Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 19 lut 2014, 19:47
haha michalb :) ja nie mam nic z bekaniem, ale jak sie najem to lubie wybekac alfabet ^^ xD

Marta, srednio :D dieta poszła w las, kuzyn mial urodzinki ( 8 lat ) i wielki tort byl i cukierki :( i martwie sie tym czyms na raczce :(
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez michalb 19 lut 2014, 20:30
księżniczka, nie wiem czy jest to takie śmieszne!!!
Ja też lubię beknąć ale nie mogę nie wiem czy dostaje jakiegoś ścisku żołądka i nie mogę nie wiem jak się to objawia...

przez księżniczka 19 lut 2014, 20:33
tzn, nawet wymuszonego nie mozesz??
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scooby 19 lut 2014, 20:48
Hej,
dzisiaj byłam u lekarza ginekologa, który mnie zbadał i powiedział że to na 100% nie są kłykciny, a wypustki błony i ja po prostu tak mam.

Więc tak:
- 4 lekarzy sądzi, że to nie KK
- 1 jest pewien, że to KK.

Olałabym tego jednego, gdyby nie fakt, że ten jeden właśnie to ginekolog onkolog i robił mi kolposkopię i powiedział, że jest pewien, że to KK.

przez michalb 19 lut 2014, 20:49
księżniczka, dokładnie nawet wymuszonego nie mogę... czuję że muszę beknąć ale nie mogę i jak tak próbuję to aż boli w mostku
Nie zawsze mam takie zjawisko ale mam i nie wiem czy to jakiś ścisk żołądka czy co...

przez tosia_j 19 lut 2014, 21:07
Pare lat myslalam ze mam zapalenie zatok. Az psychotropy pomogly na ten cholerny bol glowy
outsider

przez księżniczka 19 lut 2014, 21:17
scooby, ja bym uwierzyla kolposkopi....

A mnie tka boli ... nie wiem czy brzuch czy biodro :( w dole iodrowym, az plecy rwą :((.... ale nie wiem czy flaki czy biodro :( masakra , jakie chujowe uczucie, rak dupy napewno :(
Obrazek

przez nerwa 19 lut 2014, 21:24
księżniczka, ja chyba mam to samo!!!! wlasnie bylam na spacerze i przez caly spacer myslalam o tym :) dokladnie czy to flaki czy biodro!!!! Bo takie to dziwne, taki ni to bol ni to ucisk, raz mi sie wydaje, ze w jelitach w jendym miejscu, a zaraz potem mam wrazenie, jakby to cale biodro jakos mnie tak tępo bolało!

-- 19 lut 2014, 20:25 --

tzn. czasem mnie tak rwie to biodro - jak kolano na zmiane pogody, ale czasem czuje ewidetnie ukłucie jakby w jelitach z kolei. Hmmm....

-- 19 lut 2014, 20:25 --

moze i to i to po prostu :D hehheh
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 19 lut 2014, 21:57
Przeżuty xD. <ale czarny humor haha>
Obrazek

przez nerwa 19 lut 2014, 21:59
no bardzo mozliwe :P nie wiem dokladnie - jak to jest, przerzuty sa przewaznie na pobliskie narzady, czy to nie ma znaczenia?

-- 19 lut 2014, 21:01 --

księżniczka, a Ty jak te bole masz - jak dotykasz tam, to nic nie boli tak? Bo mnie wlasnie nie boli przy ucisku ani nic. Ogolnie tak caly czas lekko ćmi, a jak chodze to tak czuje takie kłucie co chwile. Ale z drugiej strony np. moge skakac czy biegac i cwiczyc i w miare daje rade. Hmmm

A w nocy przekrecilam sie na drugi bok i tak mnie zakuło, ze potem pół nocy nie spalam :D Ale z kolei po tym zaburczalo mi w tym miejscu w brzuchu i potem juz jak sie przekrecalam to juz nic nie bolało tak mocno. Moze naprawde to sie powietrze tam zbiera w jakichs zagięciach i takie efekty?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 19 lut 2014, 22:24
No dokladnie, jak skacze czy cos tam robie to nie czuje "mocniejszego" bolu,.... a wlasnie podczas skakania czy biegania jak mialam torbiel na jajniku to bolalo......
moge uciskac i nic, cos tam sie czuje, ale raz jak zaczelam se masowac to same pierdy wyszł xD hahahaha
Obrazek

przez nerwa 19 lut 2014, 22:51
hehehhe :P w ogole patrzylam tez na atalasie anatomicznym z kazdej strony i jak ty masz z lewej bole, to faktycznie to jelito grube tak sie uklada ze praktycznie w biodrze tam jest. Wiec pasowaloby, ze sie zbieraja gazy i stad te bole akurat tam!

a z tym torbielem, to jak skakalas to tak na maxa bolalo? czy troche? Bo ja to tez tego wlasnie sie obawiam :-/ Niby moge skakac i biegac, ale tez costam czuje, nie to ze nic... kurde no :-/

przez 92znerwicowana 19 lut 2014, 23:30
michalb napisał(a):Cześć
Nikt nie ma z tym bekaniem lub podobnie?

Michalb, mam identycznie :) to znaczy czasami mi się tam uda "odbeknąć", ale często mam tak, że po zjedzeniu czy wypiciu czegoś czuję gulę w gardle, nie mogę połknąć śliny i czuję, jakbym za moment miała się udusić..to uczucie niemożności beknięcia jest okropneeeeeeeee :bezradny: wydaje mi się, że to również jest na tle nerwowym, nic sobie nie wkręcaj :)

przez Kakunia 123 19 lut 2014, 23:57
Raka dupy jeszcze nie miałam ale interesujące....mnie dziś pęcherz napierdacza ;p ja wbiłam sobie teraz raka szyjki macicy a raczej trzonu...badam się co jakiś czas sama i w jednym miejsu na trzonie jest nie równo i twardo;/;l/ nie wiek kuźwa co to!!!!!!!!!! Miałam badanie w sierpniu wszystko było ok ...teraz w kwietniu do ginekologa idę...oczywiście beka mnie dziś na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boli mnie tak tył głowy... bardziej to kłucia są;/ Ogólnie słaba spiąca....
All we need is faith
Faith is all we nee
d

Sortuj wg