Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez myszka1984 06 mar 2014, 10:06
hipochondryczka, moja babcia ma pod pachą gule (prawdopodobnie węzeł) wielkości śliwki, czli z 4 cm, ale jest ona dość miękka i przesówalna, ma ją już ze 20 lat..

przez marta80 06 mar 2014, 10:08
hipohondryczka..ja tez mam wezla na karku twardy i nieruchomy od 6mcy jazde mam z nim ostra((:bylam na usg..i pani radiolog rzekal...o ejst w sumie maly bo ma 1cm...ale strukturalnie mi sie nie podoba((:ale sie nawylam...juz umieralam....poszlam do onkologa chyba z 3razy nie moglam se dac spokoju...a on ze nie to nie jest wezel nowotworowy,,,zadna ziarnica chlonniak..bo doszla by masa innych objawow min.nocne poty,,potem dochodzi swedzenie skory...niby sie uspokoilam ale co jakis czas se mysle ze moze ta radiolg miala racje((: :why: :why: :why: a z drugiej strony zaufalam onkologowi bo komu ufac??
i nie masz sie cyzm martwic jak sie ruchome...i miekkie....

a mi cos dzis prawa str twarzy mrowieje...i juz akcje....guz mozgu((:

przez nerwa 06 mar 2014, 10:09
księżniczka, ja mam takie same cos (uczulenie?) , na wewnetrznej stronie nadgarstka, tylko ze 3-4 razy wieksze :) teraz juz sie zmniejszylo, ale poczatkowo wygladalo duzo gorzej i strasznie swedzialo. A potodbrze rzeczy mialam kilka razy na przestrzeni kilku lat. Na nogach czasem, albo lokciach od wewnetrznej strony - raz nawet bylam u dermatologa, ale nie wiedziala co to :) I w sumie po jakims czase zawsze samo przechodzilo. A wygladalo identyko jak te twoje.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez platek rozy 06 mar 2014, 10:12
myszka1984, tez mialam usg piersi w tamten czwartek bo mialam jakis dziwny wysiek z zsutka i sie okazaloz e najprawdopodobniej byl spowodowany odstawieniem antydepresanta , ale oczywiscie przed usg bylam tak zdenerowana ze nie moglam usiedziec w miejscu.
Juz sobie wmowilam ze mialam raka sutka bo takie wysieki sa przy tym czesto:(

-- 06 mar 2014, 10:14 --

nerwa, :papa: :papa: :papa: :************
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez marta80 06 mar 2014, 10:16
no widzisz ksiezniczko nerw i ja tez takie rzeczy mamy na ciele...wiec to nie jest nic groznego....mi sie tez to pojawia od jakis 7-8lat i znika najczesciej na wewe str lokcia jak juz pisalam....ostatnio na malym palcu...mysle ze to moze byc alergiczne..nie myslicie??od zasyfionego zarcia ktore nam oferuja...chemia z nas wychodzi...

przez nerwa 06 mar 2014, 10:31
plaaaaaaatek rozy, :papa: :papa:

marta80, mi tez sie wydaje, ze to alergia, bo tak pojawia sie, znika i w sumie nic wiecej sie nie dzieje gorszego.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 06 mar 2014, 10:55
dziewczyny z tym czyms co ja, mnie to nie swedzi i nie znikna/maleje nie rosnie :D a dermatolog tez nie wie co to jest.... moze "rumien pieniazkowaty ???? czytalalam ze po roku dwóch smam znika....
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez myszka1984 06 mar 2014, 11:05
księżniczka, a atopowe zapalenie skóry ?

przez nerwa 06 mar 2014, 11:09
księżniczka, no mnie tez swedzialo na maksa, a na nogach to sie drapalam czasem do krwii :) i fakt, dlugo to trwalo, nie ze dzien czy dwa, tylko ciagnelo sie tygodniami albo i dluzej. Ale potem zawsze znikalo, i np. znowu za rok mialam, albo za pare lat.

przez aga9115 06 mar 2014, 11:12
A ja za to dzisiaj mam jazdę na guzek na nodze. Pojawił się wczoraj, jest widoczny tylko jak stoję, ale najlepsze, że jak próbuję go wymacać, to go nie czuć... WTF??
Zaraz ide z tym do rodzinnego, zobaczymy, co powie (może to coś kolejnego z cyklu "ciążowe rewolucje"... Mam stracha że ja pierdziele :(

przez platek rozy 06 mar 2014, 11:13
ja dwa lata temu to mialam mega swedziawice ciala z nerwow :shock: i mi glupia lekarka ogolna wmowila ze mam raka trzustki bo wtedy tak skora swedzi , dwa tygodnie umieralam a pozniej mi swedzenie przeszlo :mrgreen: bo sie uspokoilam i zaczelam brac hydre :D

Teraz sobie wmawiam nieodkryta przez ludzkosc chorobe , mam strasnze glody , i jakies spadki cukru bo jak nie zjem co 3 godziny to juz prawie mdleje :bezradny: nie wiem czy to moze byc tez objaw nerwicy? takie glody?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez aga9115 06 mar 2014, 11:16
Płatku, stres jest strasznie energochłonny, więc wydaje mi się, że przez to jesteś ciągle głodna ;)

przez platek rozy 06 mar 2014, 11:19
aga9115, ale az tak ze w nocy mnie wybudza????//

przez nerwa 06 mar 2014, 11:22
platek rozy, a co w koncu z tą Twoja glikemia? zbadali, masz juz wyniki?
Kurde ja pamieam, ze przez jakis czas mialam takie uczucie glodu! moglam zjesc duzo a dalej takie ssanie w zoladku, tez sie wystraszylam, bo to bylo dziwne.... ale jakos przeszlo.
A teraz mam tak, ze jak czasem jestem glodna i szybko nei zjem czegos, to zaraz zaczynam sie slabo czuc, denerwuje sie itd.
Musze wtedy zjesc cokolowiek, chociaz gryza kanapki. Ale nie wiem czy to nie nakrecanie sie, bo tez czytalam, ze sporo osob z nerwica tak ma, i taki glod prowadzi wrecz do ataku paniki :)

-- 06 mar 2014, 10:23 --

a co do nocy to ja czesto nie moge zasnac dopoki czegos nie zjem... ale jak juz zasne to raczej sie tak nie budze na jedzenie.

Sortuj wg