Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez aqnieszka 18 lis 2013, 23:04
Amelcia33, hmm no o czymś takim jeszcze nie słyszałam, ciekawy przypadek ;)

przez fuzzystone 19 lis 2013, 00:37
Mnie niestety na nowo odwala. Jestem trochę przeziębiona plus potwornie niedospana i cierpię na niestrawność.

Oczywiście w głowie mam same najgorsze choroby, jestem pewna że to bardzo poważna infekcja (co najmniej zapalenie płuc), z którego nei wyjdę bo mam białaczkę.

Serce kołacze mi jak głupie, im bardziej sobie wkręcam chorobę tym gorzej się czuję, zaczynam mieć nawet zawroty głowy. Jest mi słabo i czuję, ze umrę.

Boję się wyjść z domu, bo jestem pewna, że nie utrzymam się na nogach.

Masakra.

przez Amelcia33 19 lis 2013, 20:23
fuzzystone trzymam kciuki żeby było lepiej
Mi chyba nie do końca odwala bo zaczęły mnie męczyć biegunki , głodowe bóle brzucha, palenie w plecach i ciągle ta gula, kwas, jęzor cały biały i nie wiadomo co jeszcze. W pon mam mieć gastroskopię i już cała chodzę i myślę czy znowu nie odwołać bo wiadomo co na tapecie. Koło się więc zamyka a ja wariuję:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez neon 19 lis 2013, 21:35
Ja miałem już z 15 różnorodnych chorób, z niektórych wyleczyłem się sam, z niektórych wyleczył mnie lekarz, zresztą dzięki chorobie uważam, że lekarze to kłamcy.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez fuzzystone 20 lis 2013, 01:56
Amelcia33 napisał(a):fuzzystone trzymam kciuki żeby było lepiej
Mi chyba nie do końca odwala bo zaczęły mnie męczyć biegunki , głodowe bóle brzucha, palenie w plecach i ciągle ta gula, kwas, jęzor cały biały i nie wiadomo co jeszcze. W pon mam mieć gastroskopię i już cała chodzę i myślę czy znowu nie odwołać bo wiadomo co na tapecie. Koło się więc zamyka a ja wariuję:(

No akurat problemy żołądkowo-jelitowe z nerwicą sporo wspólnego mają.

Mnie dzisiaj odwalało tak fifty-fifty. Albo czułam się bardzo dobrze, albo znowu czarne myśli i doszukiwanie się wszelkich możliwych chorób (dzisiaj na tapecie są wszelkie możlwie choroby ginekologiczne oraz białaczka-chłoniak-itp.).

Serce mi znowu kołacze, przez cały miesiąc czułam się dobrze a tutaj masz....

przez mellp 20 lis 2013, 18:13
mnie tez serce kołacze obawiam się zawału lub zapaści

Momentami mnie zatyka ( brak oddechu i uderzenie gorąca w płucach jakby nie dochodziło do wymiany) mam wrażenie ze zepsuła mi się tchawica czuje na niej sluz i podraznienie lub astma mnie tak zacisnęła - głupio brzmi ale ku****o takie ze jeść nie mogę bo wszystko przy tchawicy mi się zatrzymuje - jadę na jogurtach i płynnych rzeczach od 2 tyg
Lęk karmi się samym sobą ..., a ciało mnie oszukuje. Przez to dostaje do głowy...

przez markoo 21 lis 2013, 13:03
a ja mam nowa chorobe, oprocz ziarnicy, wkrecam sobie bialaczke :D . Dzis pobrali mi krew wyniki za tydzien.

przez Lolek20L 21 lis 2013, 13:39
markoo napisał(a): wkrecam sobie bialaczke :D . .

Ja na szczęście mam spokój jak na razie z białaczką(ciekawe na jak długo). Ale przez dobre 3 lata co 3 miesiące chodziłam robić morfologię - wystarczyło ,że było coś podwyższone a ja już od razu panika ,że to białaczka. :shock:
Lekarze pytali się co ja się tak uwzięłam na nią. U mnie przygoda zaczęła się od śmierci wujka, który umarła właśnie na nią.. Będąc świadkiem jak osoba męczy się,jak białaczka wyniszcza człowieka , jak krew wytryskuje z każdej możliwej części ciała:nos,uszy.. Nie dziwię się,że zrobił mi się lęk przed nią.. :roll:

Ja obecnie przechodzę łysinę plackowatą. Co chwile robie zdj włosów i widzę,że mam placki na głowię :(
Każdy komu wysyłam zdj mówi,że tam nic nie ma,ale jaa widzę ,że są placki.no :(

przez markoo 21 lis 2013, 17:02
U mnie tez wlasnie cos bylo pol roku temu lekko podwyzszone, ale lekarz mowil, ze to nic takiego. No i obawiam sie, ze teraz znacznie sie pogorszylo :P. A ze wezly mam wyczuwalne itp to juz wogole do przyszlego czwartku codzienna depresja.

przez Amelcia33 21 lis 2013, 20:58
Lolek z tym łysieniem nieźle coś jak moje krzywe paznokcie:) markoo a może idź te węzły wybadaj. Ja dzisiaj poszłam na usg bo już nad obojczykiem coś wymacałam to oczywiście od żołądka węzeł, przebadała mi wszystkie węzły a ten guzek nad obojczykiem jest jakiś magiczny bo czuję jak lata a na usg nie ma nic:) Zaliczyłam jeszcze laryngologa który przeraził się moim jęzorem i dał na wymaz bo mnie chyba grzyb zżera a nie żadne raki a bóle kości też przy candidi mogą być. Zobaczymy co wyhodują. Poza tym cały dzień płuca i żołądek. Cudne życie wariata. A i szczęki i drętwienia paszczy .miodzio:)

przez fuzzystone 21 lis 2013, 22:31
Amelcia33 napisał(a):Zaliczyłam jeszcze laryngologa który przeraził się moim jęzorem i dał na wymaz bo mnie chyba grzyb zżera a nie żadne raki a bóle kości też przy candidi mogą być. Zobaczymy co wyhodują.

Amelcia, biały nalot na języku i cyrki z jelitami to prawie na 100% candida. Ogranicz słodkie i przetworzone jedzenie, nie pij coli ani napojów sztucznych (soków z pudełek ani gazowanych), nie jedz też orzechów, sera zwłaszcza pleśniowego i mleka.

Jedz kasze, zwłaszcza jaglaną (ona odkwasza organizm), warzywa na parze, sok z buraka.

Piszę serio, to ci na kandydozę super może pomóc.

A co do białaczek, to ja sobie ją wkręcam zawsze a zwłaszczaod 2 dni, ponieważ chce mi się już ok 16 spać (to, że potrafię pójść spać o 3 nad ranem rzecz jasna nie ma dla mnie znaczenia).
Dzisiaj na treningu zaczęłam sobie wkręcac, że ta senność to z pewnością objaw białaczki. Ćwiczyłam i cały czas miałam w głowie, że nie mam na nic siły, ze moje krwinki są zniszczone i takie tam, że jestem wyniszczona i tracę siły. No i zaczełam tracić, na koniec nie miałam nawet siły zrobić kilku brzuszków i chciało mi się płakać.

Bądzmy szczerzy: zachowuję się jak kompletna wariatka. :(

przez Amelcia33 22 lis 2013, 11:30
Fuzzystone dietę to jak mam faktycznie masakryczną. Ty z białaczką ja z rakiem żołądka. Wypisz wymaluj :P Coś na tych bebechach mam na 100% tylko może nie czas mój jeszcze:) Może jakiś wrzodzik bo refluks już dawno mnie męczy. Łatwo się pisze a główka pracuje :D
Jak mam być szczera to zachowujesz się jak wariatka:) Jestem dokładnie taką samą wariatką :D `Dzięki za rady. Trzeba się wziąć za siebie. Ja taki wątek znalazłam . Z tej listy to mam dokładnie WSZYSTKIE objawy :? Zaraz odwołam tą gastroskopię , ale już mi głupio bo trzeci raz:) Jak pomyślę o tej kamerze , że zajrzą i wtedy to już wizja " przykro nam " itd., itp.:)
candida-prosz-niech-mi-kto-pomo-e-t18030.html
Może sobie morfologię zrób to na chwilę cię uspokoi:) A spać ci się chce bo sobie wmawiasz:)

przez Zalatana23 22 lis 2013, 14:28
Witajcie!
A u mnie dzisiaj posocznica vel sepsa na tapecie :bezradny:
Chodzę i co chwilę mierzę temperaturę ... No i w apogeum mam 37,3 :-)
Leczę kanałowo zęba i poczytałam o możliwych powikłaniach...
Serce wali, ręce się trzęsą, masakra!!!
:why:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

przez markoo 22 lis 2013, 14:30
Wlasnie lekarz mowil, ze jak morfologia wyjdzie zle czy cos, to ten wezel pojdzie do wyciecia i histopatologia. Ale w sumie nocnych potow nie mam ani nic. Jakos ostatnio mi przeszlo :) moze przez ten antydepresant ktory biore, ale niestety ma duzo skutkow ubocznych.

-0 apetytu
- zle mi sie spi, spie po 3h dziennie a od 7 to juz jestem pobudzony i ogolnie wieczorem to samo
- biegunka
- caly dzien przymulony jestem

lek to paraxetin.

Sortuj wg