Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez ajana 09 sty 2014, 11:04
angie1989 zobaczysz wszystko będzie dobrze:))powtarzaj to sobie. Naprawdę wiem co czujesz. Tylko obiecaj sobie, że jak dostaniesz wyniki i będzie w porządku(a tak będzie!) to zaczniesz sobie odpuszczać.

przez pimpek82 09 sty 2014, 11:05
Ile sie juz meczecie z tymi zawrotami,zapanadiem,uczuciem bycia pijanym? Mnie trzyma od marca,non stop.Mam dni ,że nie mam tego uczucia,ale to rzadkość.Moje oczy sa strasznie jakby wrażliwe,na jasność,biały kolor,albo jakiś intensywny.Nie to,ze bolą ,ale sa jakieś takie zmęczone .Moge czytać ,oglądać tv,ale siedząc przy komputerze,czy tablecie strasznie mnie to meczy.musze mróżyć oczy,albo je wytrzeszczac.źle sie czuje siedząc przy nich.mam szumy,piski w uszach.w głowie jakieś takie przelewanie,kołowania,gilanie.normalnie przestałam praktycznie z kompa korzystać.Jak stoję to tez mam czucie leku, tez mnie kołuje i mam czuje,ze mi sie robi słabo,ze zaraz padnę jak pies pluto.kurde nie mogę z nikim postać,porozmawiać,bo myśle ze zaraz sie przewrócę.Macie może też coś takiego? Niedługo zwariuje od tego chyba.

przez księżniczka 09 sty 2014, 11:07
pimpek82, nie mam czegoś takiego :(, własnie koncze pić kawkę i zaraz wychodze do psychologa....
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angie1989 09 sty 2014, 11:30
pimpek82, ja mam cos takiego ostatnio spotkalam koleżankę ale zaczelo sie to dziwne uczucie i szybko ucieklam do domu bo sie balam ze padnę...
moje oczy tez są bardziej wrażliwe na swiatlo i wszytsko teraz...szum w uszach mam tez ...
ajana, jeśli będzie ok to odpusze...tylko żeby ten snieg optyczny zanikl...

przez QAbled 09 sty 2014, 11:31
Pimpek, u mnie ustąpiło przy leczeniu farmakologicznym i pojawiało się tylko w chwilach bardzo obniżonego nastroju
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

przez pimpek82 09 sty 2014, 11:45
Dzięki za odpowiedz :D ,mam przepisany Sedam,ale wzbraniam sie przed braniem właśnie od marca,lecę sporadycznie na polowce Relanium5 w razie lęków,których o dziwo jest coraz mniej.najbardziej mi właśnie doskwiera to o czym pisałam(kolowanie/uczucie po pijaku,obręcz na głowie,przewrazliwiony wzrok,ciężkie nogi,słabość,uczucie ze zaraz zemdleje).Moze warto zacząć brać ten Sedam.

przez angie1989 09 sty 2014, 11:51
Zacznij brać...nawet sie nie zastanawiaj gdybym ja wcześniej zaczela leczenie to nie doprowadzilabym sie do takiego stanu...a zwlekalam i bylo tylko gorzej. Ja dzis jestem troche spokojniejsza od niepamiętnych czasów (moze tan zaczynaja dzialac ) i szum mam jakby troche mniejszy...
gorzej będzie jutro.

przez ajana 09 sty 2014, 21:27
pinpek82 a bylas u okulisty?ja mialam podobnie i okazało się ze wada wzroku i okulary.
angie1989 ja cały czas mam np drżenie mięśni wiec trochę pewnie minie zanim tez śnieg optyczny zniknie,będziesz potrzebować troszkę czasu żeby te nerwy puściły. Jutro mocno będę trzymać kciuki i po rezonansie odezwij się koniecznie.

przez angie1989 09 sty 2014, 21:48
ajana, ok dam znac zaraz po rezonansie...choc sie boje a wyniki dopiero w przyszlym tygodniu. Bardzo dziekuje Ci za wsparcie;*;*;* mam nadzieje ze te objawy odpuszcza z czasem.

-- 10 sty 2014, 08:29 --

Wstalam....nie dlugo będę ruszać na ten rezonans...boje sie;(

przez QAbled 10 sty 2014, 09:40
Nie bój się, angie, będzie dobrze :) To tylko Twoje nerwy.
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

przez angie1989 10 sty 2014, 10:30
Ale ja sie tak boje...a potem to czekanie na wyniki....albo jak potem zadzwonią do mnie ze jednak będzie potrzebne podanie kontrastu to zwariuje...;(;(;(

przez ajana 10 sty 2014, 11:14
uwierz mi ze ja całe badanie czekałam jak nienormalna aż mnie wysuną z kapsuły i beda podawac kontrast. Nic takiego nie miało miejsca!:) nie denerwuj się, jesteśmy z Tobą ;*

przez pimpek82 10 sty 2014, 12:00
ajana,nie nie byłam u okulisty,moze powinnam,ale myśle,ze to bardziej nerwicowe

angie1989,bedzie dobrze,wytrzymaj dzisiejszy dzień i te pare dni na wyniki i będziesz juz spokojna,ze nic ci nie jest.trzymam kciuki

przez ajana 10 sty 2014, 13:11
pimpek82 może faktycznie powinnaś podejść do okulisty, oczywiście może być tak że to nerwicowe jak najbardziej ale może potrzebujesz tylko okularków :)

Sortuj wg