Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez markoo 10 gru 2013, 01:02
scooby

W innym dziale tego forum jest temat o Paroksetynie. Tam dowiedzialem sie ,ze kilka innych osob tez ma poty nocne i ogolnie potliwosc spowodowana tym lekiem. Takze juz sie uspokoilem :)

przez scooby 11 gru 2013, 13:39
Nie wiem, bo nie biorę tego leku ;)
Ja miałam grypę żołądkową. Jutro idę do lekarza pokazać moje węzły. Dodatkowo mam jakąś plamkę na sromie i to ponoć moze być czerniak ;/ więc mam nerwa ;/

przez angie1989 12 gru 2013, 22:37
Witam, ja juz od kilku lat zawsze jak coś mi jest to dla mnie diagnoza jest zawsze najgorsza - rak lub jakas inna ciezka choroba wyniszczajaca organizm...kilka lat temu bolalo mnie gardlo tak dziwne wtedy byl rak krtani... Pędem do laryngologa który nie stwierdzil nic prócz suchego,gardla...
teraz po porodzie moje dolegliwosci sie nasilily...maialam,atak paniki myslalam ze mam zwal...poszlam do kardiologa wszystko ok....stwierdzil nerwice...
teraz wmawiam sobie guza mozgu lub jakiegoś guza w glowie...z powodu zawrotow Glowy...ktore juz w sumie minely, ale dziennie wyszukuje nowych objawów...bylam juz tez u neurologa który mówi ze wszystko ok, ale nie wyslala mnie na tomografie ani nic tylko zbadala...
Od porodu co jakiś czas nowe objawy...pierw klocie w sercu, uderzenia goraca, uczucie jakbym miala zemdleć...to minelo to potem znów zawroty Glowy...to tez w sumie minelo wiec mroczki przed oczami....
a i od jakiś dowch tug slysze szum w uszach...myslicie ze to nerwica, hipochondria czy co? Zastanawiam sie nad wizyta u psychoterapeuty....co myślicie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez markoo 13 gru 2013, 12:09
Dzis rano jak wstalem mialem takie uczucie przeskoku serca, na chwile jakby stanelo mocno uderzylo i zaraz zaczelo znowu bic przyspieszone po paru minutach sie uspokoilo, macie podobnie nerwicowcy? :)

angie1989

Tak, moze to byc hipochondria. Ja przerabialem guza mozgu bo mialem bol glowy w jednym miejscu powracajacy. O dziwo po rezonansie magnetycznym oczywiscie okazalo sie, ze nic nie mam a bole glowy od tamtego czasu juz nie wrocily. Dodatkowo przerabialem juz choroby serca pluc, ziarnice zlosliwa przerabiam do dzis i mimo badan wciaz jestem niepewny diagnozy.

przez księżniczka 13 gru 2013, 15:05
Hej :(
I ja się tu zalogowałam....
wsystko zaczęło się w zeszłym roku jak rozstałam się z facetem po 7 latach.
Ale padło mi na zęby.... wmawiałam sobie każde "piknięcie" ze juz do wyrwania. tak pozbyłam się jednego zęba i pare mam przelecoznych kanałowo.... Ile pieniedzy poszło ... nie licze.
Poznalam w miedzyczasie wspaniałego człowieka, z którym chcę spędzać każda chwilę, ale razem z tą smutną pogodową aurą wszystko wróciło.....
tym razem mam podobnie jak Markooo wmowiłam sobie ziarnice i inne chłoniaki, a w zasadzie to pewnie chłoniak z komórek T i mnie nie wyleczą nawet na 2 lata.....
Morfologia dobra, dzisiaj postaram się o skierowanie na UsG i RTG
po kłótni z babcia jakie$ 2 tyg temu , strasznie zaczeła boleć mnie klatka piersiowa, i lekarka przepisała mi MIG .... nic to nie pomogło, kolejny lekarz Nimesil. tu juz trochę lepiej. Ale wyjscie do sklepu osiedlowego sprawia mi kłopot... męczę się, temp u lekarza mialam 37.5, ale mierze co rano i jest 36.1 albo 37 , więcej nie. Cała się już "pomacałam" i wszędzie wszystkie węzły czuje, po lewej stronie mocniej, masakra na szyi i w pachwinach , jestem przerazona ze umre, nie mam siły jesc, ciągle bym spała totalnie 0 siły do życia..... wszystkich tylko zameczam gadaniem o tym ze umre :( na poczatku stycznia mam wizyte u psychologa, zobaczymy jeszcze co tam wyjdzie na tym rtg albo usg.... oby byo dobrze :(
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez angie1989 13 gru 2013, 19:32
Na pewno będzie dobrze ;) to wszystko sobie wmawiamy. Chlonniaka tez przerabialam kilka lat temu jak wymacalam guzy na szyi polecialam na usg ale okazali sie ze to wezly chlonne... Teraz wmawiam sobie guza mozgu caly dzień o tym myślę nie mogę sie na niczym skupić na niczym ciągle tylko te myśli...ze umrę choć nie chce:( urodzilam dziecko dwa miesiące temu boje sie ze je zostawię...alvo ze trafie do szpitala a nie chce ;( nie wiem czy powinnam robić tomografie...neurolog mnie na nią nie skierowal... ;/
w przyszlym tygodniu moze pojade do terapeuty...

przez księżniczka 13 gru 2013, 21:06
Angie, ja bardzo chciałabym mieć dziecko :), prze$tałabym tak narcy$tycznie my$lec o $obie :) Pan doktÓr kazał mi wyje$c Nime$il do końca i wtedy pomy$limy co dalej.
Boli mnie $tra$znie $zyja :( a jak wyjde na dwór to az ucho $ię zatyka i w$zy$tko z jednej $trony, tylko lewa :( ehhhhh i gardlo :( Tak bardzo $ię denerwuje.... powiedział ze wyniki krwi idealne, a przy węzłach OB by było ma$akryczne, $woją drogą ile $ie naczytalam ze OB bylo dobre a ludziom chłoniaki wychodzily :(....

$ zamia$t normalnej literki "s" nie oznacza ze jetem jakim$ trolem tylko ta literka w kompie mi nie dziala :D
Pozdrawiam
Obrazek

przez angie1989 13 gru 2013, 22:15
Ksiezniczka - a wisisz mi te objawy po urodzeniu dziecka się nasiliły...:( zamiast sie cieszyc to ciągle sie zamartwiam najgorsze jest to ze cale dnie o tym myślę ciężko mi sie skupic na czymś innym;(
Nie martw sie na pewno nie masz żadnych chlonniakow ;*

przez scooby 13 gru 2013, 22:34
marcoo a ile dałeś za rezonans ? Bo ja czasem też mam fizia na punkcie guza mózgu ;/

ja już wiele chorób 'przeszłam' (oczywiście wymyślonych). Jedyne ce się potwierdziło, to refluks. Najlepszy sposób to się nie macać i nie czytać objawów

przez angie1989 13 gru 2013, 23:09
Scooby tak to najlepszy sposób ale to nie takie latwe...ja caly dzien o tym myślę i szukam w Internecie,i czytam....wlasnie tez,jestem na etapie guza mozgu... Zastanawiam sie czy lepiej zrobić tk czy isc do psychoterapeuty...

przez księżniczka 13 gru 2013, 23:14
Ja guza mózgu <odpukac> je$zcze $obie nie wymy$lilam....:( jedno co dobre, nigdy w zyciu glowa mnie nie bolala.... :( za to mam $zyje cala od 4 dni obolała z jednej $trony ze $zok, wychodze na dwór i ucho zatyka, ma$akra jaka$ ale oczywi$cie to juz rozwijajacy $ie rak, Gula, jutro to $ie napewno nie obudze bo mi zabraknie powietrza przez tą kulkę :(.
ehhhh ale po tym nime$ilu chociaż klatka pier$iowa nie boli. Powiedział ze mam przyj$c za tydzien w piątek i zobaczymy co dalej, boje $ię zaufać tylko tym wynikom krwi :(
Obrazek

przez scooby 13 gru 2013, 23:30
Mnie głowa boli baaaardzo rzadko. Ale ostatnio mój chłopak stwierdził, że jak coś mówię, to łapię 'zawiechę' i się muszę zastanowić. I się zaczęło...

przez księżniczka 13 gru 2013, 23:34
hahaha ja to mam od zaw$ze ale my$lalam ze to z bycia niedorobionym albo co$ :D. Ehhh Nie chce juz my$lec o tym chłoniaku :(! ale tak mnie boli w$zy$tko :(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek

przez angie1989 14 gru 2013, 12:02
Mnie glowa tez boli raczej żadko, teraz dokucza mi szum w uszach i trochee mroczki przed oczami... Dzis znów caly dzien pewnie będę o tym myslec masakra ;(

Sortuj wg