Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Carols 20 sie 2013, 18:48
Miro - Ty jesteś w korzystniejszej sytuacji, skoro masz tak długo te węzły ,to z dużą dozą prawdopodobieństwa, a nawet 100% są to pozostałości po czymś tam, po 10 latach z rakiem, to na trylion milionów by Ciebie już tutaj nie było, taka jest prawda. Ja wiem o moich węzłach od grudnia, więc zasadniczo krótko, wszystko się może zdarzyć taka jest prawda ,albo tak jak mówisz, mam chory film i nawalone w bani :D jednak szukam dalej przyczyny ich powiększenia. Najgorsze jest to,że przeczytałam znów w tym durnym necie, o dziewczynie które miała niby węzły odczynowe, przesuwalne i bolące, a okazało się że wiadomo co... PO JAKIEGO JA TO CZYTAM :(

Malibu dzięki Kochana, mam nadzieję że masz racje , ale co jak nie :(
Poza tym , dla Ciebie limit złych rzeczy w takim razie się skończył, możesz spać spokojnie, odetchnij :D
Ostatnio edytowano 20 sie 2013, 18:52 przez Carols, łącznie edytowano 1 raz
-nie pytaj dlaczego ja?
-pytaj; jak mam sobie z tym poradzić??

przez Miro 20 sie 2013, 18:51
No właśnie... Czy spotkał ktoś nerwicowca z nowotworem? gdzieś widział na forach? Ja mam jutro wizytę u lekarza od głowy, muszę mu powiedzieć. Kurcze chciałbym paczkę zielonych groszków po których bym się uśmiechnięty kiwał na stołku, choć przez tydzień żeby nie myśleć, póki benzo nie odstawię ;)
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez Carols 20 sie 2013, 18:54
Ja spotkałam, może nie osobiście, ale na tym forum dawno, dawno temu pisała jakaś dziewczyna, że wykryła u siebie ziarnicę w 1 stadium.. z tego co czytałam ,to już jest 12 rok w remisji bez żadnej wznowy ze względu na wczesne rozpoznanie, ale pisała też że miała dużo węzłów w dole nadoboj.

Kurdeee..... zawsze wszystko sobie wmawiałam, ale cholera , te węzły tam są , nie tylko ja je czuje :(
-nie pytaj dlaczego ja?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miro 20 sie 2013, 19:04
Carols, U mnie też są, i będą, bo skoro tyle lat się nie zmniejszyły to nie mam na co liczyć, zapewne jedziemy na jednym wózku, może spróbujemy nie macać? kilka dni? ja jestem słowny jak powiem to powiem ;) ehh już pomacałem...

przez malibu 20 sie 2013, 19:08
Carols napisał(a):Poza tym , dla Ciebie limit złych rzeczy w takim razie się skończył, możesz spać spokojnie, odetchnij :D

o , to miłe, nawet przez sek tak nie pomyślałam ...
Miro, ja tez bym chciała "zielone groszki" na choć 3 dni - piękne dni bez myślenia :105:

przez Ania2004 20 sie 2013, 19:13
Witam jestem tutaj nowa ale to bardzo pokrzepiające ze osób takich jak ja jest wiecej. Mam 34 lata a z paskudą zmagam się odkąd pamietam. Chętnie podzielę się z wami moimi doświadczeniami a mam ich sporo bo przechodziłam już chyba wszystko...

przez Carols 20 sie 2013, 19:18
Miro ! kurdee.. szkoda że moje węzły też nie maja 10 lat albo i więcej :( :( Ja nie mogę obiecać ,że nie będę macała , bo zwykle tak to sobie obiecuje dziennie, a za chwilę znów muszę sprawdzić czy aby na pewno coś się nie zwiększyło, stwardniało, złączyło :shock:
Kurde myślicie że od grudnia do teraz wiedziałabym już ,że to rak , gdyby było to rakiem? dlaczego ja wcześniej nie znalazłam tych węzłow , w sensie nie badałam :( .
Tak swoją drogą mam te zaczerwienie przełyku, żołądka i XII stnicy , nie mogę mieć od tego węzłów??

Ja bym chciała groszki choć na 1 dzień :D
Ania Witaj, my jesteśmy na etapie węzłowej, znaczna większość czyli chłoniaki, ziarnica, biaczki, przerzuty do węzłów :bezradny: :bezradny: :bezradny:
-nie pytaj dlaczego ja?

przez Miro 20 sie 2013, 19:20
Ania2004, Witamy na końcach internetów :papa: trafiłaś do ludzi chorych na wyimaginowane choroby :papa:

-- 20 sie 2013, 19:24 --

Carols napisał(a):Ania Witaj, my jesteśmy na etapie węzłowej, znaczna większość czyli chłoniaki, ziarnica, biaczki, przerzuty do węzłów :bezradny: :bezradny: :bezradny:

Dokładnie, coś jak zmyśleni przyjaciele tylko w drugą stronę ;)

przez Carols 20 sie 2013, 19:28
Nooo, niestety :shock: mam nadzieję, że niebawem na temat węzła to tylko Sośnickiego będzie rozmawiać, ale gdzie mi tam do 10lat z tymi węzłami, jak nawet jeszcze pełny rok nie minął :( Miro , a Ciebie od 10lat ciągle te węzły męczą? czy miałeś jakieś przerwy ?
-nie pytaj dlaczego ja?

przez Ania2004 20 sie 2013, 19:40
Przerabiałam to w liceum, ogólnie wszystko wtedy kręciło się u mnie wokół guzów i guzków które sama sobie wynajdywałam a ściślej wymacywałam, pamietam że kiedy bałam się białaczki to miałam wszystkie jej objawy włącznie z gorączka i silnikami na całym ciele, cieżko uwierzyć... Stare czasy

-- 20 sie 2013, 19:42 --

Miałam na myśli siniaki. Silniki może tez jakieś były nie pamietam... :D

przez perla86 20 sie 2013, 19:50
Mnie coś znowu w jelitach jeździ pewnie znów będzie znowu wc :( boje ię ze coś mi jest

-- 20 sie 2013, 19:23 --

Boję się, ż te biegunki i nudności to efekt choroby trzutki bądź jelit :why:

przez ŻycieJestPiękne 20 sie 2013, 21:32
Heja,

Carols, a czy ty byłaś u onkologa z tymi więzłami???z Twoich wpisów wynika, ze strasznie się nakręcasz. Węzły faktycznie czasami włóknieją, gdy się już przepracują na maxa, np podczas częstych infekcji, już za któymś razem nie dają rady i włóknieją. Twoje są odczynowe, tzn, ze nie zdązyły jeszcze zwłóknieć, czyli pracują podczas stanu zapalnego, ale nie napracowały się jeszcze dość, żeby zwłóknieć właśnie. Piszesz, że masz niedoczynność. Niedoczynność to choroba autoimmunologiczna, czyli taka kiedy organizm sam siebie atakuje, PCO zresztą też. Powiększenie węzłów chłonnych w tego typu schorzeniach to norma. Czy ktoś kiedyś zwórcił Ci na to uwagę???Poza tym przy PCO prawdopodbieństwo zajścia w ciążę maleje z każdym kolejnym cyklem, więc raczej nie ma się nad czym zastanawiać...

MIRO, daj spokój już z tym 20 letnim staruszkiem węzłem, to nie nowotwór tylko zwłókniały starzec....

Perla, biegunki i nudnności to moze być efekt ciąży...

Ania, witaj:-)

Malibu, jakie to choroby CIę spotykają???

przez Carols 20 sie 2013, 21:34
perełko.. mnie też jeździ, każdemu kto się wsłucha w swój organizm coś się rusza, coś jeździ , coś kluje.
Ja np. ciągle mam wzdęcia non stop. a wypróżniam się nie całkiem tak jak powinno być, chodzi o konsystencje :D i jestem przebadana od góry do dołu [ no w sumie oprócz kolonoskopii] jakoś nic z moimi jelitami się nie dzieje, a już dłuuuugo mam takie problemy !. Naprawdę ;)

Kochani ! a ja jutro wyjeżdżam w góry do soboty ! kurdee.. jak ja bez Was wytrzymam ! powiedzcie coś co uspokoi mojego węzłowego świra :(
-nie pytaj dlaczego ja?

przez perla86 20 sie 2013, 21:49
ŻycieJestPiękne nudności to już mam od stycznia praktycznie ale biegunka od niedzieli cos mnie trzyma wlasnie i boli brzusio już myslalam ze okres dostane dzisiaj ale cisza poki pokaze ci mój wykres koro się znasz.http://enpr.pl/5896
Carlos ale ja zaraz po tym odwiedzam wc i mam biegunke :( z twoimi węzłami na pewno wszystko ok :great:

Sortuj wg