Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 25 lut 2014, 21:21
Kokojoko napisał(a):
nerwa napisał(a):Mi się wydaje, ze księżniczki nie umieraja na raka dupy! :))))) mozesz spac spokojnie :P

Z pewnoscia... Rak dupy nie przystoi ksiezniczce! :)

A mi mama mówi, jak mam atak NERWOWY, ze jak KROLOWA....... UMRĘ NA "TRONIE" xD

-- 25 lut 2014, 20:22 --

myszka1984 napisał(a):dziewczyny podejrzewam u siebie zapalenie mięśni międzyżebrowych (nerwoból), podobno czeste przy nerwicach...słyszałyście cos o tym?
tak jak mówiłam boli mnie niby pierś, ale ale mogą to być właśnie mięśnie międzyżebrowe, bo boli w jednym miejscu, przy ucisku tylko, boli mnie również łopatka i kręgosłup jak pochybe głowe do przodu, bądź odchyle do tyłu...boli mnie tez lekko ręka lewa hmmmm
myśle ze to byłaby trafna diagnoza, wszystko mi się zgadza, tylko jak tu powiedzieć lekarzowi ze wiem co mi dolega i niech mi tylko leki jakies przepisze? hmmm... chyba ze macie jakieś propozycje leków, maści? błagam pomóżcie

Miałam to... NIMESIL. ;) cale opakowanie zjesc ;) rano i wieczorem po saszetce . Przeszlo. Ale lubi wrócic na dzien lub dwa

-- 25 lut 2014, 20:24 --

BYłam dzisaj u laryngologa :( pobrał wymazł z gardła, mówił, że po lewej stornie ( tej która mnie boli) mam powieksozne węzły chłonne ( takie same rozmary ich są od listopada) on mówi, że napewno zwłókniałe, lub od bakterii jeśli jakaś siedzi mi w gardełku, a ja już jazda ze rak i przerzuca się na węzły... :(( <puacze>
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez emka34 25 lut 2014, 22:45
A ja parę dni miałam spokój z dolegliwościami - dużo roboty w pracy, mało czasu na myślenie, brzuch zaczął się regulować. No i od soboty rano boli mnie ząb - jedyny ból, co do którego jestem pewna, że jest realny. Co ciekawe, kiedy tylko ząb zaczął boleć ustąpiły wszystkie dotychczasowe objawy - bole brzucha, d..., temat jelit odeszły w niepamięć. Widocznie konkurencja ze strony prawdziwego bólu jest za mocna i organizm eliminuje wówczas te urojone, bo na dwóch frontach nie daje rady.
Niestety, dentysta dopiero jutro po południu, wiec wydumalam sobie, że przez to zwlekanie mogę dostać jakiegoś zakażenia ogolnoustrojowego (bezskutecznie lecze ten ząb od 6 miesięcy). Wieczorem bol mocno się nasilił, wiec się wystraszylam i oczywiście wyczyscilo mi przed chwila całe jelita. Dodatkowo mój M. zaczyna mieć jakieś problemy w ranie pooperacyjnej i boi się powikłań, a ja boje się razem z nim. I cały spokój diabli wzięli :(

przez księżniczka 25 lut 2014, 23:12
Emka, wiem co to bol zęba.... mam 23 lata, 4 ZEBY martwe i 1 brak, wlasnie z takim jednym meczylam sie od grudnia do maja.... kazalam wypieprzyc mimo ze dalam za niego jakies 1.5 tysiaca...:(((

-- 26 lut 2014, 19:20 --

Dzisiaj nikt nie cierpi :D? ze tak cicho ??
Mnie sie za to chce plakać.... bardzo :(( martwie sie o to moje gardło i brzuch...:((((((( że mnie cos zjada :((( i moze teraz niekoniecznie zaatakuje z pelną siłą ale za pare lat zdechne w męczarnniach :(
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kakunia 123 26 lut 2014, 21:40
Kochana cierpię dziś i to nawet bardz:( mam tak niesamowite bóle kostek obu co dziwne....jak szłam dziś myslałam ,że będę płakać po drodze;/ Kuźwa co to ;/ Stawy ogólnie mnie napinkalają, i plecy w dole:( mam dość
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 26 lut 2014, 21:59
mnie plecy w dole też, a robilas badania na boleriozę ???
Ja tak sobie mysle, ze ze dostane raka jezyka... wytna mi, nie bede miala w cale i jak sie bede calowac :(, mowic, jesc :((( i placze sobie. ZLE MI DZIS.
Obrazek

przez nerwa 26 lut 2014, 22:18
mi bole w jelitach troche przeszly, tzn. czasem cos zakłuje ale juz mniej. Gardlo dalej boli :-/
A dzis to w ogole jakies zamulenie mialam, spac mi sie chce caly dzien, nieogarniecie w glowie i tyle.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Kakunia 123 27 lut 2014, 01:17
Test zrobię w kwietniu w PL ,oraz szereg innych badań krwi , ginekolog, usg oraz endokrynolog , na pewno napiszę wam co mi wyszło bądź nie wyszło . Mam tez robić badanie w kierunku czynnika reumaitodalnego czy jakoś tak i zobaczymy .
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez hooain 27 lut 2014, 01:37
niedojądrze żeńskie
ତ୍କୃ

przez księżniczka 27 lut 2014, 10:30
Kakunia 123 napisał(a):Test zrobię w kwietniu w PL ,oraz szereg innych badań krwi , ginekolog, usg oraz endokrynolog , na pewno napiszę wam co mi wyszło bądź nie wyszło . Mam tez robić badanie w kierunku czynnika reumaitodalnego czy jakoś tak i zobaczymy .

miałam chyba to badanie :P
Obrazek

przez Kakunia 123 27 lut 2014, 16:01
U mnie burza porządna i grad wielki;/;/ masakra co za pogoda w tej ANglii...MNie dziś kostki napinkalają dalej oprócz tego kłuje podbrzusze i pęcherz boli;/ ja już nie mam pomysłów , bo nie chce się lekami faszerować ;/
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez evvelinka 27 lut 2014, 18:11
mnie jak boli pęcherz to od razu biorę furaginum. boję się wszelkich infekcji dróg moczowych po tym jak trafiłam do szpitala z 39 stopniową gorączką trwającą ponad 3 doby od rana do wieczora, wymiotami i osłabieniem takim, że nie mogłam podnieść ręki do szpitala i ponieważ wszystko co zażywałam zwracałam miałam antybiotyki podawane dożylnie.

przez Kakunia 123 27 lut 2014, 19:19
Biorę ten lek..niestety w tym przypadku coś mi nie pomaga...sama nie wiem co tak dokładnie mnie boli, straszne kłucia mam jakby od macicy jajników już w tamtym miesiącu to samo było;/;/ utrudnia mi to funkcjonowanie ;/ Plecy do tego mnie bolą i znowu do nóg promienuje;/ słaba dziś jestem jak diabli;/ Miałam nerki badane ostatnio i było ok mocz też! Praca nerek w porządku ...więc to może jakieś kobiece sprawy ? sama nie wiem ....u ginekologa byłam 7 msc temu miałam usg dopochwowe , normalne usg oraz badanie ginekologiczne wszystko ok . Stawy też dziś napierdzielają straszliwie ....A prawa powieka od 3 dni cały czas się prawie trzęsie;/ strasznie mnie to wkur! Temp. jak zwykle 35 stopni ...ech ...
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez emka34 27 lut 2014, 20:25
Wiecie co, a mnie to dzisiaj po prostu wymiotło...
Kilka postów wyżej pisałam, że boli mnie ząb i to jedyny ból, co do którego jestem pewna, że jest realny. Akurat...
Ząb bolał od nocy z piątku na sobotę. Wczoraj dostałam się do swojego dentysty. Zrobił zdjęcie RTG i stwierdził, że nie ma szans, żeby ten ząb tak bolał i pewnie to od innego. Nie zrobił więcej nic. Wyszłam z gabinetu i ból ustał. Na razie nie wrócił. Dziś rano w końcu nie bolało mnie nic. Zapomniałam już jak to jest.
Uznałam, że to przypadek albo zaczął działać wcześniej założony antybiotyk ale mój M. twierdzi, że to kolejny ból, który siedzi tylko w mojej głowie i że go sobie wyprodukowałam. Tyle, że ja nie martwiłam się specjalnie tym zębem, więc raczej ciężko mi w to uwierzyć.
Czytałam o somatyzacji, miałam już wyprodukowany ból brzucha, nogi (niby zakrzepy), piersi (nie byłam w stanie się dotknąć) oraz okolic znamienia. Ale ząb? Na litość boską, to zostaje już tylko łbem w ścianę, bo nigdy nie będę wiedziała, czy boli mnie naprawdę, czy sobie to wymyśliłam.

przez 92znerwicowana 27 lut 2014, 20:25
Hej dziewczyny..
ja dzisiaj tez slabszy dzien.. caly czas sie boje, ze mam tego guza mozgu :why: łeb mi rozpieprza od kilka miesiecy, mam mdlosci, zaburzenia widzenia, jakies mroczki przed oczami, plamki itp.. i jeszcze zaburzenia pamieci : O jedne co sie nie zgadza z objawami to wymioty.. ale tak sie nakrecilam, ze boje sie, ze zaraz mi peknie glowa. Normalnie pulsuje mi w jednym miejscu i tak mocno kluje. Zwariuje z przerazenia :(

Sortuj wg