Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 20 lut 2014, 00:13
nerwa napisał(a):hehehhe :P w ogole patrzylam tez na atalasie anatomicznym z kazdej strony i jak ty masz z lewej bole, to faktycznie to jelito grube tak sie uklada ze praktycznie w biodrze tam jest. Wiec pasowaloby, ze sie zbieraja gazy i stad te bole akurat tam!

a z tym torbielem, to jak skakalas to tak na maxa bolalo? czy troche? Bo ja to tez tego wlasnie sie obawiam :-/ Niby moge skakac i biegac, ale tez costam czuje, nie to ze nic... kurde no :-/

tak kuło.... ale podczas seksu... szczegolnie od tylu to 2 ruchy i łzy w oczach... a moj torbiel mial 2.5 cm "tylko" ;/
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez myszka1984 20 lut 2014, 10:10
mnie piecze i swędzi brew,a mam tam pieprzyka i boje się drapać :(

przez marta80 20 lut 2014, 11:01
witajcie....a dzis mam jakies slabe nogi na maxaaaaaaa......((:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 20 lut 2014, 13:57
Kurde a ja sobie teraz anemie wkrecilam i sie boje :( Bo juz oslabienie mam od kilku dni, myslalam ze od depresji, ale wyczytalam, ze przy anemii jest i oslabienie i zawroty glowy, a wlasnie tez sie jakas skołowana taka czuje :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez fuzzystone 20 lut 2014, 17:18
nerwa napisał(a):Kurde a ja sobie teraz anemie wkrecilam i sie boje :( Bo juz oslabienie mam od kilku dni, myslalam ze od depresji, ale wyczytalam, ze przy anemii jest i oslabienie i zawroty glowy, a wlasnie tez sie jakas skołowana taka czuje :-/

Robiłaś sobie morfologię? Jesli masz anemię, to będziesz mieć niską hemoglobinę, sporo poniżej normy.

przez myszka1984 20 lut 2014, 17:29
dziewczyny tez tak macie ze nie potraficie się kompletnie zrelaksować? ja gdziekolwiek jestem (fryzjer, kosmetyczka, spaceruje,jestem na zakupach) non stop mysle o chorobach, o nowotworach, jak by to było gdybym się dowiedziała ze mam raka (chyba bym umarła od razu), cały czas czarne myśli, koszmary nocne :( nie wiem co robić już...

przez Ellwe 20 lut 2014, 17:46
nerwa, ja sobie anemię też wkręcam a najgorsze jest to ,że tak strasznie boję się zrobić morfologię, że odkładam ją codziennie chociaz mam skierowanie:/

Kurde, dziewczyny poradźcie coś bo nie wiem co zrobić. W zeszłym roku w czerwcu miałam straszne bóle jajników, poszłam na izbę przyjęć po badaniu okazało się, że mam torbiel prawdopodobnie endometrialną na jajniku, później badało mnie jeszcze dwóch lekarzy jedna zapisała mi hormony na jej zmniejszenie i kazała mi iść na laparoskopię i też, że to na 90% guzek endometrialny. Drugi lekarz - starszy profesor stwierdził, że torbiel jest za mała bo ma 3 cm i nie trzeba operować, również twierdził, że jest endometrialna według niego. Przez cały czas czuje bóle jajników i ból ciągnący do nóg, kłucia, skróciły mi się cykle. Za rada drugiego lekarza nie poszłam na laparo tylko brałam leki. Skończyłam brać je w październiku a w styczniu na wizycie okazało się, że nie mam w ogóle tej torbieli!!! i że on nic nie widzi. Teoretycznie super tylko, że ja mam nadal te bóle jajników, szczególnie jednego, problemy zołądkowe i oczywiście naczytałam się wiecie o czym :why: Wszystko przez to, że te endometrialne niby nie znikają albo bardzo rzadko się wchłaniają i czy to możliwe że to coś zniknęło dwa miesiące po skończeniu kuracji hormonalnej??? Pociesza mnie tylko mysl, że raczej na usg byłoby widać, że ta torbiel jest tym bardziej, że badał mnie ten sam lekarz. Kurde jakaś głupia jestem i już nie myślę logicznie :bezradny:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez michalb 20 lut 2014, 17:59
92znerwicowana, dzięki :) Ja dokładnie to nie mam guli tylko jakby w mostku ścisk, gniecenie i nie mogę beknąć... choć ta gula czasem też mnie męczy z bekaniem :/

przez nerwa 20 lut 2014, 18:14
Ellwe, no to jedyne co mozesz zrobic, to powtorzyc to USG chyba.. dla spokoju. Albo po prostu przyjac, ze nie odkryli to nie ma :) W sumie wszystko mozliwe.

Ja morfologii ostatnio nie robilam, bo tez sie boje. Ale kiedys mialam takie oslabienie identyczne wiele lat temu, i robilam i w normie wszystko :-/ Dodatkowo np. wieczorem juz nie czuje sie taka slaba, glownie z rana - to chyba tez bardziej by swiadczylo o nerwicowym oslabieniu? Bo anemia to pewnie raczej caly czas?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 20 lut 2014, 18:25
Ellwe, tez mialam torbiel i tylko hormonami zalecyzłam.... i czopkami DISTREPTAZA w dupsko :P
mnie kuje lewy bok....:( Rak dupy znowu się odzywa :(
Obrazek

przez scooby 20 lut 2014, 20:05
Ellwe , może masz wyleczoną tę torbiel, ale jakby czujesz bóle takie somatyczne?

przez 92znerwicowana 20 lut 2014, 20:09
myszka1984 napisał(a):dziewczyny tez tak macie ze nie potraficie się kompletnie zrelaksować? ja gdziekolwiek jestem (fryzjer, kosmetyczka, spaceruje,jestem na zakupach) non stop mysle o chorobach, o nowotworach, jak by to było gdybym się dowiedziała ze mam raka (chyba bym umarła od razu), cały czas czarne myśli, koszmary nocne :( nie wiem co robić już...

Mam dokladnie to samo myszka :) czy ogladam film, czy slucham muzyki zawsze mnie lapia takie mysli.. nawet ostatnimi czasy podczas seksu nie moge sie zrelaksowac, tylko caly czas mysle, czy np. za chwile nie stanie mi serce albo nie peknie tetniak w mozgu :( okropne uczucie.. to jest wlasnie nasza kochana nerwica :bezradny:

-- 20 lut 2014, 19:15 --

Dziewczyny zróbcie sobie tę morfologię! Sprawdzicie sobie wyniki i się uspokoicie :) ja jestem zmeczona zaraz po przebudzeniu :great: serio, wstanę np. okolo 9 a o 11 potrafię isć się przespać na parę godzin a wszystkie wyniki wrecz IDEALNE... robiłam sobię podstawowe badania, OB i na tarczycę (bo przy niej też pojawiają się lęki i niepokój) i wszystkie wyniki są zbyt dobre na moje oko i oczywiście podejrzewam, że rezonas wykryje guza mózgu :hide: także zmęczenie niekoniecznie jest oznaką anemii, po prostu jesteśmy wykończone naszymi schizami i wkręcaniem sobie różnych dziwnych rzeczy :lol:

przez księżniczka 20 lut 2014, 20:31
myszka i znerwicowana mam to samo... ide na zakupy i mysle " łał ale fajny odkurzacz, w sowim domu bede go miec, a po 3 sek. " dziewcyzno w jakim domu, przeciez Ty nie dożyjesz" ;/ itp....
Ja kiedyś przez moje jelito drzliwe, to wstawalam np 2 h przed wyjsciem z domu i skrecalam sie na lewa storne " zeby szybciej wyszło" albo kladlam kompa na brzuch i skurczlaam nogi i sie martwie ze cos uszkodzialm sobie.... teraz juz takich manian nie robie, zalatwiam sie raz dziennie.... ale czasem mnie boli tam z boku, ale nie wiem , takie glupie uczucie, nie wiem czy do biodro, plecy, czy flaki... no i te gazy :( ... U mnie Wszyscy dziadkowie zyja, babcia dzisaj skonczyla 77 lat, jeden dziadek ma 80, wszyscy zdrowi, a ja w wieku 23 lat mam wkrete na raka jelit. Ale moj dziadek wymyslil sobie kiedys ze ma chory brzuch i 2 lata bolal, go ten brzuch, a wynki dobre, pozniej wkrecil ze ma cisnienie zle i odpali na zwal i chodizl z reka pod pacha ze go boli boli boli. a zyje nadal:D 76 lat w tym roku mu stuknie < zdrowie dziadziuś> a ja tu mam odkitowac w wieku 23 lat na raka ;/

-- 20 lut 2014, 19:34 --

ja mam hemoglobine 13-15 jednostek, takze anemia nie wchodzi w gre <lol2>
Obrazek

przez emka34 20 lut 2014, 20:46
Dziewczyny, też mam tak, że za cholerę nie mogę się zrelaksować. Planuję wyjazd na weekend majowy i myślę - czy dożyję, czy nie będę w trakcie diagnostyki albo już leczenia? Kupuję sukienkę na wiosnę albo lato i myślę czy w niej pochodzę? Obłęd jakiś.
Ostatnio brzuch momentami się wycisza - odstawiłam kawę i jogurty i jest lepiej, ale wypiłam dziś szklankę soku pomarańczowego i znowu chlupie jak w misce z wodą :-( Nie mogę powiedzieć żeby bóle były intensywne ale wkurza mnie to chlupanie, przelewanie, bulgotanie. Jelita żyją własnym, niezależnym ode mnie życiem. Ciekawe czy rzeczywiście mniej bolą, czy sie już przyzwyczaiłam. Momentami nawet zapominam, że cokolwiek boli... W każdym bądź razie, jak się przelewa to bardziej boli, głownie centralnie pod żebrami i po lewej stronie w plecach oraz ponad talerzem kości biodrowej. Z atlasu anatomii wynika mi, że tak przebiega jelito grube.

Morfologię robiłam tydzień temu, kiedy tylko bóle się zaczęły i było wszystko OK. Żadnych oznak anemii, wręcz przeciwnie - więcej krwinek czerwonych niżprzed rokiem, lepza hemoglobina i hematokryt.

Sortuj wg