Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kn24 15 sie 2013, 23:54
Carols, mysle ze gdybys miala miec od grudnia chloniaka to juz bys dawno o tym wiedziala...no ja planuje jutro skoczyc po skierowanie do neurologa i zobaczymy co dalej , rezonans na pewno bedzie, byle tylko nic nie wyszlo ;(
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez perla86 15 sie 2013, 23:56
Ja znów się boje, że coś nie tak z płucami dalej dziwnie mi się oddycha dziwną rzecz jest ze jak zmienie pozycje jakby się cos odblokowywało i inaczej oddycham nie wiem o co kaman :bezradny:
W dodatku jeszcze mam tydzień do miesiączki a dzisiaj pojawiło mi się trochę sluzu rozowego i brzuch boli jakbym okres miała dostać. Oczywiście działalismy w tym cyklu z mężęm tzn będzie co ma być, ale kolejny powód do zmartwień skąd :( to

przez ŻycieJestPiękne 15 sie 2013, 23:56
Carols, pewnie byś pisała, ale z diagnozą i już po którejś dawce chemi...

Ja tak sobie myślę, ze szkoda czasu i zycia na te wszystkie głupoty...jeżeli ktoś będzie miał zachorować to i tak zachoruje i tyle czy sie będzie macał czy nie :lol:

Ja mam czasami tak, ze na te moje węzły mam wywalone...i tyle...nawet jeśli będę kiedyś chora to i tak to niezależy ode mnie...heh...no nic...życie...

Ja tam myślę, ze dużo zależy od nas samych.Trza sobie powiedzieć i racjonalnie wytłumaczyć to wszystko co się dzieje...a coraz częstrze chodzenie do doktora i robienie badań tylko nakręca spiralę...

perla, a ty się o ciążę starasz???ja jestem nauczycielem NPR ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Carols 15 sie 2013, 23:58
To chyba jednak nie ta ślinianka, to co wymacałam , mam to jakby na wysokości tętnicy na górze tylko trochę bardziej w prawo, po prawej stronie i jak robie do góry i w dół dwoma palcami w tym miejscu to mi tak skacze, jakby takie piętra czegoś :x znowu to ciagle macam ! . No właśnie tym się pocieszam, że gdyby to był chłoniak od grudnia... to mogłoby być już dość ciężko, ale i tak wciąż się boję ;/.
Kn24 -przecież wiesz, że u nas rzadko kiedy coś złego wychodzi na szczęście ;)
-nie pytaj dlaczego ja?
-pytaj; jak mam sobie z tym poradzić??

przez Miro 15 sie 2013, 23:59
Ja nie chcę nikogo zachęcać i stanowczo odradzam, ale na nowotwory u nerwicowców świetnie działa Relanium, 5mg = 1 cykl chemioterapii :mrgreen:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez ŻycieJestPiękne 16 sie 2013, 00:00
Miro napisał(a):Ja nie chcę nikogo zachęcać i stanowczo odradzam, ale na nowotwory u nerwicowców świetnie działa Relanium, 5mg = 1 cykl chemioterapii :mrgreen:

hahahaha :great:

przez Miro 16 sie 2013, 00:01
Carols, To ta ślinianka, u mnie też skacze, koleżanka była u mnie, ma wykształcenie medyczne. Jej też tak skacze, dała mi sobie pomacać... śliniankę. Specjalnie jechała w srodku nocy żeby mi pokazać ;)

przez Kn24 16 sie 2013, 00:01
perla86, hej :) z płucami to przynajmniej mozna szybko latwo sprawdzic choc na pewno nic tam zlego sie nie dzieje ale w ostatecznosci zrobisz zdjecie i jestes spokojna ja bym tak chciala z moja neurologia a tu sie tak od razu nie da wszystkiego zalatwic a w glowie sie gotluje od myslenia :( trzymam za Ciebie kciuki i za dzidziusia :):) będzie dobrze:):) mi tez gdzies sie zbliza okres i zawsze czuje ze to juz niedlugo ale ostatnio tak sie wkrecam z ta nerwica ze zadnych innych dolegliwosci nie mam oprocz tych a moze az tych.

przez perla86 16 sie 2013, 00:02
ŻycieJestPiękne tak tak jedna straciłam w październiku. Tutaj jest mój wykres http://enpr.pl/5896 ale same temperatury wiem ze w dniu skoku już szyjka prawie zamknieta była

przez Kn24 16 sie 2013, 00:04
Carols, oby oby zawsze tak bylo u kazdego z nas ze to tylko nasze mysli Miro, relanium to super rzecz pamietam ze szpitala z neurologi jak dawali jedynie wystarczylo poprosic duzo mi to pomoglo :) fajna masz kolezanke ze przyjechala w nocy ;) ja bym tak mogla miec kolege/kolezanke neurologa ;)

przez perla86 16 sie 2013, 00:05
Kn24 miałam w tamtym roku rtg do zabiegu.
Druga myśl ze może węzły powiększone w klatce :bezradny:

przez Carols 16 sie 2013, 00:08
muszę komuś u mnie sprawdzić tą śliniankę, ale mnie już się nikt nie chce dawać obmacywać , bo wszyscy się boją że u nich coś znajdę , a Oni nie chcą wiedzieć :shock: na tym zdjęciu nie wygląda to jakby było obok tętnicy zaraz :D pocieszyłeś mnie trochę, a masz zaraz pod tym skaczącym czymś jakby drugie skaczące?.

Też chciałabym być w ciąży, ale boję się, że w czasie ciązy znajdą u mnie jakiegoś raka i to mnie zniechęca skutecznie :( .
Chciałabym żeby po samym USG węzłów można było powiedzieć czy są nowotworowe czy nie, a tu taka skomplikowana procedura.. wiem,że nikt mi tego nie wytnie, a dopóki nikt tego nie zrobi, będę żyła w strachu..

Ja łykam hydroxyzyne 25 :D i też jest spoko .. jak po relanium :D
-nie pytaj dlaczego ja?
-pytaj; jak mam sobie z tym poradzić??

przez Miro 16 sie 2013, 00:12
perla86 napisał(a):Druga myśl ze może węzły powiększone w klatce :bezradny:

Trzecia myśl: A może nerwica :?:

BTW Też bym chciał znajomych Hipochondryków ;) Patrzyli byśmy na węzły ;)

przez Kn24 16 sie 2013, 00:12
perla86, znam to, tylko jak jakis objaw z pluc mi dokucza to tez od razu sobie mysle ze to pewnie te wezly niewidoczne :( ale wydaje mi sie ze jednym wlasnie z typowych objawow nerwicy sa te rozne bole wlasnie kolo serca, nad sercem po lewej stronie klatki piersiowej ja co jakis czas tak wlasnie mam i chyba juz sie do nich po prostu przyzwyczailam ...gorzej jak przychodza nowe objawy tego nie lubie bo czlowiek nie wie czy to nerwica czy moze cos faktycznie sie dzieje.
Dostalam pare dni temu od mojego lekarza rodzinnego lek Tranxene na noc mam to tylko brac i wzielabym ale boje sie ze jesli mam cos faktycznie z miesniami to sie jeszcze nie obudze albo cos...bo tam jest napisane ze w chorobach miesni nie stosowac...i co tu zrobic.

-- 15 sie 2013, 23:14 --

Carols, na mnie hydroxyzyna nie dziala tzn powoduje tylko sennosc ale nie uspokaja, pamietam jak moj maz raz wzial 3x25 hydroxyzyny i nic zero w ogole czegokolwiek...
Carols, jak bedziesz w ciazy to gwarantuje Ci ze tak sie na niej skupisz ze wszelkie inne objawy/choroby przestana istniec.

-- 15 sie 2013, 23:15 --

Miro, juz sobie wyobrazam takie spotkania :) kazdy by mial duzo do powiedzenia na swoj temat :)

Sortuj wg