Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 25 sty 2014, 23:16
Boli jak przyskoczy ci cos w nodze :P samo z siebie nie ;)

Mam duzo pieprzykow, ten nie wyglada inaczej jak inne, ale ma czarne kropki jak sie przypatrze
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez scooby 25 sty 2014, 23:47
Chodzi mi o to czerwone - czy masz je gdzieś jeszcze :P Bo nie rozumiem do konca - chodzi Ci o pieprzyk, czerwoną plamę ? Może zaznacz w paincie kolkiem na zdjęciu o co chodzi dokladnie ? :yeah:

przez księżniczka 26 sty 2014, 00:10
Obrazek

A tak woogle to sie chyba hemoroidów nabawiłam, ja to kiedyś umre, na zwał, albo moj mózg poprostu dokona autodestrukcji ;/ czy ja zawsze musze sobie coś wymacać :(! masakra.
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marcosm 26 sty 2014, 00:11
księżniczka, chcesz zdjęcia moich pieprzyków? :P Takiego stężenia ich jak ja je mam to nie ma nikt :P Jakby każdy był przyciskiem to bym mógł za pianino robić :mrgreen:
Marcosm

przez scooby 26 sty 2014, 00:47
Masz taki 1 placek ? Ja miałam coś podobnego, ale mi to wyszkoczylo z dnia na dzien - to był łupież pstry. Dostałam od dermatologa antybiotyk w maści i musiałam się myć nizoralem (serio) i zeszło. ;P

Ja mialam hemorodia, zostal po nim fald skory

przez księżniczka 26 sty 2014, 01:01
Marcosm :D ahahahahaha
Scooby Tak, jeden jedyny ;) "PLACEK". Hemoroidy to ja mam chyba w srodku ;/ bo po toalecie jak usiadlam w lozku cos mnie pieklo i szcyzpalo i poszlam wziac prysznic i tam w sordku cos jakby takie zgrubienie :P nie chce mi sie nawet o tym mysleć bo już moje RakiSraki widzie ;/ :((

-- 26 sty 2014, 09:19 --

W sumie zgrubienie to za duzo powiedziane, taka zylka jakby w poprzek bardziej wyczuwalna :(
Obrazek

przez PanDiva 26 sty 2014, 20:47
Moja hipochondria zaczęła się jakieś 4 lata temu.
Zacząłem wmawiać sobie hiv bo lekko powiększyły mi się węzły chłonne po jednej stronie, było tyle paniki przez dobre kilka tygodni...
Potem wmawiałem sobie refluks żołądka bo przez nerwicę ciągle odchrząkuję i naczytałem się na forach o różnych objawach - znów złudna choroba, bo nigdy nie miałem nawet zgagi.
Ostatnio bolała mnie głowa i miałem zawroty już myślałem, że mam tętniaka albo guza mózgu ;/ ból ustał ale zawroty mam nadal
szczególnie przy zdenerwowaniu czy stresie.
Po prostu udręka niesamowita.

przez księżniczka 26 sty 2014, 21:16
PanDiva. :((( Rozumiem Ciebie, jesteśmy młodzi a stoimy praktycznie nad grobem , nie chce nam sie zyc bo myslimy " a po co jak jutro albo za miesiac umre;/ :("
Obrazek

przez PanDiva 26 sty 2014, 21:39
księżniczka napisał(a):PanDiva. :((( Rozumiem Ciebie, jesteśmy młodzi a stoimy praktycznie nad grobem , nie chce nam sie zyc bo myslimy " a po co jak jutro albo za miesiac umre;/ :("

Dokładnie tak! Ciągłe wizję, że jest się chorym na coś sprawiają same w sobie obawę o swoje zdrowie i życie. Najgorsza jest bezsilność przy wkręcaniu sobie tych chorób.
Po przeprowadzce i dość aktywnym trybie życia jaki prowadziłem w wakacje 2013 wszystko ustało, nie było napadów lęków, paniki, rozmyślania i czytania o objawach chorób i żadnych dolegliwości. Po prostu to wszystko jest sprawą naszego myślenia. :<

przez scooby 26 sty 2014, 21:49
Ja też mam węzły powiększone po jednej stronie, ale ja oddaję honorowo krew i pewnie jakbym miała HIV, to by coś wyszło, poza tym nie miałabym się kiedy tym zarazić... bo nie mam kontaktu z krwią ani z nikim na hiv chorym.

Mój tata ma HCV i o dziwo z tym chodzi już ok 20 lat (bo ma już marskość,choc w stopniu początkowym) i się nie zaraziłam.

Ja natomiast mam HPV i to jest dla mnie dopiero zagadka ! HPV przenosi się drogą płciową. Ok - ale zarówno ja i mój narzeczony nie mieliśmy żadnych partnerów poza sobą -> czyli nie mieliśmy się od kogo zarazić! Uwierzcie, ze do dzisiaj nie wiem, a test wykazał HPV 58. Zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno test został wykonany poprawnie i czy laboratorium się nie pomyliło. Jak zobaczyłam wynik to byłam w szoku. Do dzisiaj siedzę i się zastanawiam skąd ja to mam?

przez księżniczka 26 sty 2014, 22:52
58 jest wysokooonkogenny czy nie ?? czasem mozna sie tym szitem zarazić na basenie albo w jakiejs publicznej toalecie :(
Ja sie martwie teraz moim guzem w dupje :D. Nawet tam sie potrafie wymacac, ja pierdykam @.@.
Na hpv sie nie rpzebadam bo nawet nie chce myslec ile tego mam -.-. jak terenówki z chłopakami, jeden kibel na 60 osob, albo picie jeden po drugim xD pewnie mam wszystkie ze stu odmian.
Obrazek

przez scooby 26 sty 2014, 23:00
58 wg jednych wysoko onkogenny, a wg innych średnio. ;P

Może masz hemoroida, idź do rodzinnego, on to zbada i da Ci jakiś czopek bądź masć

przez księżniczka 26 sty 2014, 23:12
nie moge, dopiero co wyjechałam ;). Ja przypominam sobie ze kiedyś tez to wyczułam , ale to w LO było @.@.......może to musi być :D albo jakiś permanentny hemoroid
Obrazek

przez scooby 26 sty 2014, 23:28
Hemoroidy są w tyłku non stop - po porstu jak masz zaparcie a potem się wypróżnisz, to mogą wyjsć, można je wyczuć, może Cię boleć pupa przy siedzeniu, a nawet mogą krwawić. :P Ogólnie można je leczyć maściami, jakimiś nasiadówkami, a najgorsze przypadki nawet operacyjnie.

Sortuj wg