Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez markoo 14 gru 2013, 13:38
scooby

nie wiem ile kosztuje, bo w Niemczech mieszkam i dostalem skierowanie od neurologa na rezonans takze bylo za darmo :).

co do chloniakow to juz sie troche uspokoilem, mimo ze mam tego jednego na szyi ktorego widac, ze pulsuje ale staram sie o tym nie myslec.

przez księżniczka 14 gru 2013, 14:42
Markoooo, to co pul$uje to tętnica u mnie np po Lewej bardzije ją czuje jak po prawej ;).
Btw. wy czujecie węzły chłonne w pachwinach ;/? bo niby tam u $zczuplych o$ób $ą wyczuwalne. ja po lewej bardziej je czuje jak po prawej, jakby byly więk$ze, ale po lewej też $ą ... nie mają więcej jak 1 cm tak na moje "palcowe" dotykanie.
W$tałąm dzi$iaj lewą nogą, bolą mnie biodra, plecy, $zyja, nogi ma$akra :( chyba na ba$en pojde. bo nie wiem czy takie objawy $ą od chłoniaka, temp. o 10 --> 37 $topni. Chyba wywale ten termomrtr zeby $ie nie $chizowac.

Pozdrawiam
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez angie1989 14 gru 2013, 15:35
Ja czuje wezly chlonne w pachwinach:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 14 gru 2013, 18:28
Angie , a duże $ą :P? ja z jednej $trony mocniej je czuje z drugiej mniej, okolo 4-5 takich fa$olek wielko$ci malego paznokcia moze nawet ciut mniej$zych.
Byłam na zakupach :( boli biodro , plecy i gardło i w klatce pier$iowej i ogolnie czuje $ię połamana:( i juz wmawiam $obie ze to rak zajął $zpik ko$tny . Chce juz miec tą wizyte u p$ychologa.
Obrazek

przez angie1989 15 gru 2013, 12:04
nie no jakby szpik kostny to na pewno by w morfologii wyszlo...jedne takie malutkie a dwa tez wielkosci malego paznokcia ale mam je od zawsze takze nic sie nie martw :*
ja mam nadal mroczki...ale moze to z hormonow po porodzie nie umia mi sie unormowac...bo kiedys jak zaczynalam brac tab antykoncepcyjne to tez tak mialam i potem przeszlo wiec moze nadal hormony szaleją:p
postaram,sie dzis pozytywnie myślęc i zobaczymy :) ty tez tak zrob:)
a może skoro boli Cię gardlo to lapie Cię przeziębienie? A wtedy wezly moga sie powiększać troszke. Także Glowa do góry ;)

przez scooby 15 gru 2013, 12:15
Ja mam szum w uchu od bardzo dawna i lekarka mi powiedziała, że w 90% geneza szumu jest nieznana, po prostu jest od hałasu, słuchaniu muzyki przez słuchawki itp. ;)

przez fuzzystone 15 gru 2013, 13:36
Mnie po ataku z kołataniem, wizycie na pogotowiu i u kardiologia chwilowo się poprawiło, ponieważ zrobiono mi pełną morfologię, która wyszła ok.

Niestety wczoraj wlazłam na forum poświęcone HPV i naczytałam się opowieści kobiet, u których stwierdzono raka szyjki. Strach mnie dosłownie sparaliżował, jestem pewna, że toczy mnie rak w środku. Teraz boję się iść na cytologię.

Po cholerę wlazłam na tamto forum?

przez Indifference1 15 gru 2013, 14:07
Ostatnio wyskoczył mi malutki pieprzyk na nodze, tylko jakiś trochę inny bo czarny. Na początku myślałam, że to brudne ale po kąpieli nie zeszło więc trochę to podrapałam. No i zajarzyłam, że to pieprzyk i od razu strach, że czerniak. I o tego drapania zrobiło się czerwone dookoła to już w ogóle prawie zawału dostałam. Ale już mi przeszło :D Po prostu pieprzyki czasem wyskakują i już. Dla mnie to było coś dziwnego bo generalnie mam ich mało a jak już to są troszkę większe i brązowe.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez fuzzystone 15 gru 2013, 14:19
księżniczka napisał(a):Poznalam w miedzyczasie wspaniałego człowieka, z którym chcę spędzać każda chwilę, ale razem z tą smutną pogodową aurą wszystko wróciło.....

Księżniczko, jako stary hipochondryk dobrze Ci radzę: korzystaj z tego, że ten ktoś przy Tobie jest ale go nie dręcz swoimi urojeniami. Hipochondrycy w okresie napadów są bardzo męczący i nawet super człowiek może się tym zmęczyć. Lepiej rozmawiaj o tym z psychologiem.

księżniczka napisał(a): Ale wyjscie do sklepu osiedlowego sprawia mi kłopot... męczę się, temp u lekarza mialam 37.5, ale mierze co rano i jest 36.1 albo 37 , więcej nie. Cała się już "pomacałam" i wszędzie wszystkie węzły czuje, po lewej stronie mocniej, masakra na szyi i w pachwinach , jestem przerazona ze umre, nie mam siły jesc, ciągle bym spała totalnie 0 siły do życia.....

Poczytaj sobie moje pierwsze wpisy, ja macałam się w zeszłym roku tak, że miałam obolałe pachy i żebra od tego, dosłownie "czułam" napuchnięte węzły chłonne, których wcale nie było.

Co do mierzenia temperatury: po pierwsze zmienia się ona w trakcie cyklu i to znacznie, a po drugie możesz zacząć mieć natręctwa na tym tle - w pewnym momencie ja woziłam termometr ze sobą w torebce i mierzyłam w róznych miejscach, np. w kiblu w centrum handlowym albo w przymierzalni...

przez księżniczka 15 gru 2013, 14:35
Hej :)
Niby to $ie w$zy$tko wie itp. Ja od 4 lat mam Ze$pół jelita drażliwego. Bola mnie plecy, nogi $ztywne (zwezenie niby kregu $2 czy co tam. Nawet u$g doppler mialam tetnic i zyl we wrze$niu. a jak $ie czyta to zaraz bol plecow i brzucha = rak :D! teraz to w$zy$tko je$t rakiem;/ i az plakac $ie chce.
Angie, ja mam te wezly od 2-3 tyg, bo bolal mnie wla$nie brzuch i je "wymacalam" mozliwe nawet ze mam je cale zycie takie. ale lekarka powiedziala ze $a powiek$zone ale nie groźnie i ob$erwowac.
Obrazek

przez NieznanySprawca 15 gru 2013, 14:37
księżniczka, nO tO SuPeR KsIeZnICZko xddd

:silence: :hide:
NieznanySprawca

przez fuzzystone 15 gru 2013, 14:48
księżniczka napisał(a):Hej :)
jak $ie czyta to zaraz bol plecow i brzucha = rak :D! teraz to w$zy$tko je$t rakiem;/ i az plakac $ie chce.

To prawda, mnie dobija to, że jakikolwiek objawi się nie wpisze to wszędzie wałkują o rakach :(

przez Indifference1 15 gru 2013, 14:50
księżniczka napisał(a):Hej :)
Niby to $ie w$zy$tko wie itp. Ja od 4 lat mam Ze$pół jelita drażliwego. Bola mnie plecy, nogi $ztywne (zwezenie niby kregu $2 czy co tam. Nawet u$g doppler mialam tetnic i zyl we wrze$niu. a jak $ie czyta to zaraz bol plecow i brzucha = rak :D! teraz to w$zy$tko je$t rakiem;/ i az plakac $ie chce.
Angie, ja mam te wezly od 2-3 tyg, bo bolal mnie wla$nie brzuch i je "wymacalam" mozliwe nawet ze mam je cale zycie takie. ale lekarka powiedziala ze $a powiek$zone ale nie groźnie i ob$erwowac.

Wybacz ale tego się nie da czytać. To jakiś objaw choroby czy głupota po prostu?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez księżniczka 15 gru 2013, 17:19
Je$tem poza domem i nie działa mi literka "$" ! dlatego pi$ze "$"! "znaczek dolara" wieczorem bede w domu to bede pi$ala normalnie na $woim lapku, nie chce mi $ie co chwila tu na ctrl+V wklejac $......
Przepro$ilam za to na poczatku ;/
Nie je$tem pokemonem :D <chyba>
Obrazek

Sortuj wg