Pomozcie mi wyjsc z domu !

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez NnNn 27 maja 2007, 21:55
w tajemnicy przed tata ! chyba ze tato jest wyrozumialy i zrozumie musi byc sposob obserwuj czy ona chce ona musi chciec !
Najwieksze marzenie to obudzic sie ktoregos dnia zdrowym !!

przez Róża 28 maja 2007, 09:07
Kasienka125nie możesz mieć poczucia winy,absolutnie.Jeśli ktos sie uprze,to nic na to nie poradzisz.Trudno powiedzieć,co twojej mamie tak naprawdę dolega.Myślę,że tata miałby najwięcej do powiedzenia w tej sprawie.Porozmawiaj z nim konkretnie,co o tym myśli,co możecie zrobić w tej sprawie.Może oboje coś ustalicie.pozdrawiam cię serdecznie.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez NnNn 29 maja 2007, 19:21
Siostra Roza ma racje ;) tato jest waznym punktem w tym wszystkim :!: moze on nawet zna przyczyne stanu mamy a znalezienie przyczyny odwroci skutki :!: moze to on faktycznie powinien postarac sie cos zmienic :!:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Róża 29 maja 2007, 21:32
A z tobą bracie NnNnjuż chyba o niebo lepiej :lol: Bardzo,bardzo mnie to cieszy.Pisz o swoich postępach,bom ciekawa :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez a2d2 29 maja 2007, 23:40
No wlasnie cos nas po macoszemu traktujesz :) nie zdajesz zadnej relacji jak idzie.
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez NnNn 30 maja 2007, 21:26
Dobra :cry: ciezko mi bedzie o tym pisac ale jestem wam winny info na moj temat wiec juz mowie :!: srednio kolo 9 czasami 10 przyjezdza moj tato wsiadam i jade jak ja to mowie ( na dzien otwarty oddzialu zamknietego ) mam na mysli terapie zajeciowa na oddziale dziennym :( czemu tak pozno ? jadam sniadanie w domu :D tam zaczynam od rozmowy z psychologiem o wieczorku spanku poranku i takie bzdety rozne ,pozniej terapia grupowa kazdy opowiada co go boli gdzie go boli itd czasami mscimy sie na papierze malujac rozne dziwactwa ktore przychodza nam do glowy i dzien tak trwa bez ustanku na terapi cwiczenia oddechowe relaksacyjne i takie tam ( najbardziej lubie jak z innych grup przychodza opowiadac swoja historie ! zamieniamy sie ) ja jestem w grupoe do ktorej mnie przydzielono po zrobieniu testow i takich tam dziwactw roznych ale najwiecej z nas do deprechy i domownicy :!: na koniec najlepsze :!: wiem ze nie moge ale to silniejsze odemnie :!: jestem na odwyku polekowym :cry: terapia ma sens jak sie nie lyka zadnego gowna na recepte benzo i reszta pochodnych pioracych mozg zasranych tabletek :!: chyba chcialem sie powyzywac :oops: mam drgawki dreszcze odech tak sie splycil ze jak zaciaqgam sie powietrzem to mnie az boli :cry: zawroty itd az strach pisac co sie dzieje na glodzie troszke sie organizm przyzwyczail do tabletek tyle czasu :cry: dzis to wychodzi :!: zreszta nic mi nie daly dzis powiem ze tabletka to taki " chwilowy usypiacz emocji " doslownie dziala jak bierzesz przesytajesz brac ona przestaje dzialac jak z narkotykami doslownie :cry: Fuck sprali mi mozg chyba na tej terapi ale jak widze innyc to juz nigdy nie wezme do ust zadnego psychotropa :!: one nas jedynie oglupiaja :!: a jak pozwolisz sie zatabsowac to nawet nie zauwazysz granicy kiedy bierzesz bo musisz tylko pod inna nazwa skonczysz jedno opakowanie troszke pomoglo ale wrocilo wiec idziesz dostajesz recepte na kolejne tylko inne slyszysz ze to moze bedzie lepsze "niby dobieranie leku" gowno prawda ! Nerwica i depresja rodza sie w naszej glowie :!: Wiec glowa musi je pokonac :!: trzezwa glowa a nie otepiona czy stlumiona rzeczywistoscia :!:

przez Róża 31 maja 2007, 08:13
Hm,no NnNn właśnie jest na odwyku polekowym,to raczej już mu nie przepiszą nic.A słyszałam,że przy psychoterapii nie należy brać leków,bo człowiek nie do końca kuma,co tak naprawdę myśli.W każdym razie-cieszę się bardzo,że już dochodzisz do siebie(Nn)i że masz taką pomoc.Nareszcie.I trzymaj się tego,a niedługo będziesz zupełnie zdrowym człowiekiem.
Przyjaciel forum

przez NnNn 31 maja 2007, 21:29
Kochane kobietki 8) tak jest fajnie :D hehe dobra do setna sprawy ! Kasienko siostra Roza ma racje ! na psychoterapi nalezy byc trzezwym zadnych tabsow :!: ZADNYCH :!: mialem do wyboru :idea: wybralem :!: zle to pojmujesz Kasiu z calym szacunkiem :!: nie ma czegos takiego jak zle dobrane tabletki czy lepiej :!: TO SA TABLETKI :!: i jakie by nie byly jest to chemia a w tym wypadku chemia z grupy benzo wiec jest to cpanie na recepte krotko mowiac :!: tabletka jest teraz na dana chwile sama o tym piszesz :!: biore i jestem spokojna a jak nie bierzesz to nie jestes i jaki wniosek z tego ze musisz brac zeby byc :!: a co zrobic zenby caly czas byc spokojnym :?: nie po tabletkach ale non stop :!: to jest tak jak z silownia dlugi trening pozwoli ci miec piekne miesnie (trening) a nie latwizna w stylu : uzywki, sterydy, i inne cuda ! efekt : szybko ale .... no wlasnie raz ze sterydy zle wplynely na twoje zdrowie dwa miesnie to nie miesnie tylko chwilowy przysrost masy ciala i albo wydajesz kase na uzywki i dalej sztucznie grubniesz albo dlugo i zetelnie rzezbisz swoja piekna figure :!: rozumiesz co mam na mysli :?: czasme warto sie pomeczyc jak wygrasz to uczucie nie do podrobienia :idea: dzien w dzien tocze walke z plytkim oddechem a mam w domu tone lekarstw rudotel alprox lexotan spamilan xanax i pol apteki ( wszystkie byly zle dobrane) nie ! popatrz jak sie czyms zajme i przestaje myslec o tych dusznosciach to przechodza wiec jak to jest ? nie jest to choroba serca nie jest to astma nie jest to choroba krazenia to depresja a ja mam zamiar z nia walczyc :!: ale nie farmakologicznie bo ja chce ja pokonac a nie uspic chwilowo :!: Roza ostatnie twoje slowa to ze znow bede zdrowy :!: Jestem nie uleczalnioe chory na depresje z napadami leku :!: moge sie nauczyc z tym zyc :!: tego nie mozna wyleczyc , musze to pokonac przystlamsic zgasic :!: to sie urodzilo w mojej glowie i moja glowa musi to pokonac teraz :!: tabletka mowie NIGDY !!!!

przez a2d2 31 maja 2007, 23:12
Moim zdaniem NnNn i Kasienka jak widac macie rozne podejscia. Psychoterapia mówi nie dla tabletek bo trzeba mieć niby czysty umysł by pojąć co się z nami dzieje i czemu tak jest. Moim zdaniem to obiegane zdanie. Dlaczego ? Ano bo bez tabsów czlowiek nie mysli tez wcale racjonalnie tylko przez pryzmat objawów. Ciagle sie zastanawia czy mu nic nie jest , czy moze oddychac itd Czy to jest ten "czysty" umysł ? Wg mnie nie ! Teraz troche szczerosci. Mysle ze kazali Ci odstawic NnNn tabsy z innej przyczyny niz terapia. Mysle ze to taki maly odwyk bo jadles je tonami poprostu i stwierdzili ze czas juz ci odebrac papu poprostu. Ale to dobrze bo jak sobie bez tabletek pomozesz to bedzie sukces 100%. Kasienke tez rozumie ona poprostu chce dziecku oszczedzic tego co sama teraz ma czyli nerwicy. Domyslam sie ze z autopsji to zna wiec wie czego dziecko widziec nie powinno. Moim zdaniem oba kierunki sa jak najbardziej sluszne.

Sortuj wg