Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 27 lut 2014, 20:30
Kakunia 123 napisał(a):Biorę ten lek..niestety w tym przypadku coś mi nie pomaga...sama nie wiem co tak dokładnie mnie boli, straszne kłucia mam jakby od macicy jajników już w tamtym miesiącu to samo było;/;/ utrudnia mi to funkcjonowanie ;/ Plecy do tego mnie bolą i znowu do nóg promienuje;/ słaba dziś jestem jak diabli;/ Miałam nerki badane ostatnio i było ok mocz też! Praca nerek w porządku ...więc to może jakieś kobiece sprawy ? sama nie wiem ....u ginekologa byłam 7 msc temu miałam usg dopochwowe , normalne usg oraz badanie ginekologiczne wszystko ok . Stawy też dziś napierdzielają straszliwie ....A prawa powieka od 3 dni cały czas się prawie trzęsie;/ strasznie mnie to wkur! Temp. jak zwykle 35 stopni ...ech ...

kurde kakunia jak dla mnie to to wszystko o grzybicy to troche sekta, ale jednak takie przypadki sie zdarzaja,a ta temp. to nie zarty.... przy czym drganie powieki to brak Magnezu, a podczas grzybicy to nie przyswaja się magnezu ;/.... zrob sobie padanie PUKU :D
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez emka34 27 lut 2014, 20:32
92znerwicowana, ja akurat guza mózgu jeszcze nie przerabiałam, nie mój temat ale bóle głowy przerabiam, owszem, tyle że uważam, ze to niedoleczone zatoki i hormony. Napitala często, w czasie, jak mam okres nie reaguje na żadne przeciwbólowce z wyjątkiem dwóch aspiryn (a to raczej niewskazane). Zwykle boli wtedy lewa połowa głowy i robi się niedobrze. Ponoć to zmiany poziomu hormonów. Nie w każdym cyklu to mam (na szczęście) i zwykle nie trwa dużej niż dobę. Poza tym na ogół boli u nasady nosa, wtedy ciężko mi oddychać albo kicham, więc obstawiam zatoki. Byłaś z tymi dolegliwościami u jakiegoś lekarza?

-- 27 lut 2014, 19:36 --

kakunia, ból brzucha i pleców promieniujący do nóg to na ogół kobiece sprawy, jeśli badałaś i było OK, obstawiałabym coś z układem moczowym. Jeśli badałaś i też było OK, to może jelita (jak mnie bolą to czuję też ból w plecach a i do nóg potrafią promieniować). Co do powieki, to księżniczka ma rację - brak magnezu, stres też dodatkowo go wypłukuje.

przez marta80 27 lut 2014, 21:17
92znerwicowana...mnie tez glowa bolala....5mcy mialam mdlosci i mroczki przed oczami jakas czarna plamka zreszta do dzis mi lata!!zrobilam tomograf rezonanas i NIC DZIEKI BOGU!!!wydaje mi sie ze w twoim przypadku jest to samo...bo dziwne ze jak dostalam do reki wynik rezonansu...nagle glowa przestala bolec:)))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miro 27 lut 2014, 21:18
Ehh, dawno mnie tu nie było... U mnie faza węzłowa i chłoniaki na pełnej....
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez Kakunia 123 27 lut 2014, 21:47
Hmm.. no ale ta temp mam od ( pierwszy raz zauważyłam ) 17 roku życia teraz mam 25 ...chyba by mnie już coś wykończyło do tego czasu czy nie? jak myslicie ..czytałam o tym i trochę ludzi z teem taką jak ja jest i często lekarze mówią , że to taka uroda widocznie skoro latami się to ciągnie ....sama nie wiem. Chciałam się was zapytać o gardło. MACIE UCZUCIE ZIMNA W NIM I ""CZEGOŚ" ...łaskocze was to tam? ja przez to czesto kaszlę i nie wiem czeto tak dziwne uczucie ze mną jest ;/

-- 27 lut 2014, 20:50 --

Przepraszam coś mi pokickało w klawiaturze :) wybaczcie niedołężnej schorowanej kobiecie ;p
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez marta80 27 lut 2014, 21:52
Miro witaj w klubie u mnie faza ziarniczo-chlonniakowa trwa juz 6mcy(((:gdzie masz powiekoszne wezly??robiles jakies badania??

a z innej beczki swietny kawalek...mozna sie wyluzowac;)))

przez Kakunia 123 27 lut 2014, 22:58
Ziarnica i chłoniak raz na dwa tygodnie być musi ! Dziś mam akurat raka kości, zanik mięśni i guza mózgu no i zapchane żyły...jutro pewnie coś z jelitami , trzeba sobie życie urozmaicać
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez evvelinka 27 lut 2014, 23:10
Ja mam stwardnienie rozsiane, problemy z krążeniem i coś z kręgosłupem.. rozważałam raka rdzenia kręgowego, w najlepszym przypadku jakieś wyjątkowo poważne zwyrodnienia, których lekarze nie widują i z którymi nie da się już nic zrobić.

przez księżniczka 28 lut 2014, 10:21
evvelinka :D ja mam garba.... i od 2 dni spie bez poduszki na prosto na plecach i siedze z wciagnietym brzuchem i spietymi lopatkami.... to dopiero ból....
Chloniaka tez mam co chwile, a laryngolog we wtorek powiedzial mi ze mam 3 wezly powieksozne po tej stornie co mnie gardło boli :D to na bank cłoniak albo jakis rak gardła :D
Obrazek

przez evvelinka 28 lut 2014, 11:55
ja mam poduszkę ortopedyczną, muszę mieć idealnie ułożony kręgosłup do snu żeby się zwyrodnienia nie pogłębiały :) kup sobie może? mi się teraz na wszystkim innym źle śpi.

przez nerwa 28 lut 2014, 12:07
a ja wiecie co, nie zasne inaczej niz na brzuchu. Po prostu nie ma innej opcji :-/ i wiem, ze to zle ogolnie, bo troche zle jestem ulozona, ale nie moge inaczej :(

-- 28 lut 2014, 11:07 --

i tez sie boje, ze kregoslup mam w oplakanym stanie, a bedzie jeszcze gorzej.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 28 lut 2014, 12:25
a drogie to ?? i jak to wygląda ?? ja mam tak ze normalnie nie widać garba, ale jak chce dotknąć stóp rękoma stojąc, to nie ma bata .... nie dotkne to po pierwsze, a po 2 taka gorka na plecach;/. i maksymalnie do polowy lydek się złapie.
Obrazek

przez nerwa 28 lut 2014, 12:49
księżniczka, to i tak niezle :D ja to nawet do polowy łydek mam trudnosci! :D hhehehhe
Ale to chyba kwestia rozciagania sie?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Miro 28 lut 2014, 13:53
marta80, Martuś, ja tu Weteranem już jestem, miałem chwilę spokoju, większość węzłów niby powiększonych miała już 6+ mcy. Wczoraj Realnie powiększyły mi się dwa węzły nieopodal rany głowy, wiadomo tryb panic :mrgreen: Dziś jest lepiej, zmniejszyły się z 2 do 1 cm, przy nowotworowych raczej to nie możliwe, więc może, może się wyliżę :D Badań nigdy nie robiłem, moi lekarze zawsze potrafią mnie przekonać że mam nawalone do głowy :D
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Sortuj wg