Pomozcie mi wyjsc z domu !

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez a2d2 21 maja 2007, 14:38
Ehh to jak czyta to bedzie znac wszystkie tajemnice hehehe Niczym ja nie zaskoczysz bo juz z gory wiedziec bedzie cwana bestia co kombinujesz :D Bedziesz musial wiec czasem sam zdac sie na wlasna inwencje. Trzymam kciuki za Was , zebys dal rady ! I chce tu zobaczyc twój wpis. DAŁEM RADY ! WYWALILEM JE ! JUTRO IDE KROK DALEJ ! a smieci nie sa takie glupie one maja swoje przeznaczenie ktore TY wypełnisz !

Aha rozumie ze jestes juz po kapieli i goleniu ? Inaczej sobie tego nie wyobrazam bys mogl zaczynac dzien. To ma juz byc twoj codzienny rytuał.

przez NnNn 21 maja 2007, 14:46
nie no to norma :!: tak jesli mnie tu nie ma to albo sie gole albo biore prysznic albo klade sie spac ale to ostatnie mi nie idzie :!: juz nawet wygladam jak czlowiek a jutro juz bede sprzatal zebym mial co wyniesc na smieci jak dzis wyjde :!:
Najwieksze marzenie to obudzic sie ktoregos dnia zdrowym !!

przez Aga1 21 maja 2007, 20:50
Czesc , chcialam spytac czy bierzesz juz leki od psychiatry. Bo na poczatku brania to trzeba troche odczekac bo organizm przyzwyczaja sie do leku.Ja bardzo zle sie czulam. Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NnNn 21 maja 2007, 22:48
:smile: a2d2 DZIEKUJE z wrazenia nie moge pisac jutro poznasz szczeguly. Obiecalem zonie ze nie bede siedzial dzis juz na internecie ale pozwolila mi jeszcze dac znac ze sie UDALO !!!! :cry: to ze szczescia przed chwila wrocilem doslownie :cry: :D :cry: :D serce chcialo mi wyskoczyc ehh ale czlowiek jest glupi :D :cry: :smile: :cry: UDAŁO SIE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: gole sie ,biore prysznic i nawet wynosze smieci od 16 marca jak wrocilem ze szpiatala wyszedlem dzis z domu po 66 dniach :cry: juz nie licze czasu przed szpitalem a2d2 i wszyscy ktorzy wiedzieli ze mi sie uda DZIEKUJE :cry:

przez Zorki 21 maja 2007, 23:08
NnNn napisał(a):UDAŁO SIE

Gratulacje!
Nie pisałem Ci prawie nic, ale cały czas śledziłem temat. Metodę już znasz, a2d2 i inni pokazali Ci jak walczyć. Teraz tylko kolejne małe cele, determinacja i dajesz radę.
My też tak walczyliśmy.

Świetnie widzieć na forum człowieka, który się stara i przezwycięża swoje słabości.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez gusia 21 maja 2007, 23:51
NnNn napisał(a):nawet wynosze smieci

No ja tylko to potrafiłam przez jakis czas...tzn ,dojsc tam ,do śmietnika.. ;)
NnNn strzasznie się cieszę że dajesz radę ,prawda jakie satysfakcjonujące?
Zobaczysz ,teraz będzie już tylko lepiej ,lepiej ,lepiej ,czego Tobie ,Wam i sobie również życzę.
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez a2d2 21 maja 2007, 23:54
Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze Ci sie udalo. Jak obiecalem tak bylo ? Nerwy nie z tej ziemi ale jaka radość , jaka rekompensata wszystkich tych poswiecen ! Czujesz to ? Mam nadzieje ze tak. Teraz nie wypuszczaj z rąk tego sukcesu. Pisza ze jedna jaskolka wiosny nie czyni , nonsens nawet pol jaskółki moze to zrobic ! Teraz juz nie mozesz sie cofnac a bedzie jeszcze piekniej. Alez dodales mi równiez optymizmu. Teraz wiem na 100% ze damy rade wszystkoooo ! Świat będzie nasz !
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez NnNn 22 maja 2007, 09:34
Jestem padniety dzis :( i nie wiem czemu :?: chyba wczorajsze emocje wychodza :D sluchajcie wczoraj mi sie krecilo w glowie w dzien dzis to samo bardzo slaby jestem i piecze mnie doslownie serce takie ciepelko wrazenie jak by mnie ktos drapal w serce :( troche sie boje bo faktycznie dziwne to jest :idea: ale co do wczoraj :D :D :D :D jestem kozak powtarzam sobie w kolko dzis przyjdzie zona z dziecmi a ja mam za zadanie posprzatac , popracowac nad soba ;) i wieczorem jak dzieci pojda spac bedziemy trenowac wynoszenie smieci ;) czuje sie dzis inaczej niz dotychczas jak by to ujac "zwiekszylem sobie szanse na powrot do normalnosci" satysfakcja ogromna 66 dni w domu :cry: ehh czas stracony :oops: troszke tez zrobilem to bo boje sie szpitala mysle ze bez tego by sie obeszlo inni twierdza ze nie :oops: wstalem dzis wlanczylem plytke i troszke poskakalem ale slaby jestem jak cholera wlasnie w czasie wysilku zaczelo mnie rypac serducho i nie wiem czy sie nie nakrecilem :oops: Boze oby tylko teraz nie wrocily czasy dawnych lekow o zdrowie :( widze ze sie broni psychika z kazdej strony wygram z jednym zaczynam przegrywac z drugim dzis takie uczucie ze cos mi sie stanie w serce :cry: mozg jest okropny :smile: zwalam na mozg bo mysle ze to nie jest nic innego ale czy mozna byc tak oslabionym spanie mnie bierze non stop czuje sie zupelnie inaczej niz dotychczasz chodze w kolko bez celu a lezalem zatrzymuje sie przed lustrem wpatruje sie w siebie patrze w oczy ogladam skore podnosze koszulke ogladam brzuch znow chodze bez celu kreci mi sie w glowie i ciezko na sercu nie kluje ale drapie troszke piecze czuje lek czemu :?: liczylem juz dzis puls sprawdzalem cisnienie jest ok puls 90 cis 125 / 85 wiec sam juz nie wiem mam glowe pelna strachu jak dawniej nakrecanie sie czy to przez wczoraj planowalem kilka rzeczy ale dziwna slabosc lezal bym z reka na sercu i wsluchiwal jak bije :?: co to jest :?: mialem dawniej leki ale nie tak silne chyba jak teraz :!: jak mialem lek to wiedzialem ze go mam cisnienie wysokie tetno a teraz cisnienie normalne tetno tez a to meczenie jest dziwne ledwie mowie nie mam sil nawet rozmawiac przez telefon slysze swoj ciezki oddech boli serce i kreci sie w glowie :cry: pomysle o tym sciska zoladek i chce mi sie do ubikacji :!: place za wczoraj jak myslicie :?: DZIEKUJE WSZYSTKIM KTORZY WIERZYLI ZE SIE UDA :smile: JESTESCIE PRZYJACIOLMI SERIO :smile:

przez Róża 22 maja 2007, 09:41
NnNnto jest normalna reakcja na nadmiar wrażeń ;) Strasznie się cieszę,bo widzę,że ty naprawdę chcesz się wyleczyć,anie tylko sobie pojęczeć ;) .Trzymam mocno kciuki.Pomalutku weź się za jakąś niemęczącą robótkę.Np.zetrzyj kurze,odpocznij,byle nie za długo.Idź do łazienki-przetrzyj lustro,odpocznij.Popraw firanki-odpocznij.I tak sobie wynajduj do przyjścia żony i dzieci.Nie bedziesz miał czasu na wsłuchiwanie się w swoje bóle.Powodzenia.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez NnNn 22 maja 2007, 10:09
Roza strasznie sie nakrecam dzis nie wiem czemu ale staram sie cos robic zaraz zmykam z neta bo widze ze dzis czytanie dziala w odwrotna strone cos o srecu mowa itd ... nie musze ci tlumaczyc bo wiesz o co chodzi jako kolezanka z branzy ;) ide zadbac o siebie moze na tym sie skupie :idea: Dzieki za kazde dobre slowo nawet nie wiesz jak to buduje :!: wiesz najlepsze jest to ze zupelnie obcy ludzie mi pomogli ale moze dlatego ze anonimowosc pozwala mi czuc sie bezpiecznie :oops: serce ustalo troche bo posiedzialem na necie i zapomnialem ale slaby jestem jak ..... o rany to straszna choroba , kiedys opowiem o tym swiatu albo napisze ksiazke nawet pojde do Ewy Drzyzgi jak juz bede zdrowy po to zeby wam podziekowac a innym wytlumaczyc ze ta choroba to nie przelewki :( psychika jest straszna :!:

przez a2d2 22 maja 2007, 10:52
NnNn no to witam w etapie 2. Teraz dusznosci starac sie bedzie wyprzec to idiotyczne uczucie na sercu. Jakaz jest analogia widze teraz miedzy nami. Tez ci sie wydaje ze masz jakby za malo skóry ? ze podkoszulek ci przeszkadza opina sie na sercu itd ? Albo ze ktos polozyl nam na nim ogromny cieżar. Ehh ja wlasnie teraz przerabiam te scenariusze + nieraz duszność. Ale jak wiadomo dzieje sie to w naszych głowach. Takze trzeba sie czyms zająć zeby nie myslec.
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez Aga1 22 maja 2007, 20:21
Czesc milo czytac takie posty, ciesze sie ze podejmujesz walke ja tez tak zaczynalam w ubieglym roku. Widze twoja determinacje i wierze ze Ci sie uda. Trzymam kciuki. :twisted:

przez Marla_30g 23 maja 2007, 10:25
NnNn

Witaj Kochany :)

Nie odzywałam się w ogóle bo uznałam że nie ma takiej potrzeby..pilnie śledzę każdy Twój ruch,każdy krok na przód jaki robisz dzięki tym ,którzy Ci pomagają z całego serca(i ukłony głębokie dla Was wszystkich)i że pokonujesz wszystkie te cholerne przeciwnosci...
Nn...wierz mi ,ze aż mi serce chce wyskoczyć z radosci że tak świetnie sobie dajesz radę!!I wiesz...jestem z Ciebie naprawdę dumna i mam do Ciebie ogromny szacunek..a wiesz czemu? Bo zależy Ci na tym aby bylo wszystko dobrze!!że chcesz tego!!i walczysz!!!Ty wiesz jaka to jest uciecha jak widać ze ktoś naprawdę chce?!i potrafi korzystać z oferowanej pomocy,sięgnąć po wyciagnętą dłoń i robi tak duze postępy w tak krótkim czasie??Jesteś wielki! Pozdrawiam Cię w ten burzowy poranek ;)

przez NnNn 23 maja 2007, 18:49
Witam was :smile: Marlo a2d2 aga wszystkich moich przyjaciol :D ale mam braki na forum :!: przerazenie mnie bierze jak pomysle ze jeszcze kilka dni temu od rana do wieczora przesiadywalem na internecie :oops: Dzis jesli korzystam z internetu to tylko wchodze na forum i do was ktorzy przywrociliscie mnie do zycia :!: wczoraj zona zalatwila wszelkie formalnosci i dzis spedzilem 9 godzin na oddziale dziennym :( sporo dlugo i nudno troche w domu bylo zdecydowanie lepiej :cry: Ale jesli ma mi to pomoc :oops: teraz tylko co ja mam myslec o tym wszystkim tabsy mi kazali odlozyc bo terapia na tabsach nie ma sensu tak sie dowiedzialem :( na razie nie mam planu zadnego i nie wiem dokladnie jeszcze jak i na ile bede tam jezdzil :( tak serio to nie wiem czy mi to potrzebne :?: terapeuta twierdzi cytuje ...." wiec pomogly panu stworki z inetrentu ......" kolo caly dzien siedzi w takim zakladzie i sie zastanawiam kto bardziej potrzebuje pomocy ale jak twierdzi chcial mnie zezloscic :cry: zabawa w kotka i myszke jest glupia doslownie :!: dalej ten niby madry uwaza ze w takim razie terapia grupowa to cos dla mnie jesli potrafie sluchac innych :?: pytanie czy potrafie na zywca :?: net to net sam juz nie wiem co myslec na ten temat :( mam w sobie taka sile po tym wyjsciu ze chetnie odstawie ta chemie i terapie sobie sam przeprowadze albo z wami :?: Marla po tym co mi dzis napisalas jestem jeszcze silniejszy i tak mi sie milo zrobilo ze nie potrafie tego wrecz wyrazic :smile: Dzieki wam za wszystko obiecuje ze w miare mozliwosci zawsze bede pisal dobre i zle info jakie mnie napotykaja na codziennej drodze w walce o powrot do normalnosci :!: zonie obiecalem ze troche poluzuje z internetem a czas zaczne jej poswiecac i rodzinie ( w koncu wrocila ) :D i to tez dzieki wam :!: 3majcie sie mysle o was w kazdej sytuacji nawet jak mnie gdzies zakluje czy zaboli ;) czyli non stop i wiem ze dzien o ktorym pisze przyjdzie za niedlugo :!: dalem sobie klika lat zeby nie bylo rozczarowania gdyby to dlugo trwalo :D

Sortuj wg