Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez madzia11 13 mar 2014, 14:31
No ale ja czytałam że bóle po lewej stronie tak ale podbrzusza a mnie coś pobolewa w nadbrzuszu, tuż pod żebrem, bliżej środka klatki piersiowej.

przez Ellwe 13 mar 2014, 14:34
madzia11, moim zdaniem to żołądek:)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez aga9115 13 mar 2014, 14:58
madzia11, myślę, że te Twoje bóle też są związane z nerwicą :) za dużo o nich myślisz, a one się pojawiają ze zdwojoną siłą.

Czy pobolewa Cię typowo pod żebrem? Bo takie bóle mogą też być spowodowane jakimiś dolegliwościami ze strony kręgosłupa (wiem, bo mam mnóstwo takich bóli, a to wszystko idzie od kręgosłupa :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez madzia11 13 mar 2014, 15:04
Też myślałam że może to być od kręgosłupa-kiedys miałam z nim lekkie problemy-noga lewa odmawiała mi posłuszeństwa(normalnie ciągałam ja za sobą)-teraz mnie od spodu w zgieciu coś boli, że wstać jak ukucnę nie mogę. Sama nie wiem boję się że to trzustka mi nawala i wszyscy to olewają a potem będzie za późno.....Wogóle to te bóle tylko jak się ruszam(pochylam, zginam, wyciągam lewą rękę, chodzę) nigdy w czasie spoczynku.

przez Ellwe 13 mar 2014, 15:09
madzia11, ale miałaś przecież porobione badania wszystkie. Powiedz szczerze, nie naczytałaś się na temat nowotworu trzustki ostatnio;)

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez madzia11 13 mar 2014, 15:10
Cos mnie podkusiło i czytałam wszystko co tylko było możliwe o raku trzustki. MASAKRA JAKAŚ. Powinni mi odciąć internet!!!!!!! Badania to tylko krew ob i usg i gastro

przez Ellwe 13 mar 2014, 15:26
Tak myślałam:D Znam tą panikę. w domu mam blokadę rodzicielską na hasła rak i nowotwór:)

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez madzia11 13 mar 2014, 15:32
Moi rodzice już nie chcą mnie słuchać, mąż czekał aż wyskoczę z nowym nowotworem. Sama mam siebie dość. A ta noga co mnie teraz boli to może zapalenie żył co czesto zdarza się w nowotworze trzustki. Tylko czekać na żółtaczkę.... :why:

przez księżniczka 13 mar 2014, 15:42
aga9115 napisał(a):Jejku, ile do czytania od rana :D

Ellwe, takie zgrubienia to zazwyczaj są gruczoły :) jak nigdy się cycusiom nie przyglądałaś, to teraz to może wyglądać, jakbyś same guzy miała :D

myszka1984, ja niby mam zmianę twardą i nieprzesuwalną, która okazała się torbielą ;) więc wiesz, na dwoje babka wróżyła.

Ja za to dzisiaj mam wizytę ubezpieczyciela, żeby wziąść jakiś pakiet ubezpieczeniowy w razie mojej śmierci na raka kości, dupy lub czegoś podobnego (schiza już na maksa) xD

aga, moj facet jest ubezpieczycielem ;) tych wszystkich chujstw ;) i by ci szczerze powiedzial ze to gowno :D jesli chodzi o raka itp

-- 13 mar 2014, 14:44 --

Ellwe napisał(a):aga9115, możesz mi wysłać na PW info odnośnie tego gdzie robisz i ile kosztuję? Będę bardzo wdzięczna:)

U mnie w rodzinie w ogóle nie było raka i wszyscy pradziadkowie żyli do 90tki. Dziadkowie też nadal żyją wszyscy i chorują tylko na takie typowo starcze dolegliwości, że tak powiem.

P.S. zapisałaś się do tej poradni zdrowia psychicznego?

Ellwe u mnie tez wszystkie dziatki zyja a pradzitki 80-90 lat ciagneli ja ich jeszcze pamietam..
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez marta80 13 mar 2014, 16:09
dziewuchy moze ktoras z was mi pomoze....
cieprie na PCOS policystyczny zespol jajnikow...i juz 2.5maca nie mam okresu...robilam 2 testy w ciazy nie jestem...w sumie czesto mam neregular miesiaczki albo b.skape....
ale czuje sie zle przez o..cala opuchnieta itd...jutro wybieram sie do ginekol prywat..bo zanim sie tu panstowo doczekam...to sie wykoncze..

ale juz mam wkreta...ze moze jakis guz?czy cus....?moze miesniak na macicy??
kupe lat temu mialam ogromna torbiel na jajniku...w sumie w listop mialam usg dopoch i bylo ok....bojammmmmmmmmm sie :why: :why:

-- 13 mar 2014, 15:10 --

a czy ten nasz stres moze miec wplywa na brak miesiacz albo leki antydepres????juz sama nie wiem....

przez Ellwe 13 mar 2014, 16:35
marta80, nerwica na pewno, jeśli chodzi o leki to np. przy moim w skutkach ubocznych jest info o zaburzeniach cyklu i zahamowaniu owulacji itp. Musisz sprawdzić na Twoich lekach:)

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez nerwa 13 mar 2014, 17:55
stres na maksa wplywa na okres! jescze jak my mamy tkaie stresy to juz w ogole. Bo podobno nawet np. podrozowanie opoznia dostanie okresu, bo to tez zawsze lekkii stres.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez aga9115 13 mar 2014, 18:17
księżniczka, jeśli chodzi o ubezpieczyciela, to mi bardziej chodzi o śmierć w wyniku choroby (o zgrozo, jak to czytam, to aż ciary przechodzą - ale mam z głową!) i w razie co żeby dzieciaczek miał zabezpieczenie ;)

A u mnie z umieralnością w rodzinie różnie - niby faceci umierali młodo od strony ojca, ale na raki, babcia jedna zmarła na raka trzustki, ale to miała 90 lat... stąd moje obawy. Też czasami sram na trzustkę :D

przez platek rozy 13 mar 2014, 19:25
aga9115, :********* :papa: jak sie dzis czujesz kobieto?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg