Pomozcie mi wyjsc z domu !

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez IceMan 07 lip 2007, 00:48
NnNn moje poważanie... jeszcze niedawno nie mogłeś pójść śmieci wyrzucić - a tu taki postęp - gościu jesteś wielki!
Przyjaciel forum

przez inez3 07 lip 2007, 10:00
noi co? az tak strasznie bylo? NnNn zmeczenie praca to jak ajlepszy objaw tzn., ze wracasz do normalnosci no i te rumience :smile: jestem pelna podziwu i zobacz, ze swoim postepowaniem komus pomogles (just_girl). buziaki dla ciebie!

przez Mona75 07 lip 2007, 10:32
Jesteś niesamowity, jesteśmy dumni z Ciebie, na naszych oczach po woli pokonujesz potwora, tak trzymaj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NnNn 08 lip 2007, 08:58
Dzieki za kazde dobre slowo nie wiecie nawet jak sie czuje gdy wiem ze ktos ma wiare w to co robia i widzi tego sens " zdrowi nas nie rozumieja" nie wiedza ile to kosztuje i jak trzeba sie nameczyc by cos zrobic 8) Jestem dumny z siebie pomimo ze od rana nie spie tylko juz mysle o poniedzialku to ciesze sie ze top zrobilem :smile: pomimo klucia w klatce zawrotow i tych kamieni we woreczku zrobilem to bo ciagle w glowie powtarzam sobie " czy w domu czy w pracy to i tak bede sie czul do dupy wiec przynajmniej bede sie czul zle za pieniadze i mial satysfakcje jak dostane wyplate " Dziekuje wam wszystkim za kazde slowo ktore pchnelo mnie do przodu ,dziekuje panu panie Marku za przyslowiowe kopanie w tylek pan wie ze terapia z moim charakterem mija sie z celem "udawadniam cos sobie tak jak pan tego chcial" do zobaczenia w przyszlym tygodniu na terapi :D Mam nadzieje ze przyjde sie chwalic jedynie sukcesami i rozmawiac o pracy ;) Just girl czytam co piszesz i mam ochote stanac na wprost ciebie i powiedziec ci prosto w oczy ze tak silna babka jak ty nie ma prawa sie bac i teraz czas na ciebie ile chcesz to ciagnac :?: Wiesz moze obraze ludzi na forum ale nam w pewnym momencie zycia z ta nerwica zyje sie wygodnie przyzwyczajamy siebie i innych do tej nienormalnosci :!: Po co sie oszukiwac :?: do konca zycia budzic sie i zadawac sobie pytanie co mnie boli na co jestem chory miec leki mdlec i stek innych cudow :!: Ludzie walcza z nowotworami a my nie potrafimy walczyc z nerwica :?: Wiem ze dla kazdego z nas takie slowa tylko denerwuja ale nie mowi tego do was zdrowy cwany kowalski tylko znajacy temat cierpiacy tak jak wy NnNn siedze po uszy w tym gownie i nie wiem czemu zadaje sobie pytanie czemu ja za co jak dlugo jeszcze :?: czas nie zadawac pytan tylko wrocic do normalnosci i nie pomoga zadne tabsy zadne terapie bo szczegol tkwi w nas nie w chemi i nie w psychoterapeutach oni jedynia staraja sie wylapac podloze tych dolegliowsci ale jak sami nie bedziemy chcieli tego zmienic to nic nam nie da uzalanie sie nad soba :!: Pieknie dzis mowie bo strach sie schowal :!: Jutro rano bede miej odwazny ale trudno tak juz mam i chce to zmienic BO MUSZE :!: Teraz wasza kolej :!: jak nie chcecie isc do pracy dla siebie to zrobcie to dla waszych bliskich :!: milej niedzieli zycze :smile:
Najwieksze marzenie to obudzic sie ktoregos dnia zdrowym !!

przez inez3 08 lip 2007, 09:40
NnNn bardzo sie ciesze, ze tak zaczynasz wszystko widziec. a motywacja, ze i tak sie zle czuje to przynajmniej mi beda placic jest swietna...
dokladnie, nie zastanawiac sie gdzie mnie boli, co mnie boli itd. mysle, zepo pewnym czasie, dzieki pracy przestaniesz sie zadreczac i niedlugo zobaczymy twoj wpis w krokach do wolności. pozdrawiam

przez IceMan 08 lip 2007, 11:19
NnNn napisał(a):moze obraze ludzi na forum ale nam w pewnym momencie zycia z ta nerwica zyje sie wygodnie przyzwyczajamy siebie i innych do tej nienormalnosci :!: Po co sie oszukiwac :?: do konca zycia budzic sie i zadawac sobie pytanie co mnie boli na co jestem chory miec leki mdlec i stek innych cudow :!: Ludzie walcza z nowotworami a my nie potrafimy walczyc z nerwica :?:

te słowa nadają się do oprawienia w ramkę i powieszenia na ścianach pokojów połowy naszych forumowiczów :smile: NnNn gratuluję postawy :D :D :D
Przyjaciel forum

przez Mona75 08 lip 2007, 11:33
"moze obraze ludzi na forum ale nam w pewnym momencie zycia z ta nerwica zyje sie wygodnie przyzwyczajamy siebie i innych do tej nienormalnosci Exclamation Po co sie oszukiwac Question do konca zycia budzic sie i zadawac sobie pytanie co mnie boli na co jestem chory miec leki mdlec i stek innych cudow Exclamation Ludzie walcza z nowotworami a my nie potrafimy walczyc z nerwica Question" Nie obrażasz nas tylko stawiasz do pionu. Tego niektórym potrzeba

przez NnNn 08 lip 2007, 18:28
Piekne popoludnie doslownie mowiac :cry: mialem o tym nie pisac ale mysle ze warto. Bylem o 14 w kosciele wyjscie do kosciola nie jest juz czym co sprawia mi klopoty :smile: ale... sluchawki na uszach bo bez muzyki myslal bym i wsluchiwal sie w organizm gdzie mnie zaraz zaboli :!: to normalne. Wrocilem zjadlem obiad i tradycyjnie jak w kazdy dzien poszedlem wyniesc smieci czynnosc ta przypomina mi za kazdym razem jak wyszedlem i zmusza mnie do wyjscia ( dalej mam ten cholerny magnez do lozka ) wchodzac do klatki a robie to szybko w miare ktso mowi mi czesc odwracam glowe widze znajoma twarz zaburaczenie i szybka akcja serca to chyba juz norma w takich momentach. Byla to zona mojego kolegi co jak sie okazalo przeprowadzili sie na nasze osiedle wiec rozmowa co slychaj jak tam itd itd .... w pewnym momencie ona mowi ze dwa lata nie pracowala po tym jak poronila trzeci raz i tak sie zalamala ze musiala przestac pracowac bo miala taka depre ze tak chorowala ze juz lekarze nie wiedzieli co sie jej dzieje :cry: kilka razy byla w szpitalu w tymj stresie nabawila sie wrzodow jelita grubego itd itd ... sluchalem i zastanawialem sie czy powiedziec jej ze w tym samym czasie ja wlaczylem z tym gownem :cry: ale jesli ona byla tak otwarta i nie wstydzila sie tego mowic to czemu ja mam sie wstydzic :idea: opowiedzialem jej po lepkach troche bez wiekszych szczegulow co ja wyprawialem.Podyktowalem jej moj telefon mowi ze napisze ze wpadniemy z zona do nich na parapetowe itd a ze my razem wyskoczymy na wode gdziec zeby pogadac bo widzi ze mamy wspolny temat :idea: ta rozmowa uswiadomila mnie tylko jak duza liczba osob ktorych nie podejrzewamy cierpi na takie gowno :!: ilu z nas pozbawia sensu zycia ale dzieki ze ja spotkalem wlasnie dopiero mam ochote isc do pracy :!: ona juz pracuje mowi ze gdyby nie praca to by dawno zwariowala :oops: to sie okaze dopiero :!: Chce mowic glosno o tym nie mam zamiaru sie tego wstydzic jak bedzie potrzeba to pojde do programu Rozmowy w toku i opowiem ta historie ktora juz znacie raz jeszcze :cry: chce przestrzec ludzi przed choroba cywilizacji :cry: Dokad my zmierzamy jestesmy ofiarami glupich pracodawcow duzych firm ,wyscigu szczurow, presji ,studiow, szkoly, patologi :!: I sa nastepni ktorzy w to brna a przychodnie juz pekaja pisze to i mysle o tych ktorzy dzis pomimo niedzieli pracuja w marketach zamiast spedzac ten czas z dziecmi czy najblizszymi :cry: co nam po dyplomach stanowiskach forsie jak mamy zje....ne samopoczucie :cry: Tyle na dzis rozkleilem sie jak cholera :cry:

przez Mona75 09 lip 2007, 23:12
Myślę, że to dobrze, że znalazłeś blisko siebie kogoś z podobnym problemem. Będziecie mogli się wspierać w realu

przez NnNn 09 lip 2007, 23:31
Wlasnie sie obudzilem przed chwila :cry: boli mnie wszystko i chyba zrezygnuje :cry: przyszedlem z pracy i polozylem sie spac jak dziecko male przespalem 5 godzin tak ciezkim snem jak nigdy :cry: wpakowalem sie w straszne gowno ale jak cos zaczalem to musze to skonczyc :idea: zaczynam sie obawiac tej pracy nie wiem czy starczy mi sil :?:

przez gusia 09 lip 2007, 23:40
NnNn dasz radę ,juz pokazałeś tak wielką siłę ,tak wielką wolę walki ż uwierz mi -strasznie Cię podziwiam ,naprawdę.
Leć do przodu ,juz udowodniłeś że możesz ,że potrafisz,że jesteś silny ,a co najważniejsze że bardzo chcesz ,nie rezygnuj ,wątpliwości czasem każdego dopadają ale ja wierzę że starczy Ci sił i poradzisz sobie .
Przecież to lepsze niż ponowne zamknięcie się w domku ,prawda?
Nie rezygnuj...
Trzymam kciuki.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Mona75 10 lip 2007, 08:44
Zaszedłeś już tak daleko, że szkoda byłoby się cofać. Już udowodniłeś , że potrafisz więc nie możesz nas teraz zawieść

Pomóżcie mi wyjść z domu

przez Ewik 22 10 lip 2007, 14:23
NnNn - do tej pory nie rozmawialiśmy, ale przeczytałam twoją historie i powiem to tak - NIE MOŻESZ SIĘ PODDAĆ! Zrobiłeś cholernie duży krok w przód! Ja nie wychodze sama z domu już od dwóch lat. I dopiero teraz zaczęłam się leczyć.... A ty wychodzisz do pracy!!!! Dla mnie to skok przez ocean... A ty dałeś rade....
Jestem z Ciebie dumna.

przez NnNn 10 lip 2007, 20:39
Jestem juz padniety w jednym slowie :cry: boli mnie kazdy centymetr ciala modle sie kazdego dnia by isc jak najszybciej do domu ale nawet i tu nie moge skupic sie na odpoczynku :cry: martwie sie czy aby ta praca nie zaszkodze sobie czy nie zawczesnie to wszystko chyba juz sobie udowodnilem wszystko co moglem wyszedlem bylem na terapi nawet w pracy :cry: zaszalalem jednym slowem :idea: obym tylko tego nie zalowal :cry:

Sortuj wg