Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez scooby 03 sty 2014, 13:35
księżniczka jakie miałaś objawy tej zakrzepicy ?

przez księżniczka 03 sty 2014, 13:47
rano jak wstawalam strasznie mrowily i bolaly mnie nogi takie bardzo dziwne uczucie, rozchodziłam to i w ciagu dnia nic, ;) no i poszlam na tego dopplera ddimery itp i to nie to ;) okazalo się ze to zwęzenie kręgów lędzwiowych i basen sprawia ze nogi czuję ;)
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez QAbled 03 sty 2014, 14:04
Ja chyba wygrałam. Będąc kobietą (nie transseksualną) zdiagnozowałam u siebie raka prostaty.
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 03 sty 2014, 14:33
@.@? ooooOooo... how.....?
Obrazek

przez QAbled 03 sty 2014, 14:53
księżniczka napisał(a):@.@? ooooOooo... how.....?

Za długo googlałam.

Bolesne owulacje zaś wzięłam za raka szyjki macicy.
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

przez bigu888 03 sty 2014, 14:57
księżniczka napisał(a):bigu888 :) ze mnie kobieta próżna chyba, bo zauwazylam że poza chłoniakiem, wmawiam sobie choroby ktore mogą mnie oszpecic albo takie przy ktorych będę długo cierpieć. Jakoś zakrzepica nie robi mi, skoro mialam badania dość niedawno :) U mnie główna schiza to rak jelit, jajnika , jezyka ;) a ze mi dzien w dzien bulgocze w tym brzuchu to placze co noc nie tyle ze juz umieram, co własnie ze będe miala stomie ;) albo utna mi jezyk itp..... paranoja.

Ty mnie Księżniczko nie rozumiesz: zakrzepicę nie koniecznie musisz czuć i nie zawsze da się ją wybadać! Chodzi o to, że jest bardzo groźna dla zdrowia i życia. Antykoncepcja hormonalna przyczynia się do jej powstania, zostało to udowodnione już w latach 60-tych. Powinnaś wziąć to pod uwagę bo jeśli Cię ona nie zabije to obawiam się że Cię nie wzmocni;) Po udarze niedokrwiennym też może ucierpieć Twój wygląd którym tak się przejmujesz - a to właśnie jedno z następstw zakrzepicy.

przez Enii 03 sty 2014, 15:24
bigu888, raczej pierwszy raz słysze ze nabawisz sie zakrzepu w ciagu paru sekund. Chyba z zatorowościa płucna Tobie się pomyliło :roll:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

przez księżniczka 03 sty 2014, 15:29
Bigu ;) nadal sie pytam, to co z moimi torbielami ? ciaza zwieksza bardziej szanse na zakrzpice niz tabsy :) 30/100000 a ciaza 60, poza tym sa jakies objawy zakrzepicy jak kolor nog, zylaki itp itd. teoretycznie by cie coś bolalo dzien w dzien i wiedziałbys ze jak przyjmiesz jakis lek po ktorym obajwy bolu ustanaale np utna ci noge ale dzieje sie to w 30 przypadkach na 10000000 to wolalbys cierpiec codziennie ? (glupi przyklad ale porownywalny, lepiej zeby mi ucieli jajniki czy mozliwosc nikla zejsc na zakrzepice (KTORA BADALAM)
Obrazek

przez bigu888 03 sty 2014, 17:25
Enii napisał(a):bigu888, raczej pierwszy raz słysze ze nabawisz sie zakrzepu w ciagu paru sekund. Chyba z zatorowościa płucna Tobie się pomyliło :roll:

Nie napisałem, że zakrzepica tworzy się w kilka sekund tylko że zabija w kilka sekund - to różnica.

-- 03 sty 2014, 16:36 --

księżniczka napisał(a):Bigu ;) nadal sie pytam, to co z moimi torbielami ? ciaza zwieksza bardziej szanse na zakrzpice niz tabsy :) 30/100000 a ciaza 60, poza tym sa jakies objawy zakrzepicy jak kolor nog, zylaki itp itd. teoretycznie by cie coś bolalo dzien w dzien i wiedziałbys ze jak przyjmiesz jakis lek po ktorym obajwy bolu ustanaale np utna ci noge ale dzieje sie to w 30 przypadkach na 10000000 to wolalbys cierpiec codziennie ? (glupi przyklad ale porownywalny, lepiej zeby mi ucieli jajniki czy mozliwosc nikla zejsc na zakrzepice (KTORA BADALAM)

Wiesz, jak chce się mieć potomka to się ryzykuje ale przynajmniej warto! Natomiast żeby nie zajść w ciąże są też inne sposoby więc dlaczego wybierać tak niebezpieczny i groźny dla życia/zdrowia jak antykoncepcja hormonalna?? Powtarzam: nie ma badań na zakrzepicę, badania krwi jedynie określają stopień skłonności do niej. Udowodnionym w latach 60-tych faktem jest duży wpływ na zakrzepicę antykoncepcji hormonalnej. Zakrzep może się zrobić w każdym miejscu układu krwionośnego, a chyba nie robiłaś badań wszystkich naczyń krwionośnych w całym organizmie??? Bo nie ma takich!!! Zakrzep powstać może....wszędzie!!! Zablokuje przepływ krwi do mózgu-udar niedokrwienny, zablokuje jedno z naczyń wieńcowych-zawał, dostanie się do serca-śmierć, itd.....itd....Nie mam zamiaru Cię straszyć, chcę tylko Cię ostrzec zanim będzie za późno. Dlaczego nie zmienić tego co można zmienić a co naprawdę Ci szkodzi?? Spytaj ginekologa to Ci powie jak można zaradzić torbielom. Rozwiązaniem na ból głowy nie może być jej odcięcie!

przez księżniczka 03 sty 2014, 18:06
Dziękuję bigu, niestety na torbiele wiem ze mozna dorażnie brać dstreptaze w czopkach. Lecz ona jest jak juz sie wytworzą trobiele w jajnikach, natomiast zapobieganiem torbieli jest niestety farmakologia hormonalna :(
Obrazek

przez scooby 04 sty 2014, 00:56
To nie rozumiem, tylko tabletki tworzą zakrzepicę? Czy są jeszcze jakies inne czynniki?

przez księżniczka 04 sty 2014, 01:17
CIĄŻA np ;) wieksze ryzyko zakrzepicy jest podczas ciazy niz tabletek

http://zakrzepica.mp.pl/wszystkoozakrze ... l?id=55423

ITD ITD :D wpisz w google :)
Obrazek

przez kolba 04 sty 2014, 12:56
Kurde, mialas moze albo znasz kogos kto mial napady zmeczenia? ja w sumie w ciagu dnia nic nie robie a dzis jestem senny, spalem 6h i powinno wystarczyc, ale moze za duzo siedze w jednym miejscu..hm?
Hej,
miałam podobnie za pierwszym razem, ale wtedy też niestety miałam objawy depresji, więc może gdzieś w tych rejonach musiałabyś szukać, ewentualnie może zbadaj tarczycę, ona daje objawy zmęczenia i to znacznego i daje też objawy nerwicy, więc :?:
Ja jestem po wizycie u psychoterapeuty, odczucia mam bardzo mieszane... :roll:
Czułam się skrępowana opowiadaniem o osobach mi bliskich, tak jakbym ich obgadywała, a tego nie lubię robić najbardziej. Czy to normalne odczucia?

przez MalaHiszpanka 04 sty 2014, 16:11
Hej wszystim, jestem nowa to moje pierwsze forum dziwnie mi sie pisze bo wiem ze sobie wszystko wmawiam. ALe spodobal mi sie temat.

Jakie choroby sobie przyposuje? - Wszystkie.

Ostatnio na rękach wyszła mi żyła więc uznałam ze mam zator żylny, czytałam o tym w internecie przy czym trzęsły mi się ręce tak strasznie się bałam. Samo zeszło.
Często mnie bolą oczy gdyż mam alergię na odchody roztoczy, więc pewnego pieknego dnia myslalam ze mam atak jaskry gdzie beda u 2 okulistów stwierdzono tylko przekrwienie oczu. Pani okulista uznała ze mam jedno oko większe wiec gdy śpię boję się ze to oko dostanie jeszcze większego wytrzeszczu.
Po pewnym wysiłku fizycznym miałam zwyczajne zakwasy, ale ból był taki ze chodzic nie mogłam więc myslałam iż mam zapalenie mięśni. Ostatnio nawet siniaka na ciele miałam i prawie zawału dostalam bo uznałam ze za długo nie schodzi więc pewnie jestem na coś chora. :zonk:
A niech mnie lewa ręka boli czy w klatce piersiowej to od razu myslę że mam zawał :) Chociaż wiem że tak mam że to jest spowodowane zatrzymaniem gazów, więc wtedy się uspokajam. Wmawiałam sobie również anemię ale wyniki miałam super. Hiva równiez ale przeciez nie mam podstawy żeby robic wyników. Teraz nastal okres gdy myślę ze oslepnę bo mnie oczy bolą. Najlepsze jest to że gdy przestaje o tym myslec to automatycznie zapominam o tym ze cokolwiek mam z oczami. Jest to bardzo męczące. Gdy cos mnie boli, mam jakies zmiany skorne od razu się trzęse serce mi szybko bije dostaje paniki i szperam po internecie. Z jednej strony to jest smieszne co ja wyprawiam i mam tego swiadomosc ze nic mi nie jest ale i tak dalej zachowuję się tak samo. :hide: :zonk: :hide:

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Sortuj wg