Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 24 lut 2014, 23:33
Mi się wydaje, ze księżniczki nie umieraja na raka dupy! :))))) mozesz spac spokojnie :P
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Ellwe 25 lut 2014, 11:06
Mi się wydaje, ze księżniczki nie umieraja na raka dupy! :))))) mozesz spac spokojnie :P
:great:
Dziewczyny poprawiłyscie mi z rana humor:) :mrgreen:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Kokojoko 25 lut 2014, 11:09
nerwa napisał(a):Mi się wydaje, ze księżniczki nie umieraja na raka dupy! :))))) mozesz spac spokojnie :P

Z pewnoscia... Rak dupy nie przystoi ksiezniczce! :)
Kokojoko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Carlsberg 25 lut 2014, 14:48
Wmawiam sobie depresję. To w ogóle jest możliwe?

przez Kakunia 123 25 lut 2014, 15:09
Matko jak mnie krzyże bolą;/ do lewej nogi mi promieniuje ostro;/ za chwilę tą nogę utnę u samej dupy! Czy chociaż przez jeden dzień nie mogę mieć spokoju;/.
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez NiedobrzeMi 25 lut 2014, 15:17
nie masz rwy?
F41.0 + Agorafobia

I have to start thinking about my sanity.
Nothing is so valuable like this.

przez nerwa 25 lut 2014, 16:07
Mnie jakas słabość dzis znowu naszła. A dwa dni mialam dobre, nie bylo zmeczenia, tylko motywacja do pracy itd. A dzisiaj znowu, dopiero co przyszlam do pracy a juz mi sie nie chce nic robic i nie mam sił.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Glass88 25 lut 2014, 16:11
Kilka godzin temu zaczęła mnie boleć głowa w jednym konkretnym miejscu, był to pulsujący, dość mocny ból nasilający się przy ruchu, schylaniu. Generalnie od dziecka miewałam silne bole głowy i raczej nie panikuję, bierę pigułkę i po kłopocie, ale ten był jakiś dziwny, nieznany, śmiercionośny. I oczywiście pierwsza myśl - tętniak mózgu, zator w naczyniu krwionośnym i perspektywa wylewu krwi do mózgu, udaru i innych tragedyji. Przestraszyłam się nie na żarty. Wyłączyłam gaz w kuchence /a nóż widelec stracę przytomność/, chwyciłam za aspirynę - bo przecież rozrzedza krew - w razie jakby tam jakiś skrzep zakorkował światło naczynia :shock: Potem panika - a jak przyjdzie mi pojechać do szpitala po tej aspirynie i będą mi robić trepanacje czaszki to wykrwawię się na śmierć :roll: No i generalnie sparaliżowała mnie myśl, ze będę niedowładna i trzeba będzie mnie myć i przewijać. Albo stracę mowę i pamięć. Ale dzięki Bogu mija ten ból. Takie oto wstrząsające przeżycia miałam z rana :mrgreen:
Glass88

przez myszka1984 25 lut 2014, 16:26
dziewczyny podejrzewam u siebie zapalenie mięśni międzyżebrowych (nerwoból), podobno czeste przy nerwicach...słyszałyście cos o tym?
tak jak mówiłam boli mnie niby pierś, ale ale mogą to być właśnie mięśnie międzyżebrowe, bo boli w jednym miejscu, przy ucisku tylko, boli mnie również łopatka i kręgosłup jak pochybe głowe do przodu, bądź odchyle do tyłu...boli mnie tez lekko ręka lewa hmmmm
myśle ze to byłaby trafna diagnoza, wszystko mi się zgadza, tylko jak tu powiedzieć lekarzowi ze wiem co mi dolega i niech mi tylko leki jakies przepisze? hmmm... chyba ze macie jakieś propozycje leków, maści? błagam pomóżcie

przez nerwa 25 lut 2014, 16:29
Glass88, a ciekawe czy istnieje cos takiego jak nerwoból głowy? :P

myszka1984, ja to mialam kilka lat temu. Bylam u lekarza, bo panikowalam, ze to odma opłucna :) hehhehe Lekarz oczywiscie popukał sie w czoło i powiedzial, ze nerwoból.
W kazdym razie - bolalo na maxa! jak lezalam i musialam sie podniesc, to ledwo co bylam w stnaie! Przy kazdym kaszlnieciu lub glebszym oddechu - ból! I tak trwalo to kilka dni. Ale lekarz kazal mi brac tylko leki przeciwbolowe (ibuprom zdaje sie) i tyle. Potem przeszlo i zyje :mrgreen:
Nie wiem czy na takie nerwobole są leki, czy to musi przejsc po prostu i mozna przetrwac na przeciwbolowych co najwyzej.

przez Ellwe 25 lut 2014, 16:33
zapalenie mięśni międzyżebrowych (nerwoból), podobno czeste przy nerwicach...słyszałyście cos o tym?

U mnie był to jeden z pierwszysch objawów nerwicy, trzymało mnie to cholerstwo jakieś trzy miesiące, jeździłam po ortopedach i neurologach i nagle któregos dnia pyk...i nie ma. :?
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez myszka1984 25 lut 2014, 16:39
mi tez się to idealnie zgadza z pierwszym objawem nerwicy, bo już rok temu to miałam, na wiosnę, dokładnie wtedy kiedy zaczęła się u mnie nerwica, (sąsiadka zmarła na raka piersi), zaraz potem zaczęło mnie bolec w klatce piersiowej, ale ja to przypisywałam ze boli mnie piers :evil: tylko ze ciagle mam dodatkowe objawy, jak dreszcze, zazwyczaj mi zimno...i te kłucia w łopatce i kręgosłupie jakby...hmmm

-- 25 lut 2014, 15:40 --

wzielam apap, pisze ze na nerwobóle tez jest...zobaczymy. Jakbyście miały jakies domowe sposoby to proszę piszcie :)

przez Glass88 25 lut 2014, 16:44
nerwa, ja przez kilka lat miałam podobne objawy, czyli ból jakby w płucu, promieniujący do łopatki nasilający się przy oddechu. Przy przeziębieniu nasilał się jeszcze bardziej, nawet spać z bólu nie mogłam. Można było podejrzewać nerwobóle. Gdy bywało gorzej chodziłam do lekarza, a ten w najkrytyczniejszym momencie też podejrzewał odmę, dostałam skierowanie na rentgen płuc. Lekarka była nieprzytomna, roztargniona stwierdziła, że nic nie ma. A ja czułam, ze cos jest na rzeczy. Poszłam po opis i okazało się, że coś tam zdjęcie wykazało, ale nie wiadomo co, jakiś płyn miedzy płatami czy inny alkohol ;) /oczywiście już umierałam na raka płuc, gruźlicę i oczyma duszy widziałam całe płuca w guzach/ A że miałam gorączkę to dostałam skierowanie na cito do pulmunologa. Pulmunolog bez dwóch zdań dał skierowanie na tomokomputer /tam prawie umarłam po podaniu kontrastu/. I okazało się, że mam jakieś malutkie zwłóknienie, prawdopodobnie po przebytym zapaleniu płuc. Także nie wszystkie obawy są bezpodstawne i nie wszystkie objawy są nerwobólami.
Glass88

przez Kakunia 123 25 lut 2014, 16:57
Nie wiem chyba nie mam rwy...bo boli mnie co np.3-4 dni ....moja mama miała rwę kulszową to chodzić nie dała radę ja chodzę jednak i w nocy mnie ten ból nie budzi a chyba powinien
All we need is faith
Faith is all we nee
d

Sortuj wg