Pomozcie mi wyjsc z domu !

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez marttusia 22 kwi 2006, 17:19
ja tez mam tak wszystko mija jak wracam do domku i nawet brzuch przestaje bolec a to jest najbrdziejw chwili obecnej dokuczliwe:(( wychodze na pole i czuję się taka zlękniona przed wszystkim a przeceiż trza wyjśc z domku :) a gdy wracam jest super czuję luz ioddach tak jak powinnam oddychać za każdym razem gdyjestem na dworze - może kiedys tak będzie :)) obyy walcze z tym choć czasem mit rudno nawet bardzo!!!! ale musze zacząc wierzyć że nie tylko ja a inni mają problemy może jak się poodziele nimi z kims to minie więcej i nie będe się czuła taksamotna jak kiedyś z moją nerwicą !!
każdy się czegos boi :(

przez snaefridur 20 maja 2006, 21:34
Też tak mam :/i takie myśli mnie nachodzą.Powinnam się bawić w jakimś klubie,iść do znajomych...Chyba nigdy nie byłam młoda,zawsze byłam starą,stetryczałą,zmęczoną życiem kobietą.Nic tylko sobie beret z jedynego słusznego włókna kupić i stado kotów.
snaefridur

przez drań 20 maja 2006, 21:59
No i ja tez siedze w domu...
Jak zwykle w soboty ( i nie tylko...).
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Virginia 20 maja 2006, 23:08
i ja siedze... obejrzalam wlasnie eurowizje... hehe najfajniejsze byly zlosliwe komentarze... :mrgreen: :mrgreen:

Melissa, moze podchodzisz do wyjscia zbyt powaznie. Ja kiedy jestem stremowana przed jakims spotkaniem, na ktorym bardzo mi zalezy, mowie sobie... ok potraktuje to jako poligon doswiadczalny!!
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez d.o.w 20 maja 2006, 23:50
Ja też siedzę w domu. Też mam kompleksy ale... muzyka czyni cuda. Mieszkam w małym mieście gdzie jest kupa dresiarstwa i jeden pub w którym pokazują jacy są silni. Kocham muzykę i gdy byłem na imprezie w innym mieście, to kilka razy tańczylem sam na parkiecie. Przełamałem kompleksy dzięki tribalowym dźwiękom, i klasykowi muzyki tanecznej Inner City -Big Fun. Może Ty też zapomnij o wszystkim, i zanurz sie w dźwiękach. Jeśli jest to klub powidzmy z djem który kocha muzykę to on gra właśnie dla Ciebie. Coś akurat o tym wiem. PS Virginia ta kobieta to chyba laleczka promująca Hed Kandi czyż nie ? ;)
Tylko cisza rozbrzmiewa dźwiękiem niewypowiedzianych słów.

przez Virginia 20 maja 2006, 23:50
Nie nie mozna, na sile, ale jezeli masz ochote to potraktuj to na luzie... lampeczka wina, nie zaszkodzi przed wyjsciem... ;)

Nie wartosciuj rzeczy, jezeli aktualnie siedzisz w domu i ogladasz telewizornie, to ciesz sie tym, jezeli idziesz na spacer, tak samo.
Ja sie nawet ciesze jak maluje paznokcie u nog :mrgreen:

Skupiaj sie na tym co robisz, a nie na tym czego nie.

P/S Pan Orlos wypadl blado... :roll: :roll: Wake up boy!! jak wystepujesz na Eurowizji... :mrgreen:

przez kikut 20 maja 2006, 23:52
A ja powiedziałem sobie w końcu "dość". Ileż można się izolować. Wziąłem i... zacząłem wychodzić. Dzisiaj też - właśnie wróciłem. Nie powiem - cudownie nie jest, świat zdaje się obcy, inny niż ten, do którego byłem przyzwyczajony. Ludzie których kiedyś dobrze znałem są troszkę dziwni, mają inne problemy, żyją innymi niż ja sprawami. Ale co - chyba to lepsze niz ciągłe siedzenie w chacie. Liczę na to, że świat z czasem w końcu też będzie "mój" jak kiedyś, choć pewnie będzie bolało.
Trzymajmy się ramy...!!!
Sponsorem mojego powrotu do życia jest NFZ.

przez Virginia 20 maja 2006, 23:56
d.o.w napisał(a):Virginia ta kobieta to chyba laleczka promująca Hed Kandi czyż nie

nooo.... ale to ja jestem pierwowzorem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez d.o.w 20 maja 2006, 23:57
Virginia napisał(a):
d.o.w napisał(a):Virginia ta kobieta to chyba laleczka promująca Hed Kandi czyż nie

nooo.... ale to ja jestem pierwowzorem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

cóż za skromność :P

przez Virginia 21 maja 2006, 00:14
d.o.w napisał(a):cóż za skromność Razz

coz, jestem kobieta... "woda, ogniem, perla na dnie" ;) ;)

przez d.o.w 21 maja 2006, 00:17
widzisz melissaa Ty też jesteś kobietą czyli "woda, ogniem, perla na dnie" ;] .Spróbuj przełamać bariery... :) Pozdrawiam

przez kochajacy 21 maja 2006, 03:44
Virginia napisał(a):coz, jestem kobieta... "woda, ogniem, perla na dnie" Wink Wink

d.o.w napisał(a):widzisz melissaa Ty też jesteś kobietą czyli "woda, ogniem, perla na dnie" ;]

Brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki... calowac chce... 8) :oops: :D
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez anita27 21 maja 2006, 09:43
A ja sie zmobilizowalam w koncu na wypad w sobotni wieczor na krakowski ryneczek.Mam juz dosc siedzenia w domu i natlokow natretnych mysli.Poprostu trzeba bylo sie ruszyc i powiem Wam ze bylo bardzo przyjemnie
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez d.o.w 21 maja 2006, 10:02
"Perła na dnie " jest czymś pięknym, nieosiągalnym. Dno jet tu pojęciem względnym. Widzisz Ty nastawiłaś się pesymistycznie. Dno kojarzy Ci się z jednym. Ale tam gdzie jest dno, gdzie leży perła żyją najpiękniejsze rośliny, i zwierzęta. Te najbardziej niedostępne i nieodkryte. Może Ty dlka kogoś jesteś taką perłą, której ten ktoś szuka...

Sortuj wg