Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 16 lut 2014, 19:11
Też chce wziąć ślub... ( chlip) < zazdrości>
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez AddictGirl21 16 lut 2014, 19:15
księżniczka,

Księżniczko, na Ciebie też przyjdzie czas :great:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez emka34 16 lut 2014, 19:18
AddictGirl21, ja już miałam podejrzenia co do czerniaka, którego, jak zwykle, chciałam sobie wykluczyć. Skończyło się siedmioma tygodniami życia w przekonaniu, że jestem nieuleczalnie chora. Okazało się, że zamiast wykluczyć chorobę, wszystkie okoliczności zmierzały w kierunku jej potwierdzenia. Najpierw spanikowana dermatolog z przerażeniem w oczach, tydzień oczekiwania na zabieg robiony w trybie pilnym i sześć tygodni oczekiwania na wynik (standardowo czeka się dwa). Taaaak, wykluczyłam chorobę, jakim kosztem? Ano takim, że w tej chwili nie jestem w stanie z czymkolwiek pójść do lekarza, bo boję się powtórki z rozrywki, a hipochondria wyłazi na każdym kroku. A znamię było wielce łagodne i prawdopodobnie mogłam długo z nim żyć i na spokojnie je sobie usunąć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 16 lut 2014, 19:20
Addict , taaa :D jak mój odejdzie od komputera.... a jak przyjdzie czas na dzieci to zpayta mi się jak je sie podłacza do prądu :D.
Emka... wspolczuje :(
Obrazek

przez emka34 16 lut 2014, 19:23
scooby, ja też mam brać ślub w przyszłym roku :-) Gdyby nie operacja mojego M. pewnie dałoby sie już w tym roku ale cóż... I też myślę - czy dożyjemy, czy nic złego nam nie przeszkodzi, czy nasi rodzice dożyją...

A co do dzieci... Jestem w wieku, kiedy o dzieci coraz trudniej, więc nie robię sobie wielkich nadziei... Zresztą, czy byłabym w stanie poradzić sobie jeszcze z lękami o dziecko?

przez scooby 16 lut 2014, 19:26
Ja w sierpniu skończę 23 lata, miesiączkuję regularnie, bez problemu, cykl mam chyba też ok... a mimo to jakoś się boję, że nam nie wyjdzie. :( No i oczywiście ten lęk... A znając nasze chore umysły, dożyję do ślubu, a potem się będę bała, ile będziemy żyli razem ?

przez fuzzystone 16 lut 2014, 19:30
Ellwe napisał(a):myszka1984,
Czasami mam tak ze boli mnie kilka dni przed okresem, a teraz boli mnie już od połowy... i to w dodatku jedna piers, ból tylko przy dotylku w jednym miejscu od strony mostka :(((( nie wiem co robić... miałyście tak ?

Ja mam identycznie, od polowy cyklu czuje sie za przeproszeniem jak dojna krowa, bola mnie jak cholera a szczegolnie przy mostku w jednym miejscu:) Ostanio sobie cos tam wyczulam, ale dalam do zbadania mezowi :yeah: i stwierdzil ze nic nie czuje:) Ja niestety mam te swoje paluchy tak wyczulone i jestem przewrazliwiona, ze wszedzie czuje jakies gulki i zgrubienia.

Ale tak czy tak wybiore sie na to USG, bo powinno sie od czasu do czasu robic:)

Ja też tak mam, zależnie od cyklu, raz lepiej, raz gorzej, radiolog mi powiedział, że mam tzw. pierś mastopatyczną.

przez emka34 16 lut 2014, 19:32
księżniczko, jesteś jeszcze młoda, kto wie, jak Ci się ułoży? Może już za rogiem czeka wiekie szczęście?

Kiedy miałam tyle lat co Ty, ślub i małżeństwo były dla mnie abstrakcją całkowitą, w ogóle w moim życiu szło to jakoś wolno. Kolejny partner zabrał mi lata życia, trochę zdrowia, nerwów i pieniędzy. Na rok przed trzydziestką zostałam sama i zdawało mi się, że bez szans na związek. Dziś jestem z kimś, kto dał mi najwięcej szczęścia w życiu, z kim przeżyłam najpiękniejsze momenty i kto był dla mnie podporą w najtrudniejszych chwilach. A przecież na to nie liczyłam...

przez księżniczka 16 lut 2014, 19:33
ja mam 23, rocznikowo 24 ( listopad). A jem antykoncepty od 5 lat bo mialam trobiel :P. Ale jak odstawilam tabletki na "oczyszczenie" na 3 miechy to okres pojawils sie po 29 dniach :) takze chyba jak w zegarku nadal :D

TEZ CHCE SLUB! Chyba sie swojemu oswiadcze :D.
A moze to tak ze jakbym była w ciazy i urodizła, to przestałabym tak obsesyjnie myslec o sobie...
Obrazek

przez scooby 16 lut 2014, 19:36
Ja mam okres w przedziale 27-29 dni, czasem się przesunie do 31, jak jest jakaś stresująca sytuacja, ale najczęściej mam tak, że cykl ma:
1 miesiąc - 27 dni
2 miesiąc - 29 dni
3 miesiąc - 29 dni
4 miesiąc - 27 dni
5 miesiąc - 31 dni

z tego, co wiem, są to jeszcze regularne miesiączki, bo nieregularne są wtedy, gdy ma się okres raz w 21 dniu cyklu, a raz w 50 dniu cyklu i nie można nic zaplanować itp, ja raczej mniej więcej wiem, kiedy się spodziewać miesiączki.

przez emka34 16 lut 2014, 19:50
scooby, masz dużo czasu, dopiero w praktyce okaże się co i jak ;-), a stres akurat w tej dziedzinie działa wyjątkowo źle. Nie myśl o tym jeszcze teraz, wychodząc za mąż w takim wieku będziesz miała dużo czasu i możliwości działania.

przez Kakunia 123 16 lut 2014, 19:53
Ja biorę ślub w sierpniu a cały czas się czuje do kitu;/ :( Zamiast tryskać energią, drapię się non stop, boli mnie wszystko i nie mam chęci do życia
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez emka34 16 lut 2014, 19:55
księżniczko, albo urodzisz i dostaniesz (czego Ci absolutnie nie życzę), schizy czy wszystko w porządku z dzieckiem...

A ja mam luz i myślę, że jeśli dziecko by się udało, to fajnie, a jak nie to też jakoś to przeżyję. W sumie przez większą część życia na to nie liczyłam, a parcia na macierzyństwo nie mam...

A M. ciągle podsuwa mi przykłady kobiet, które późno urodziły dziecko i twierdzi, że wszystko będzie dobrze, ale to optymista urodzony. Z moim podwyższonym ciśnieniem i lękami wiem, że będzie ciężko.

przez scooby 16 lut 2014, 20:08
Ja mam ciśnienie właśnie za niskie - całe życie tak mam, a jak idę do lekarza, to tam nagle w normie xD albo nawet podwyższone xd

Sortuj wg