Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez julkaapril 04 cze 2013, 23:53
agulk11 ja biorę jeszcze Seronil codziennie 20mg Afobam miał być doraźnie i zauważylam, ze ostatnio nie działa na mnie tak ekscytująco jak na początku.. uspokaja ale nie aż tak.. a o alkohol też chcialam się zapytać ale głupio mi było..ale za tydzień mam wizytę u doktorka to się może odważę..chodź po mojej reakcji na piwa to już sama nie wiem..a czytałam na forum, że niektórzy łoją sporo a potem nagle kiedyś napiją się jednego piwa i mają okrutne lęki i w ogóle masakry jakieś..ale weź tu się człowieku nie napij piwka latem jak gorąco..-,- chociaż ja w ogóle prawie nie pije odkąd postawiłam na codzienny sport..ale raz na jakiś czas każdy ma ochote..i raz na jakiś czas nie odstawać od reszty na imprezie..albo raz na jakiś czas po prostu ma sie doła na butle winka i kuniec..fajnie by bylo to jakoś obejść.. hrhrhr :D

ja ogólnie lubię to forum..jak się poczuję rano samotna (jak dziś) to wieczorem przeczytam miłe słowa..cieszę się, że ktoś mnie rozumie (mama wspiera ale kto zrozumie dokladnie jak nie druga osoba z lekami) troche to zabrzmiało jak cieszę się, że też jestescie chorzy..ale ze mnie samolub wybaczcie ;p
,,..Tak, na to wygląda. Odbiło Ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś Ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.." :)

przez Tomkeue 05 cze 2013, 00:03
ja jak miałem faze z sercem to panicznie balem sie alkoholu... balem sie ze zawał murowany. Potem mi przeszlo ale balem sie mieszac piwa z lekami. Jak przestane brac xanax to walne sobie chyba 4 paka...

jakie mieliscie badanie neurologiczne? tylko stukanie młoteczkami i dotykanie palcem do nosa czy cos wiecej? ja miałem te wszystkie stukania młoteczkiem, dotykanie palcami nosa, robienie róznych rzeczy przy zamknietych oczach, dotykanie stopą kolana i zjezdzanie w dół, odgadywanie przy zamknietych oczach czy mam palce w góre czy w dół, sprawdzali mi siłe scisku dłoni, pole widzenia itp..

przez julkaapril 05 cze 2013, 00:06
wszystkie badania, o których wspomniałeś i jeszcze pukanie palców stopy (to ponoć własnie sprawdza też czy się ma SM chociaż u zdrowych też może wystapić) potem się sama pukałam żeby sprawdzić czy jest ok..baaa nadal mi sie zdarza trzasnąć w stopę xD hahah
,,..Tak, na to wygląda. Odbiło Ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś Ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.." :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agulk11 05 cze 2013, 00:16
Ja miałam pełne badanie neurologiczne (młoteczki, odruchy, próba palec noc, kolano pięta i to wszystko) jakieś 3 lata temu. Trafiłam do psychiatry, który był też neurologiem i mnie zbadał przy okazji, ale wszystko było ok. Teraz nie miałam badania, bo objawy neurologiczne mam niecały tydzień i psychiatra stwierdziła, że póki co się wstrzymamy z neurologiem. Ale wczoraj mnie jednak coś tam pobadała i stwierdziła, że ogólnie jest ok. Więc trzymam się póki co tej wersji, chociaż w głowie mi gdzieś tam dudni, że na sto procent pani doktor nie była przekonana:D Ratunkuuu, obsesja nie zna granic:D

przez Tomkeue 05 cze 2013, 00:25
pewnie za jakis czas nam przejdzie nasze SM i znowu na cos nowego zachorujemy...

przez julkaapril 05 cze 2013, 00:36
ja tam się kurczowo trzymam głowy..bo jak głowa=śmierć xD
mi też pani dr powiedziała, że wszystko ok i mam się nie bać a rezonans tylko dlatego, żeby zakończyć badania neurologiczne..ale ja panikuje..bo po co skoro nic nie ma xD masz rację nerwica nie zna granic..

ale jak już nam przejdzie SM to chodźcie razem znów na to samo xD może tak będzie łatwiej zwalczyć kolejne hihihi ;p

przez agulk11 05 cze 2013, 00:37
Taaa, napewno. To nie ma wątpliwości. Ja sm przerabiam już drugi raz. Pierwszy jak miałam neurologię na studiach.

przez lutka 05 cze 2013, 00:40
Julkaapril a może jak mina nam schizy ,to może chociaż przez pol roku wyluzujemy i nie będziemy sobie wkrecac chorob, co??? :)

przez agulk11 05 cze 2013, 00:43
lutka napisał(a):Julkaapril a może jak mina nam schizy ,to może chociaż przez pol roku wyluzujemy i nie będziemy sobie wkrecac chorob, co??? :)

Dobre i pół roku:) O rany, pół roku szczęścia i niczym niezmąconego spokoju.

przez julkaapril 05 cze 2013, 00:44
Julkaapril a może jak mina nam schizy ,to może chociaż przez pol roku wyluzujemy i nie będziemy sobie wkrecac chorob, co??? :)

to jest zdecydowanie najlepszy pomysl..!! :D

w ogóle chętnie bym się spotkała z wami wszystkimi..trzeba kiedyś pomyśleć o jakimś wypadzie integracyjnym..dużo forumowiców sobie takie organizuje ;p

przez Tomkeue 05 cze 2013, 00:58
to jest bardzo dobry pomysł:)

przez lutka 05 cze 2013, 11:42
Witajcie, kazde z nas pewnie mieszka w innym zakątku Polski tak wiec ,zrobimy sobie objazdowke , ja mieszkam na slasku, nie za ladny region, ale pokaze Wam familoki i kopalnie :D, tak mi się wydaje,ze jakby minely mi obsesyjne myśli na co mogę jeszcze być chora, to wtedy naprawdę czułabym dyskomfort :) no jak to?nie musze się martwic i badac???no cos podobnego :)

przez jeraha 05 cze 2013, 12:14
moi drodzy, dajcie sobie spokoj z sm.. znam 2 osoby które maja SM i napewno go nie macie... uwierzcie... :mrgreen: to tylko wasza nerwica daje "podobne" objawy i tylko tyle...

przez anka00 05 cze 2013, 12:53
Jade jutro na rozmowe o prace do urzędu mista w sąsiednim mieście. Dostałam skierowanie z urzędu pracy. tzn sama znalazłam oferte na stronie urzędu i tam dzisiaj poszłam i dostałam papierek z którym mam jechac na rozmowe

Sortuj wg