Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Marcosm 18 sty 2014, 23:52
Co ja sobie kiedyś nie przypisywałem, hoho...

Tu taki mały komiks :P

Obrazek

Tak to było właśnie :mrgreen:
Marcosm

przez Ellwe 19 sty 2014, 00:09
:) Dawno tutaj nie zagladalam, ale dzis mam gorszy dzien i znowu sobie majstruje paluchami pod broda bo wyczulam wezel, niedlugo przewierce sie na wylot:P

Wobec innych jestem jednak bardzo racjonalna;) Ale chyba wszyscy tak mamy:)
scooby, ja mam kilka takich samych pieprzykow, tez sie troche naczytalam na ten temat i oczywiscie pobieglam do dermatologa...wszystko ok:) Wiec jesli masz jakies obawy, zapisz sie na NFZ, lekarz spradzi Ci specjalnym urzadzeniem i sie uspokoisz:*
Mi lekarka powiedziala, ze co pol roku powinnam chodzic na kontrole (i teoretycznie kazdy kto stresuje sie tematem pieprzykow powinien moim zdaniem) i smarowac sie kremem z filtrem.
Co do wezlow, to tez mialam taka sytuacje, ze USG nie pokazalo czegos, co ja wyczuwam;) Wiec moze to moja wyobraznia;)
Powyzsza wiedze tajemna posaidlam, dzieki ciaglym pielgrzymkom po lekarzach od jakiego roku :oops:

Marcosm, komiks - sad but true;) Witamy w internecie. Ostatnio gdzies wyczytalan, ze zajady w kacikach ust, moga swiadczyc o raku...ehh :silence:

ksiezniczko co u Ciebie?:*
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez ajana 19 sty 2014, 05:19
angie1989 póki co nie chodze na terapie,staram sobie sama z tym wszystkim radzić. Ja tez po rezonansie zaczelam nadal się zamartwiac ale wymawianie sobie ze wszystko jest dobrze póki co pomaga:))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angie1989 19 sty 2014, 12:14
Marcosm, dokładnie jak ja hehe ;) dopiero,rezonans mnie uspokoil. ajana, mi pomoglo na kilka dni potem znów zaczelam szukać w necie co mi moze byc...no i to znów pogorszylo mój stan...jutro idę na terapie i zobaczymy.
Czyli co ajana objawy troszke odpuszczają?

przez scooby 19 sty 2014, 12:40
Kurde, mam miejsce na przuchu, gdzie przy dotyku boli... to jedno malutkie miejsce... i nic pod spodem nie ma poza normalna tkanka ;/

przez księżniczka 19 sty 2014, 13:52
Ellwe napisał(a)::) Dawno tutaj nie zagladalam, ale dzis mam gorszy dzien i znowu sobie majstruje paluchami pod broda bo wyczulam wezel, niedlugo przewierce sie na wylot:P

Wobec innych jestem jednak bardzo racjonalna;) Ale chyba wszyscy tak mamy:)
scooby, ja mam kilka takich samych pieprzykow, tez sie troche naczytalam na ten temat i oczywiscie pobieglam do dermatologa...wszystko ok:) Wiec jesli masz jakies obawy, zapisz sie na NFZ, lekarz spradzi Ci specjalnym urzadzeniem i sie uspokoisz:*
Mi lekarka powiedziala, ze co pol roku powinnam chodzic na kontrole (i teoretycznie kazdy kto stresuje sie tematem pieprzykow powinien moim zdaniem) i smarowac sie kremem z filtrem.
Co do wezlow, to tez mialam taka sytuacje, ze USG nie pokazalo czegos, co ja wyczuwam;) Wiec moze to moja wyobraznia;)
Powyzsza wiedze tajemna posaidlam, dzieki ciaglym pielgrzymkom po lekarzach od jakiego roku :oops:

Marcosm, komiks - sad but true;) Witamy w internecie. Ostatnio gdzies wyczytalan, ze zajady w kacikach ust, moga swiadczyc o raku...ehh :silence:

ksiezniczko co u Ciebie?:*

Moglo by być lepiej ;).
Laryngolog nic nie wykryl, USG tez nic ;). Jeszcze gnekolog został, bo muialam przelozyc wizyte bo mam egzamin, ale mialam cytologie w maju więc mam nadzeje ze kosmos mi się tam nie rozwinął....
Ja obstawiam ze mam grzyba :D codziennie pije sok z cytryny, jem czosnek i nie jem cukru xD

Pozdrawiam :*
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez ajana 19 sty 2014, 22:16
angie1989 tak,nie mam juz az tylu objawów co wczesniej. Staram sie nie wyszukiwać chorób w necie:)czasem jak cos mnie zaboli to zaczynam się zastanawiać i wraca myśl o sm. Ale mam nadzieje ze wkoncu uda mi się samej z tym poradzić:))napisz jak będziesz 1 spotkaniu na terapii

przez scooby 19 sty 2014, 22:22
Ja się chyba umówię do psychologa :P

A tak z ciekawości, umawialiście się kiedyś do bioenergoterapeuty np albo irydologa, żeby Wam jakieś choroby wykrył ? ;d

przez angie1989 20 sty 2014, 11:37
ajana, a te szumy w uszach Ci przeszly?
scooby, ja bylam dawno temu jeszcze jako nastolatka u bioenergoterapeuty powiedział wtedy ze mam cos z tarczyca ale ze moze byc nie tak jeszcze bo nie mam 18 lat(wtedy Jeszcze nie mialam) i za jakiś czas faktycznie okazali sie ze mialam problemy z tarczyca...ibpowiedzial ze mam cos z kolanami ale z kolanami nigdy nic nie mialam w sumie... Potem jak laduje ta energia to jest mile w sumie;) przyjemne uczucie.

przez księżniczka 20 sty 2014, 11:57
A ja wariuje...... wczoraj oparzyłam sobie dymem język :( ( Nie Pale od ponad pół roku, ale nie o dym papierosow tu chodzi) i strasznie piecze mnie jezyk w jednym miejscu. W lustrze zmian nie widzę , nawet zaczerwienienia, jeden maly bialy bąbelek byl, który pękł jak przejechałam po języku palcem i juz mam jazdy na raka języka :( coś strasznego, nie umiem sobie z tym poradzić. A w czwartek dopiero psycholog...
Obrazek

przez scooby 20 sty 2014, 19:34
Skoro masz oparzenie języka, to chyba od tego boli ;P

przez księżniczka 20 sty 2014, 20:05
scooby, ale wiesz jak to z nami.... dopatrzylam sie w 2 miejscahc w "peknieciach" jezyka takie czerwone kreseczki,w sumie czerwiensze takie w tym zaglebieniu, jak dlugo moze bolec jezyk po takim oparzeniu :((( mam jazde ze mi cos uszkodzilo i ten dym w ranki wszedl i juz rakowieje ;/
Obrazek

przez holi 20 sty 2014, 20:37
Już bardzo dawno nie stawiałam sobie żadnych chorobowych diagnoz. Staram się zajmować głowę czymś innym. Tak, by nie było czasu na te wszystkie analizy.
Ostatnio złapałam się na tym, że nawet zignorowałam głupią anginę :smile: Poszłam do lekarza wtedy, gdy już mnie pogonili z pracy :smile:
Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania.

przez angie1989 20 sty 2014, 20:49
Hej bylam u tej terapeutki...stwierdzila ze mam sila nerwice lękowa. Powiedziala ze mój organizm wywoluje te objawy żeby cos osiągnąć np żeby ktoś sie mna opiekowal. Powiedziala tez ze nerwica żadko daje objawy ze strony oczu wiec juz jest naprawdę silna i w takim przypadku najlepiej byloby sie zapisać tez na terapie na oddzial dzienny tam są zajecia od pon do piątku po ok 5 godzin i to podobno daje najlepsze efekty...nie wiem co robić...przeraza mnie to troche musze wziasc sie w kupe bo inaczej te objawy sie nie skończą;(

Sortuj wg