Nerwica a dlugosc zycia!!!!!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mizer 03 maja 2007, 16:12
Millka- wiem, że każdy ma inne linie papilarne, ale genetyczna zbieżność jest możliwa. Sprawdź z mamą.

A skoro to dla Ciebie problem stanowi... To może jakaś pogaducha ze specjalistą? :)

PS Moja przyjaciółka ma b. krótka linię zycia.

btw. jak patrzę po twoim zdjęciu to czysta witalność :D
Ostatnio edytowano 03 maja 2007, 16:13 przez Mizer, łącznie edytowano 1 raz
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Millka 03 maja 2007, 16:12
Sluchaj :) we wrozby, taroty magie, rozdzki i inne pierdoly ja akurat nie wierze, uczepilam sie chiromancji, poniewaz duzo czytalam i to naparwde nie ma nic wspolnego z magia...tak jak np numerologia czy to co wczesniej wymienilam, lnie, to jest cos co dostajesz juz przy poczeciu :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:16 pm ]
Agapla :) ja nie wierze we wrozki, magie, tarot i tym podobne bzdury, linie na dloniach to cos innego - dostajesz je przy poczeciu i ksztaltuja sie w toku zycia, sa tobie przypisane itd, duzo na ten temat czytalam, naparwde...ciesze sie ze mnie tak pocieszasz a i nie wiem jakich jeszcze musislabys uzyc argunetow zeby mnie przekonac , ze zle mysle - bardzo bym chciala, bo spedza mi to sen z powiek :)
Mizerko - na dwohc dloniach ma krotka????

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:19 pm ]
do Mizerki: z Mama nie sprawdze bo umarla - miala 59 lat i dluga linie zycia , wiem bo sprawdzalam

przez slitzikin 03 maja 2007, 17:18
Poczytaj dużo o tarocie, różdżkach i magii i też tam piszą bardzo sensowanie.

Nie martw się Milka swoją linią życia :)

Moja jest długa, ale przerwana, co to oznacza? Plus na mojej dłoni widać jeno 3 linie, co to oznacza?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anczitka 03 maja 2007, 17:18
wiesz cO Millka?ja sie interesuje takimi sprawami jak wrozbiarstwo,chiromancja,ale nie biore sobie tego tak do serca!chociaz rozumiem Twoje obawy...bo anuz bedziesz zyla ponad 100 lat:) nie ma reguly ta linia tak pisalam to linia zdrowia witalnosci!niektorzy wydaje sie ze sa silni i zdrowi a umieraja nagle tak jak moja babcia ale nie wiem jaka miala linie bo jej nawet nie znalam:( niektorzy to chorowitki a zyja dlugo nie ma reguly!STO LAT DLA MILLKI!!i staraj sie nie pamietac o tej swojej lince na dloni to tez chyba genetycznie uwarunkowane!
Anczitka

przez Mizer 03 maja 2007, 17:29
Millka- a jak to jest jak ma się długą, bardzo porozgałęzianą linię?

Na początku jest rozgałęziona, potem cała... eh... zeskanować łape?XD
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez agapla 03 maja 2007, 18:00
[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:19 pm ]
do Mizerki: z Mama nie sprawdze bo umarla - miala 59 lat i dluga linie zycia , wiem bo sprawdzalam (cytat) Jednym słowem sama widzisz ze to sie nie sprawdza :idea:

przez Ramanujan 03 maja 2007, 19:31
Millka ja Ciebie doskonale rozumiem, bo dla mnie też błahostki stanowią często duże problemy :cry: . Mam nadzieję, że jakoś poradzisz sobie z tą linią życia i przestaniesz sie tym zamartwiać. Trzymam kciucki, powodzenia !
Ramanujan

przez Neurotic Guy 03 maja 2007, 20:42
moja siostra w ogole nie ma lini zycia ,a mój wujek ( lat 61 ) ma wyjątkowo krótką.Jak ci przeszkadza długosc to wez nóż i ją przedłuż

przez Millka 03 maja 2007, 20:43
chodzilo mi o to ze nie sprawdze teraz bo juz Jej nie ma, ale zanim umarla to patrzylam na jej dlonie, miala dluga linie :) wiesz ja bym chciala dozyc 60tki :) dla mnie to dlugie zycie Agapla

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:45 pm ]
Neurotic jestes fajny:)))) dzieki :)))) ale sprawdz u tego wujka czy na obydwu ma krotka, bo to wazne :)

przez Neurotic Guy 03 maja 2007, 20:49
ma na obydwu , bo sam kiedys czytał o tym i z lekko ironicznym usmieszkiem to czytał

KTo decyduje o długosci twego zycia ? TY czy linia na ręce ?

przez Millka 03 maja 2007, 21:04
mysle ze Los, Bog, Przeznaczenie, nie ty, nie ja :)

przez Neurotic Guy 03 maja 2007, 21:08
Jesli istnieje Bóg to dał ludziom wolną wole , jesli nie istnieje to tymbardziej nie ma przeznaczenia.To nic inego jaka forma usprawiedliwienia własnych błędów i unikania wszelkiej odpowiedzialnosci : to nie moja wina , to Bóg tak chciał , ja jestem niewinny.Istnieje cos takiego jak przypadek , ale nic nie jest zaplanowane z góry.Przed nami pusta kartka , sami ją wypełniamy i sami jestesmy odpowiedzialni za tresc na niej.

przez Anczitka 03 maja 2007, 21:14
niech chroni nas opatrznosc boza jak najdluzej!ale wiecie co? tak naprawde to liczy sie jak ktos zyje a nie ile:)wiem ze wszyscy chcieli by byc dlugowieczni i mysl o smiertelnym zyciu obciaza mozg!ale starajmy sie zyc tak jakby jutrzejszy dzien mial byc ostatnim!wiem ze to sie latwo mowi ale licza sie doswiadczenia zdobyte chociazby przez nasze chorobki,slonce codzienne, radosc zycia!mozna zyc sto lat i wegetowac i nigdy tego zycia nie docenic!:P Janis joplin Jimmy Hendrix, jimm Morisson zyli krotko ale intensywnie:)
Anczitka

przez Neurotic Guy 03 maja 2007, 21:20
Nerwicowcy żyją dłużej : bardziej na siebie uważają , nie ryzykują , pomyslą dwa razy zanim cos zrobią.Gdyby jeszcze nie wpieprzali tylu leków i nie analizowali ( co prowadzi donikąd ) non stop swojej przeszłosci zyli by jeszcze dłuzej :D

Sortuj wg