zatruwają teraz życie :(

Ostatnio nocami też się budzę i wymyślam różne rzeczy, np. dzieciaczek mnie mocniej kopie i już zaczynam srać o to, że coś mu się dzieje, wyobrażam sobie pępowinkę wokół szyjki i w ogóle masakra :( wczoraj w nocy to się prawie poryczałam, a jak rano mnie kopnęło, to ryczałam ze szczęścia...
Więc takie oto jazdy.... :bezradny:

-- 13 mar 2014, 22:30 --

Dziewczynki idę spać :) Papa :* :papa: :papa: :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 13 mar 2014, 23:37
U mnie tez jakos rok temu, zaczelo sie od oczu, męty i tym podobne. wiec tu przyszlam czytac co i jak, potem od wakacji mialam już lęki, paniki i agorafobie, a pod koniec roku bylo lepiej pod wzgledem lękowym no ale - oslabienia co chwile itp. A ze spaniem to mam w sumie caly czas problemy, od lat.

-- 13 mar 2014, 22:39 --

ale na pocieszenie powiem wam, ze z 10 lat temu mialam niezle akcje, tez lękowe, nerwicowe, depresyjne i wtedy bylam skupiona bardzo na sercu, a to kołatanie, a to tachykardia i ciagle o tym myslalam. No ale potem pozbylam sie wszystkiego i bylo 10 lat spokoju :) a wlasciwie moze nawet juz wiecej.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 14 mar 2014, 09:36
Hejo ;) a no jestem <3 mialam mega stresa... wkurwilam sie i poraz kolejny przewrocilam moje zycie dogory nogami, nie ogarnelam z moja babka ..... ( u niej mieszkam na studiach... bo mama sama, a siostra poszla od tego roku na studia tez, ale do innego miasta) i spierdolilam... od niej. Nie bedzie mi zdrowia stara jedza niszczyla o. i bylam taka wycienczona wczoraj, ze od razu zasnelam....... Masakra! zygalam i beczalam jednoczesnie, teraz lepiej tylko mnie tak w klacie cisnie... ale /cenzura/ to. JAKA JESTEM ZLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale ciesze sie ze mnie tam juz nie ma

-- 14 mar 2014, 08:36 --

< a zeby post byl choc troszke hipohondryczny, to ja mam od listopada ;) te zołze ;))))
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez aga9115 14 mar 2014, 09:41
hej :) ja dzisiaj znowu wstałam lewą nogą, marzę już o tym, żeby się położyć spać.... Beznadzieja :why:

przez księżniczka 14 mar 2014, 09:59
ja jestem natomiast wkurwiona i chce mordowac :D
Obrazek

przez marta80 14 mar 2014, 10:28
hej kochani....

a ja wcz przed snem naczytalam sie o brodawczaku....a dzis ide do ginekol i juz jazda...nie moglam spac...pol nocy((:a teraz slaba jestem...
czy wy wszystkie leki bierzecie??

ktoras z was pisala nie pamietam ktora...ze ma klyciny tzn lekarz nie byl pewny czy to klyciny...
jak to wyglada....??

przez nerwa 14 mar 2014, 10:38
księżniczka, ja jak wkurwiona jestem to od razu sie lepiej czuje :P

Kurde a wlasnie wstalam i mam takie skolowanie w glowie jakbym miala wode w glowie zamiast mozgu.. A musze sie jakos ogarnac i do roboty isc. Eeehh

-- 14 mar 2014, 09:39 --

marta80, powodzenia u gina!!! i daj znac po wizycie - co i jak :) na pewno bedzie ok! I to nasze glupie myslenie wszystko nakreca.

-- 14 mar 2014, 09:41 --

Ja z lekow biore wenlafleksyne, ale tylko 1/4 dawki. W sumie myslalam, zeby zwiekszyc, ale jak biore tylko tyle to starczy mi do konca pobytu, a jak wiecej to mi zabraknie wiec nie moge. Tzn... mam niby tez opakowanie z wieksza dawka, ale.. ta co teraz biore to sa takie male kuleczki ktore wysypuje z kapsulki i polylam a ta druga to widzialam ze w kapsulce ma 2 duze talbetki - nie ma opcji zebym ja to polknela!!! A z kolei jak to o przedluzonym dzialaniu to nie mozna przegryzac ani nic.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Ellwe 14 mar 2014, 10:41
Witajcie dziewczęta:) :papa:

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez nerwa 14 mar 2014, 10:49
Ellwe, :papa: czas zaczac kolejny dzien!!! gotowa? :P

przez Ellwe 14 mar 2014, 10:51
Ja już moja droga siedzę w pracy, własnie skończyłam jeść śniadanko i się zabieram za robotę:)

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez nerwa 14 mar 2014, 10:55
hahahhaha :P aaaa no to inna sprawa! Kurde ale fajnie Ci, ze juz jestes w pracy... ja jak mysle, ze jeszcze musze glowe myc, szykowac sie, jechac taki kawal to juz mi sie odechciewa wszystkiego :) Dobrze, ze dzisiaj piatek... chociaz ja to nigdy nie mam pewnosci, czy szef nie kaze mi przysjc w weekend :-/ niby nie musze, ale jak nie bylo mnie caly tydzien w pracy to z kolei glupio odmawiac.

przez księżniczka 14 mar 2014, 11:04
marta80 napisał(a):hej kochani....

a ja wcz przed snem naczytalam sie o brodawczaku....a dzis ide do ginekol i juz jazda...nie moglam spac...pol nocy((:a teraz slaba jestem...
czy wy wszystkie leki bierzecie??

ktoras z was pisala nie pamietam ktora...ze ma klyciny tzn lekarz nie byl pewny czy to klyciny...
jak to wyglada....??

scooby :P
A ja mam brodawke jedna na pipce :D tez :D. ale juz z 7 lat, pewnie tez zrakowacieje :D huauahaua :D
Obrazek

Sortuj wg