Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez AddictGirl21 18 lut 2014, 19:34
Ze mną jest tak, że najprawdopodobniej mam uszkodzony móżdżek i jego funkcje ważne do prawidłowego funkcjonowania układu motorycznego < w moim przypadku dsyfunkcja spowodowana przez nadużywanie benzodiazepin i alkoholu> Ku szczęściu jest na to rada a mianowicie tiamina czyli witamina B1 w zastrzykach domięśniowo co bym się nie chwiała podczas chodu i nie miała nieprzyjemnych objawów związanych z brakiem kontroli prawidłowego chodu < co doprowadziło mnie do agorafobii>....Sprawa nie jest błaha ale na całe boże szczęście jest na to rada więc jestem cała HAPPY....Czeka mnie jeszcze rezonans magnetyczny ale to już ku woli wyeliminowania ewnetualnego guzka...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez księżniczka 18 lut 2014, 19:40
Stało się coś strasznego...:(.... bylam u siostry w innym miescie pierwszy raz i jak w to w obcym miejscu rano po nocy jelito sie odezwało, byłam 1 raz w toalecie, wszystko ok, ale za 2 razem....... myslalam ze cale jelita mi wyszły... ale nie biegunka tlyko własnie OŁOWKOWATE :(! Masakraa jak sie podatarłam 2 raz... bo za szym razem drugiej wizyty w toalecie teog nie bylo, ale za 2 razme krew..... od razu panika, ale w kale nic nie było..... 0. tylko na papierze i to nie w miejscu"zabrudzonym" tylko obok, teraz jak spinam posladki (:D!) to szczypie... naderwałam sobie dupe poprostu od podcierania czy co? po 30 min. chcialo mi sie 3ci raz.... ale olalam to bo musialm juz wyjsc. z zakluczeniem drzwi przestalo cisnac... Ewidentnie niby jelito drazliwe.... ale masakra :D 1 raz w toalecie byl normalny, zadne "ołowki" ani nic....
<sory za te opowieśc, ale się dneerwuje chociaz mam takie sowje rpzeczucie ze poprostu DUPE sobie naderwałam, czy cos.... -.-)
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez AddictGirl21 18 lut 2014, 19:46
księżniczka, Jelito drażliwe może uprzykszyć życie ale na całe szczęście nie jest niebezpieczne dla zdrowia więc główka do góry a krew na papierze to tylko podrażniona śluzówka :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez michalb 18 lut 2014, 19:51
Jakiś czas temu ktoś pisał o bekaniu. Ja mam taki problem, że po jedzeniu czy piciu chciałbym beknąć bo czuję jakby mnie coś gniotło i próbuje na siłę a nie mogę. Jest to męczące strasznie gdy nie można odbeknąć... dodatkowo z przełykaniem problem połykam ślinę i czuję aż jakby coś mi stało w gardle. Oczywiście już wyczytałem o Achalazja przełyku :/
Miał ktoś takie problemy z bekaniem?

przez księżniczka 18 lut 2014, 20:23
Addict, dzięki ;) ja mam takie "akcje" tylko wlasnie na wycieczkach... w nowym miejscu, albo podczas stresu, codziennie to mi tylko furczy w brzuchu i gazy, ale wyproznicam sie normalnie raz dziennie codziennie.... ale kolonoskopii tez nigdy nie mialam..... a w syt. wlasnie stresowych itp^^^ to mam to juz z 7 lat @.@ :D ew. niedlugo kojfne na raka dupy :D
Obrazek

przez AddictGirl21 18 lut 2014, 20:48
księżniczka napisał(a):Addict, dzięki ;) ja mam takie "akcje" tylko wlasnie na wycieczkach... w nowym miejscu, albo podczas stresu, codziennie to mi tylko furczy w brzuchu i gazy, ale wyproznicam sie normalnie raz dziennie codziennie.... ale kolonoskopii tez nigdy nie mialam..... a w syt. wlasnie stresowych itp^^^ to mam to juz z 7 lat @.@ :D ew. niedlugo kojfne na raka dupy :D

Hahaha...."niedługo kojfne na raka dupy".........rozbawiłaś mnie do łez tym tekstem...chwała Ci za to Księżniczko :uklon:

przez księżniczka 18 lut 2014, 21:00
hahahaha :D mialam dzisaj najlepszy antydepresant na świecie :D , jutro się tym będe martwić najwyżej :D

-- 18 lut 2014, 20:07 --

Mimo ze gniecie mnie po tej lewej stornie jak cholera ;/ i zmecozna caly dzien po tej "akcji" jestem -.- Musze się dobrze wyspac...
Obrazek

przez scooby 18 lut 2014, 21:17
A może krew to hemoroidy, albo właśnie podrażniona śluzówka. ;)

Mnie nadal boli tam, gdzie bolało.

przez 92znerwicowana 18 lut 2014, 22:12
nerwa, ksiezniczka- dzieki dziewczyny za odpowiedz :) :*
Nerwa, ciesze sie, że nie tylko ja mam takie mysli, ale kurde, jak tak dalej pojdzie, ze bede bala sie doslownie wszystkiego to zwariuje (jeszcze bardziej niz teraz :D) a ksiezniczka, co do Ciebie, to kompletnie sie nie martw! Raka dupy mialam juz z 10 razy :) Tez mialam niezle przeboje z jelitami. Jak chodzilam sie zalatwic to na zmiane biegunka a za moment nie moglam sie wyproznic.. i krew rowniez nie raz sie pojawiala :) To albo podraznienie, albo hemoroidy, nic strasznego, wiec nie nakrecaj sie :* mi z brzucha (wmawialam sobie tetniaka, ale usg nic nie wykazalo) lęki przeniosly sie na glowe (teraz sobie wmawiam, ze mam guza mozgu) i na to, ze mam skrzepy w krwi (wtf...) i ze dostane zawalu :hide: a dzis zaczely mnie tak bolec zyly (?) na rece (z drugiej strony łokcia xD- nie wiem, jak to miejsce nazwac, wewnetrzna strona łokcia) i wmawiam sobie jakies zakrzepy tam :( i wydaje mi sie ze mam troche sine :( co ta hipochondria z nami robi :bezradny: pomoooozcie :(

przez księżniczka 18 lut 2014, 22:13
scooby pewnie taaa... bo to widac bylo raczej ze skas obok .....
hmmm... a poklad jakis ??? cos duze tam czujesz...? albo w sumie nie grzeb, bo ja kiedys grzebalam to 100 rzeczy znalzlam xD pod szyja
Obrazek

przez scooby 18 lut 2014, 23:06
Czuje gulke, ale taką samą lub podobna mam po prawej stronie (bo boli mnie po lewej), więc wiesz - sądzę, że to nie żaden nowy twór :P Boli mnie przy dotyku tego miejsca bądź jak językiem dotknę miejsca pod językiem.

obstawiam, że:
- bolący węzeł chłonny od opryszczki
- bolące od zęba (bo coś mnie dziś lekko kłuł jak gryzłam tamta stroną)
- boląca ślinianka od kamienia
- boląca ślinianka od zapalenia
- nowotwór śliniaki - czytałam, że powoduje ból
- pewnie jeszcze by się coś znalazło.

przez księżniczka 18 lut 2014, 23:11
znerwicowaa :D jestesmy takie same pod wzgledem hipohondriii..... mam wszystko to co ty , albo mialam, a te rece to nie od przeciazenia kreogslupa ? ja mam tak ze pare dni w miesic tak mnie bola , dretwieja, w szczegonosci jak mam isc spac jest najgorzej ze az spac nie moge ;)

Scooby, pewnie ta :D mi tez dzisaj ogrocha na gebie wywalila :D
Obrazek

przez 92znerwicowana 18 lut 2014, 23:30
ksiezniczka, to piateczka! dobrze, ze ktos mnie tu rozumie.. mozliwe ze rece mnie bola od cwiczen, bo przypomnialam sobie, ze wczoraj napieprzalam z ciezarkami :great: chociaz i tak najbardziej nie moge sobie poradzic z mysla o tym guzie mozgu. przed chwila mialam atak paniki, myslalam, ze umre :why: (nie pierwszy raz :D) ale te moje bole staja sie nie do zniesienia + dochodzą do tego nudnosci, zawroty glowy, zimne dreszcze, ciezko mi sie oddycha i pulsuje z tylu glowy.. slowo w slowo objawy guza mozgu :( tak bardzo sie bojee :cry: od razu mam przed oczami takiego wielkiego guza lub tetniaka ktory tam mi sie zagniezdzil w glowie i lada moment moge umrzec.. musze sie wybrac na rezonans.. i caly czas sie ludze, ze to tylko bol napieciowy, ale te inne objawy mnie zastanawiaja, te nudnosci itp. :bezradny:

przez księżniczka 18 lut 2014, 23:42
a nie czytalas moje objawy pare dni temu -.-? to samo , drescze, nudnosci, prawie zyganko.... a dreszcze to tka mi napieprzalay od karku i barków w dol plecow ze mama az sie pytala o co kaman bo ja siedzialam tylko i " BRRR" ! " BRR!" WTTTWHHYY BRRY!" xD co jakis czas , zaczal bolec brzuch i juz guza mozgu nie ma-.-
Obrazek

Sortuj wg