Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Carols 17 sie 2013, 11:35
Co do SLA to też miałam fazę, zaraz po SM a w sumie później już stwierdziłam, że lepiej mieć SM-a niż SLA :shock: ciągle patrzyłam czy sam mi się język nie rusza, tzw fascykulację :P . Wszystko mi minęło po rezonansie głowy, który nic nie wykazał, oprócz hipoplazji odcinka jakiegoś, ale podobno to taka moja uroda :D . (zwężona tętnica- hypoplazja).

Ja mam nadal fazę węzłową.. wydaję mi się ,że jest grubszy niż wczoraj :?
-nie pytaj dlaczego ja?
-pytaj; jak mam sobie z tym poradzić??

przez Miro 17 sie 2013, 12:32
Helo :yeah:

-- 17 sie 2013, 12:39 --

Carols, Bo wstałaś, rano zawsze wydaje się grubszy.

BTW Jak na chwilę obecną nie mam nowotworu, dzięki rozmowie z Wami, zostaję tu żeby Wam poracjonalizować ;)
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez Carols 17 sie 2013, 12:56
Dzięki !! :D
To poproszę o 1001 argumentów na to, że nie mam ziarnicy , chłoniaka , ani przerzutu do węzłów .:D
-nie pytaj dlaczego ja?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miro 17 sie 2013, 12:56
Nuve, Jak na razie jest to oddział onkologii nerwicowej, musimy poczekać na kogoś z Twoimi doświadczeniami, pewnie zaraz ktoś się zjawi ;)

-- 17 sie 2013, 12:58 --

Carols, Przerzuty do węzłow to stadium zaawansowane, leżała byś plackiem. A ziarnica? Węzły wystawały by Ci z szyi na jakiś centymetr.

przez Carols 17 sie 2013, 13:07
Miro . Uwielbiam Cię :D
Obecnie wychodzę na miasto i zapominam o węzłach ! na szyję założyłam apaszkę żeby nie macać węzłów, oby mi się udało :D
-nie pytaj dlaczego ja?

przez Miro 17 sie 2013, 13:10
Leć :great:

-- 17 sie 2013, 13:21 --

psyche., Chwila, musisz się zdecydować. Albo to albo to. Jedno jest na górze drugie na dole ;)

przez Nortt 17 sie 2013, 13:21
Nuve napisał(a):od jakiegoś czasu wydaje mi się że mam zaburzenia czucia, zawroty głowy, od małego miałem podwójne widzenie, ciagle mi słabo. poza tym trace równowage etc. cholernie sie boje stwardnienia rozsianego, cholernie mocno boje się iśc do lekarza, chociaż już od 2 tygodnii nie wychodziłem na dwór więc może to od tego, za dużo myśle.. nie wiem ale nie potrafie znalezc rozwiazania

-- 17 sie 2013, 02:36 --

od jakiegoś czasu wydaje mi się że mam zaburzenia czucia, zawroty głowy, od małego miałem podwójne widzenie, ciagle mi słabo. poza tym trace równowage etc. cholernie sie boje stwardnienia rozsianego, cholernie mocno boje się iśc do lekarza, chociaż już od 2 tygodnii nie wychodziłem na dwór więc może to od tego, za dużo myśle.. nie wiem ale nie potrafie znalezc rozwiazania

Miałem wszystkie objawy, oprócz podwójnego widzenia, a niczego u mnie nie wykryli(miłem całkiem sporo tych badań). To pewnie nerwica, niestety nie wiem co mogło by ci pomóc, bo sam dalej się z tym gównem zmagam, aktualnie biorę 100 sulipirydu i na noc trittico, ale zbytnio mi to nie pomaga...
Ostatnio edytowano 17 sie 2013, 13:22 przez Nortt, łącznie edytowano 1 raz
Nortt

przez jeraha 17 sie 2013, 13:21
faze na wezly mialam rok temu i to bardzo powazna. wyczulam na szyi kulke i to byl koszmar, najpierw - ziarnica, potem - rak gardla, migdalkow itp itd. mam ja do dzis... przeczytalam 10000 stron na ten temat i to nie jest tak jak mowi pierwszy lepszy wujek google... wezly sa wielkosci sliwki albo i orzecha, stala podwyzszona temp., nocne ZLEWNE poty czyli takie po ktorych pizame mozesz wykrecac, utrata masy ciala, kiedy masz powiekszone wezly w klatce - dusznosci itp itd... a takie male kulki ktore wyczuwasz moga byc od przebytej angini, alergii, choroby zeba itp itd...

Miro - prosze napisz skad masz wit B17 bo z tego co wiem nie ma jej w tabletkach jedynie mozna ja spozywac z pestkami?

przez Miro 17 sie 2013, 13:28
jeraha, Musisz znaleźć naprawdę dziką jabłoń, taką co jabłka są wielkości śliwki, wyłuskać pestki, gotowe. Ewentualnie wpisz w gogle witamina B17 Kazachstan. ;)

-- 17 sie 2013, 13:30 --

Pestki z miejsca gdzie cywilizacja nie dotarła, jedyny sposób.

przez Carols 17 sie 2013, 13:40
Jeszcze nie wyszłam, ale już wychodzę.
Zauważyłam temat węzłowy , że się kręci, to postanowiłam coś napisać. :D
Ja mam węzła który jest wielkości orzecha ! ale nie wystaje spoza skóry ? chodzi o to ,że ten węzeł ma spoza skóry być widoczny jak orzech.. może lepiej niech będzie , że śliwka , bo śliwka jest większa od orzecha :D.
Kurdeeee , czemu ja mam takiego wielkiego węzła jednego :( może nie na szerokość , chociaż na szerokość mógłby może być orzechem ? na pewno na długość , bo ma 17 mm... bleehhh padne .. poza tym ja mam ciągle temp ok 37,2 . czasem zdarza się poniżej i coo :(.

Dobra już teraz serio wychodzę, będę jak będę :D
-nie pytaj dlaczego ja?

przez Miro 17 sie 2013, 14:21
Carols, To ślinianka przyuszna, ta dolna część u osoby szczupłej jest wyczuwalna jako coś wielkości śliwki ;) też ją mam.

przez Carols 17 sie 2013, 17:21
Ale ja mam innego węzła takiej wielkości , kurde.. ale chyba chodzi o tą wielkość śliwki, że musiałoby tak wystawać? kurde ten mój BIG węzeł , największy, to nie wystaje spoza skóry , chowa się za mięśniami..i wygląda tak <o>w środku jest jakby najgrubszy i w tym miejscu dałabym mu wielkości śliwki, ale tak ogólnie nazwałbym go śledziem. :D

Wróciłam z centrum , polecam Gliwice :D cudna palmiarnia, trochę wypoczęłam :) choć szukałam sobie w między czasie węzłów pod kolanami :x w dodatku boli mnie bark, ale to chyba od rosnącej górnej ósemki , od X czasu nie może wyjść, siedzi w jakiejś kości :/.

-- 17 sie 2013, 18:53 --

Kurde! chyba znalazłam sobie węzła w dole podkolanowym :( namoczyłam sobie szamponem to miejsce i zaczęłam macać, a tam skaczące coś , miękkie ! GDZIE dokładnie są te węzły ? zwariuje :(
-nie pytaj dlaczego ja?

przez perla86 17 sie 2013, 19:55
witam
Wy mnie fazy na węzły ja na te cholerne nudności i nieraz brzuch boli w roznych miejscach. Dodatkowo ten ciezki oddech.
Miro jestes teraz racjonlista naszym to prosze o dowody ze np nie rak płuc bądź czy nie urosły tam węzły a druga rzeczy to trzustka stad te nudności.

przez Carols 17 sie 2013, 20:34
perła - ja też potrafię być racjonalistką w stosunku do innych , więc może powiem jak ja to widzę.
Zacznij od raka płuc- czy masz męczący bardzo ostry kaszel , który budzi Cię nawet w nocy ? - założę się ,że odpowiedź brzmi - nie. Druga sprawa- czy plujesz krwią? - pewnie nie. Uwierz , że płuca nie bolą! a duszności nie są oznaką raka płuc- wiem, bo moja babcia miała.
Węzły w śródpiersiu... Wracam do pytanie powyżej - męczący kaszel? problemy z wejściem po schodach? (megaśna zadycha) węzły nadobojczykowe? - jeżeli nie masz żadnych z tych objawów, możesz być pewna , to nie jest ani rak, ani powiększone węzły chłonne śródpiersia.
Rak trzuski po 1. częściej występuję u mężczyzn, po 2 pojawia się w wieku 60-80 lat -zakładam ,że tyle nie masz? :).
Reasumując, nie masz powiększonych węzłów śródpiersia, ani też raka trzuski, ani ŻADNEGO innego . Dobra wiadomość jest taka ,że prawdopodobnie to TYLKO (albo aż) nerwica. Wyluzuj :)

-- 17 sie 2013, 20:52 --

Powiedzcie mi czy węzły podkolanowe, są tylko na linii tego zgięcia???? bo gdy macam trochę poniżej tego zgięcia ,jakiś 1 cm poniżej od wew. strony , stojąc i ruszając ręką w górę i w dół (po śliskim) czuję jakby węzeł chłonny , miękką fasolkę, czy to jest węzeł ehh... :(((((
-nie pytaj dlaczego ja?

Sortuj wg