Nerwica a dlugosc zycia!!!!!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a dlugosc zycia!!!!!!!

przez Millka 03 maja 2007, 14:22
Moja nerwica zaczela sie od stwierdzenia, ze mam krotka linie zycia...od tej chwili nie mam spokoju, czytam na ten temat sporo, intersuje sie tym zagadnieniem, , ogladam duzo ludzkich dloni...i 98 % ludzi ma dluga linie zycia, wlasciwie krotka linie mialy moze dwie osoby, oczywiscie wnioski z tego wysuwam pesymistyyczne dla mnie. Mam prosbe - czy moglibyscie napisac jakie wy macie doswideczneia z chiromancją i jakie sa wasze linie zycia? Pozdrawiam cieplutko i nie smiejcie sie ze mnie bo to dal mnie naparwde problem :)

wiecie nad czym sie zastanawiam???? byc moze krotka linia zycia oznacza osoby takie jak my; wrazliwe, depresyjne, pelne pesymizmu, znerwicowane, o slabej konstrukcji psychicznej... a wcale nie oznacza dlugosci zycia ludzkiego??? jak myslicie?

przez Anczitka 03 maja 2007, 14:35
ciekawy temat:)cierpie na nerwice i czasami mam wrazenie ze ona tez mi moze zabrac pare latek a sama linia zycia czytalam,ze
Absolutnie jej długość nie ma nic wspólnego z długością życia!
Opisuje jednak naszą witalność, zdrowie i uczuciowość:

- blada i cienka: liczne zmiany, przeprowadzki, migreny,
- wyraźna i różowa: dobre zdrowie, zdrowe potomstwo,
- przerwy, czarne kropeczki: problemy zdrowotne, czasami operacje,
- podwójna linia: znak witalności, dbania o zdrowie, umiłowanie władzy,
- drobne linie biegnące od Linii Życia do góry: szczęście w finansach,
- wyraźna linia biegnąca do Pagórka Jowisza: wyjątkowo udane małżeństwo.
Anczitka

przez nieudacznik 03 maja 2007, 14:37
Która linia to jest ta linia zycia?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Millka 03 maja 2007, 15:21
Anczitko...skoro informuje o zdrowiu i kondycji to posrednio o dlugosci zycia tez...pomysl tylko :) a Ty jaką masz?
a ty nieudaczniku wolnosc :) (fajny nick) zobacz w necie ktora to linia, bo nie umiem ci wytlumaczyc tutaj, musialbys zoabczyc na rysunku :)

przez agapla 03 maja 2007, 15:31
Fascynujący przykład na to jak pielęgnować swoją nerwicę i jak się nakręcić :shock:

przez Millka 03 maja 2007, 15:34
agaplo masz racje w 100%, ale problem pozostaje problemem, myslalam ze tu zznajde zrozumienie, a ty jaka masz linie zycia??

przez Anczitka 03 maja 2007, 15:37
ja mam w miare chyba dluga ale z takim jednym odgalezieniem:p
a taka linia jedna przecina mi ta linie zycia:)
Linia Życia zaczyna się powyżej kciuka,biegnie tak jakby wzdluz dloni tworzac zaokraglenie:P, kończy się na nadgarstku.:)dobry opis?hi hi
Anczitka

przez Mizer 03 maja 2007, 15:42
lewa, prawa?

moógłby ktoś powiedzieć która?
bo to różnica.

na prawej to mam prawie od nadgarstka, a do palca wskazującego brakuje ok 1,5 cm XD

za to w lewej krótsza i cieńsza.

Millka- nie martw się, ja już się starzeję :]
to jest taki nasz syndrom, że poumieramy za wczasu starzy z 10-cioma nowotworami na łebka.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Millka 03 maja 2007, 15:43
opis dobry, ale powyzej nadgarstka moze byc duzo innych linii, lepiej pokazac na rysunku

przez agapla 03 maja 2007, 15:45
O to co znalazłam na ten temat; Linia Życia:
Linia Życia zaczyna się powyżej kciuka, biegnie dookoła Wzgórza Wenery, kończy się na nadgarstku.
Absolutnie jej długość nie ma nic wspólnego z długością życia!
Opisuje jednak naszą witalność, zdrowie i uczuciowość:

Wogóle mnie nie interesuję jaką mam linię zycia ,życie jest zbyt krótkie na zajmowanie się drobnostkami .Jak bedziesz sie skupiać na lini życia to nawet nie zauważysz jak ci to życie przeleci :idea:

przez Millka 03 maja 2007, 15:47
ten cytat twoj to jeden z wielu na ten temat, ja czytalam duzo wiecej i daltego martwie sie tym, mysle ze ty masz dluga linie na obu dloniach :) dlatego lekcewazysz problem :)

przez agapla 03 maja 2007, 15:53
Posłuchaj ja zawsze to lekceważyłam ,co ma byc to bedzie nie mamy na to wpływu nikt jeszcze nie poznał dokładnej daty swojej śmierci .zastanów się nad tym ,gdyby to wszystko było takie proste wiele rzeczy można byłoby przewidzieć jednak tak nie jest ,nie warto marnować czasu dla jednej linii!!!!!!!

przez Millka 03 maja 2007, 15:55
Agapla - dwoch linii, na dwoch mam krotka, a to podobno zly znak, wiem ze nikt nie zna daty smierci, ale chiromancja pokazuje w przyblizeniu , dzieki ze ze mna rozmawiasz :) masz dluga linie, prawda???

przez agapla 03 maja 2007, 16:09
Milka potraktuj to wszystko jak zabawę nie warto się zagłebiać w tajniki wróżbiarskie ,ja też interesowałam sie trochę tarotem chodziłam do wróżek i wiesz co ? to wszystko nic nie dało nigdy nikt nie przewidzał na tyle mojej przyszłosci jakbym chciała ,a śmierć ? O rany nikt nie będzie zyć wiecznie .Co do tych linii nie wiem ktyóre to śą wszystkie mam krótkie ;) aha i jeszcze jedno kiedyś był program na ten temat i wiesz kiedy naprawdę te linie się skracaja ? tylko po smierci
Ostatnio edytowano 03 maja 2007, 16:12 przez agapla, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg