Nerwicowiec za kierownicą

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwiczka a Prawo Jazdy

przez Kriss 09 maja 2007, 22:09
Czy próbował ktoś z nerwicą zdawać prawo jazdy? I jak wam poszło? Mocno sie stresowaliście? Bo zamierzam sie zapisac na kurs i wiem ze dam rade, ale to poprostu czysta ciekawosc :]] :D Tylko mnie nie dolujcie :P

przez Mizer 09 maja 2007, 22:14
ja sie ide niedługo zapisać.

Powiem, że w przeciwieństwie do epilepsji i in. to w psychiatryku takim dla nas mówią- idź z bogiem zdaj.
Jak sie boisz po lekach- zrób badania tam na dole na refleks.

:D :D :D
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez visine 09 maja 2007, 22:16
hej!
ja zrobilam prawko jeszcze jak nie mialam tak bardzo pogmatwanego zycia przez nerwice ale co z tego skoro teraz boje sie jezdzic.... 3 lata mam w kieszeni prawko a kierowca ze mnie zaden ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atrucha 09 maja 2007, 22:31
Zrobiłam prawo jazdy kiedy miałam nerwicę. W sumie nie było tak źle, choć na egzaminie nogi z waty i serce w gardle :lol: Miałam sporą przerwę w prowadzeniu auta. Teraz jeżdżę każdego dnia.. Bałam się na początku, ale do odważnych świat należy ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Kriss 09 maja 2007, 22:35
Super :) Wiec nie poddam sie i tez zrobie :D Troche sie boje dnia egzaminu, jak zawsze przejmuje sie wszystkim ponadczasowo, coz za idiota ze mnie :] ale to moze i dobrze, psychicznie sie nastawie do tego i bedzie mi duzo lzej! :D Tak samo mialem z egzaminem cambridge ;p stresowalem sie i stresowalem, i mowilem sobie ze nie pojde a podswiadomie wiedzialem ze i tak pojde i wszedlem do sali i 0 stresu! :D

I sorki za zrobienie tego mojego tematu i dzieki za przeniesienie :*

przez IceMan 10 maja 2007, 00:06
Ja miałem średnio przyjemny pierwszy raz za kółkiem, mało nie poharatałem autka taty, co się skończyło tym, że jak siadłem wczoraj za kółko samochodu kuzyna, to emocje pojawiły się wyłącznie od samego odpalenia silnika i depnięcia na gaz (nie jechałem, tylko wypróbowałem jak mruczy 3-litrowe V6 :twisted:). Tylko niestety martwi mnie to, co się ze mną dzieje, bo chcę na wakacje zrobić prawko, a samochody po prostu uwielbiam :!:
Przyjaciel forum

przez VTEC 10 maja 2007, 00:20
Ja juz dosyc dlugo jezdze na codzien i nie sprawia mi to większych trudności - startowalem w KJS nawet rok temu :twisted: choc przyznam gdy czeka mnie jakas dluzsza trasa to gardlo mi sie zaciska 8) .
Piotrek - co do V6 - gdybym mial takie pod maska - wyrzucilbym radio za okno - piekne brzmienie ..
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez IceMan 10 maja 2007, 12:23
VTEC napisał(a):co do V6 - gdybym mial takie pod maska - wyrzucilbym radio za okno - piekne brzmienie ..

Ano... właśnie zauważyłem, że nawet radia tam nie włączyłem :lol: a uwielbiam muzykę ;) Chociaż czy w takim autku pod prawą nogą nie mamy całej orkiestry? :twisted:
Przyjaciel forum

przez Kriss 10 maja 2007, 14:32
Podjalem decyzjeo tym ze pojde zapisac sie na prawko i O, wielkie g....
bo nerwica daje juz o sobie znaki, boli brzuch, ogolny niepokoj i w ogole tragicznie sie czuje :/ masakra jak ja wszystko przezywam to szok, jak sobie przypominam jak kiedys chodzilem wyloozowany wszedzie... kazdy egzamin zdawalem na super wynikach bo nawet do glowy mi nie przyszlo ze moge sie zestresowac ,a teraz nie wchodzi mi do glowy inna mysl niz "A Co Bedzie Jesli" :p I kolejny dzien z tabletkami na uspokojenie ;p :(:(

przez IceMan 10 maja 2007, 18:55
Takich myśli się łatwo nie pozbędziesz, więc moim zdaniem: olej je. Idź i zapisz się wbrew nerwicy. Ona nie ma prawa Tobą rządzić.
Przyjaciel forum

przez TOFIK 10 maja 2007, 20:48
Kriss napisał(a):Podjalem decyzjeo tym ze pojde zapisac sie na prawko i O, wielkie g....
bo nerwica daje juz o sobie znaki, boli brzuch, ogolny niepokoj i w ogole tragicznie sie czuje :/ masakra jak ja wszystko przezywam to szok, jak sobie przypominam jak kiedys chodzilem wyloozowany wszedzie... kazdy egzamin zdawalem na super wynikach bo nawet do glowy mi nie przyszlo ze moge sie zestresowac ,a teraz nie wchodzi mi do glowy inna mysl niz "A Co Bedzie Jesli" :p I kolejny dzien z tabletkami na uspokojenie

he he, skąd ja to znam :)
może razem spróbujemy na to prawko. ja mam ten sam plan i ten sam dylemat od pewnego czasu. będziemy wymieniać się spostrzeżeniami :)

przez nitka1183 10 maja 2007, 22:18
Ja tam jeżdżę cały czas...Tylko jak mam jakiś mocno poddenerwowany nastrój to się ograniczam bo refleks do kitu...

przez Kriss 10 maja 2007, 23:26
TOFIK napisał(a):he he, skąd ja to znam :)
może razem spróbujemy na to prawko. ja mam ten sam plan i ten sam dylemat od pewnego czasu. będziemy wymieniać się spostrzeżeniami :)

Nie ma sprawy :D ale juz mi przechodzi, zjadlem 2 tabletki (Persen jem) ziołowe i pomagaja mi bardzo, kiedys jadlem po 1 i dawalo duzo a teraz niestety ;p
Damy rade : ) "Mój Umysł,moje ciało, nerwica nie moze mna żądzić, bo ja tu jestem panem"
:) :) Jak sobie tak pomowie do siebie to mi pomaga :P

nerwica a prawo jazdy

przez Iga 17 maja 2007, 02:10
mam pytanko do tych ktorzy maja prawko...jak to jest za kółkiem?
zapisalam sie wlasnie na prawko i zastanawiam sie co bedzie gdy atak zlapie mnie podczas prowadzenia samochodu, jak dajecie rade?
Iga

Sortuj wg