Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malibu 20 sie 2013, 17:12
Nortt napisał(a):
Nuve napisał(a):od jakiegoś czasu wydaje mi się że mam zaburzenia czucia, zawroty głowy, od małego miałem podwójne widzenie, ciagle mi słabo. poza tym trace równowage etc. cholernie sie boje stwardnienia rozsianego, cholernie mocno boje się iśc do lekarza, chociaż już od 2 tygodnii nie wychodziłem na dwór więc może to od tego, za dużo myśle.. nie wiem ale nie potrafie znalezc rozwiazania

-- 17 sie 2013, 02:36 --

od jakiegoś czasu wydaje mi się że mam zaburzenia czucia, zawroty głowy, od małego miałem podwójne widzenie, ciagle mi słabo. poza tym trace równowage etc. cholernie sie boje stwardnienia rozsianego, cholernie mocno boje się iśc do lekarza, chociaż już od 2 tygodnii nie wychodziłem na dwór więc może to od tego, za dużo myśle.. nie wiem ale nie potrafie znalezc rozwiazania

Miałem wszystkie objawy, oprócz podwójnego widzenia, a niczego u mnie nie wykryli(miłem całkiem sporo tych badań). To pewnie nerwica, niestety nie wiem co mogło by ci pomóc, bo sam dalej się z tym gównem zmagam, aktualnie biorę 100 sulipirydu i na noc trittico, ale zbytnio mi to nie pomaga...

Nuve, Nortt- no i jak teraz z samopoczuciem?
Co w końcu stwierdzono -nerwica?Przy takich objawach?! A może borelioza?
Tak mi przyszło z tymi pytaniami bo sama mam jazdę na SM-tez mam dużo objawów i mega panike ze to TO! Jutro ide do neurologa ale boję się nieziemsko diagnozy :-|

-- 20 sie 2013, 17:13 --

Rozumiecie mnie, prawda?!

przez Kn24 20 sie 2013, 17:35
malibu, tez mam podobne objawy i az sie boje :( najchetniej to juz bym jechala na SOR bo nie wiem co to bedzie mam skierowanie do neurologia i w przyszlym tygodniu mam wizyte ja juz raz mialam diagnostyke w szpitalu dokladnie 4 lata temu i bylam w szpitalu przez 3 dni i nic nie wyszlo no i teraz tez bym wolala nie isc do szpitala i najlepiej zeby nic powaznego sie nie dzialo :( mam zawroty glowy bole po lewej stronie twarzy dziwne uczucie jakos tak w oczach jakby mi obraz drgal na niczym sie nie moge skupic a nie mam atakow lekow ani nic ...:( nie chce znow przezywac tego samego :( zazdroszcze Ci tego neurologa jutro. Mi jeszcze dokucza pieczenie skory dodatkowo.
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez malibu 20 sie 2013, 17:46
Kn24,jak Ci wtedy nic nie wyszło to jest ok, to być może "tylko" nerwica...tak czy siak ,trzymaj się kochana .
Ja nigdy nie byłam u neurologa ...mam drętwienie ręki i nogi, oraz połowy twarzy , RTG kręgosłupa bez zmian ,więc ....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kn24 20 sie 2013, 17:48
Nie martw sie na pewno bedzie wszystko dobrze:) dobrze ze jutro idziesz do neurologa to na pewno sie uspokoisz :) ja sama nie wiem co zrobic...ciagle sie zastanawiam.

przez perla86 20 sie 2013, 18:02
Carols ja mam ten sam problem boję się ciąży mimo to staram się i łapie doła jak dostaje okres właśnie teraz czekam dwa dni jeszcze :(
W dodatku od dwoch dni goni mnie do wc i boli przy tym brzuch i okresowo i jelita martwie sie bo to sie powtarza :(czy cos znowu nei z jelitami :(

przez malibu 20 sie 2013, 18:10
Tiaaa, dużo lepiej mieć nerwice ,nawet z jej wszystkimi objawami ;) , właśnie ,w ramach uspokajania się , poczytałam ze nerwica tez może powodować drętwienie kończyn i twarzy, no super :smile:

A strach przed ciążą ,nawet gdy się jej pragnie to "norma" ,moje koleżanki, bo to wielka zmiana w zyciu ,a tego się przecież boimy :zonk:

przez Carols 20 sie 2013, 18:11
No właśnie.. ja nie dość , że bym chciała , to nawet powinnam , bo mam PCOS , niedoczynność tarczycy więc czas jest moim sprzymierzeńcem , a widzisz- mam te węzły i boję się,że ciąża napędzi je w zły wir, w sensie ,że mają w sobie jakieś złe komórki i hormony to rozbujają , a potem to pójdzie gładko :(
-nie pytaj dlaczego ja?
-pytaj; jak mam sobie z tym poradzić??

przez malibu 20 sie 2013, 18:11
Ja mam na bank zespół jelita drażliwego , co sobie o czymś ciężkim i trudnym pomysle to od razu gonie do wc, super :pirate:

-- 20 sie 2013, 18:12 --

Carlos, sory, dobra jesteś , no kofamcie :great:

przez Carols 20 sie 2013, 18:13
malibu - tak to chyba ma każdy :D nawet mój facet, kuzyni, wszystkie osoby które znam, mają tak że przy stresie fruu do kibelka i to żeby raz :D

Malibu ? za co mnie tak kochasz :P
Ostatnio edytowano 20 sie 2013, 18:14 przez Carols, łącznie edytowano 1 raz
-nie pytaj dlaczego ja?

przez malibu 20 sie 2013, 18:13
Dobra, do wieczora, ide pobawić się z dzieckiem :yeah:

przez Kn24 20 sie 2013, 18:17
:( i co to bedzie...

przez Carols 20 sie 2013, 18:31
Kn24 z czym co to będzie??

No właściwie to jest chyba dość dużo przypadków gdy kobieta zachodzi w ciąże i w czasie ciąży dowiaduje się, że ma raka i ciąża napędziła przebieg ? ja czytałam na forum , o chyba 2 albo 3 takich przypadkach , ehh..
Te węzły nie dają mi żyć, chlamydia jest moją ostatnią deską ratunku , zrobie to badanie , a jak nie wyjdzie, tzn że już nie mogę mieć od niczego innego tych węzłow niż wiecie.. :( :(
-nie pytaj dlaczego ja?

przez Miro 20 sie 2013, 18:32
Kn24, na pewno nic strasznego, myślę że to będzie nerwica ;)

-- 20 sie 2013, 18:35 --

Carols, Chyba nam się wydaje. Skoro ja mam tego z tyłu szyi XX lat? I żyję? Tylko ostatnio miałem film że to nowotwór? Dajmy na to że jest to tam 10 lat (jest dłużej). Powinienem już zachorować gdyby to był nowotrów, a może zezłośliwiał? A może mam nawalone do bani?
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez malibu 20 sie 2013, 18:46
Carols napisał(a):No właśnie.. ja nie dość , że bym chciała , to nawet powinnam , bo mam PCOS , niedoczynność tarczycy więc czas jest moim sprzymierzeńcem , a widzisz- mam te węzły i boję się,że ciąża napędzi je w zły wir, w sensie ,że mają w sobie jakieś złe komórki i hormony to rozbujają , a potem to pójdzie gładko :(

Carols, za to stwierdzenie powyżej ...bo tak naprawdę to "marne szanse" aby Cię dotyczył taki czarny scenariusz ,serio .

Ja mam troche inaczej , bo od dziecka spotykają mnie same nietypowe choroby, ni ebędę wymieniac bo się "pochorujecie " ;) , ciąże obie też miałam z mega "przygodami", no w ogóle szkoda gadac, do kompletu brakuje mi tylko np. raka lub jakas choroba neurologiczna z cyklu SM :?

Sortuj wg