Sport

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Amator 09 mar 2006, 01:03
Żurek-mnie właśnie rower odpręża i nauczyłem się właśnie w czasie jazdy nie zwracać uwagi na otoczenie.Tylko ja i rower.
A może ktoś z Was zmęczył się kiedyś prawie do nieprzytomności...tz. tak,że tchu nie można złapać.Wtedy moje lęki odchodzą gdzieś-choć przez chwilę.
A do palaczy to ja tam nic nie mam...paliłem wiele lat i uprawiałem sport.
Teraz rower to moje hobby,więc nie palę od prawie roku.

przez Śmierć 09 mar 2006, 01:07
Ja się zmęczyłem, że nie mogłem tchu złapać i wiecej tego nei zrobię bo wpadam wtedy w panike i sie dusze...

przez Amator 09 mar 2006, 01:07
Śmierć napisał(a):Ja tak mam, nie moge daleko jeżdzić rowerem bo się zaczynam denerwować strasznie mnie to frustruje bo lubie rower i często jezdze, ale ostanio boraz blizej... domu, bosh gdybym był normalny to bym pojechał nad morze nawet...

Śmierć-no a jaki jesteś...piszesz najnormalniej w świecie i są jednak rzeczy,które lubisz.
Mam nadzieje,że ci przejdzie i latem wyskoczysz na rowerek-można się przy tym także nieżle wyżyć :D
Eeeee...można jeżdzić spokojnie i wiedzieć ,że zawsze jest czas aby odpocząć.No ale każdy wybiera sam-ważne aby sport (jakikolwiek), był przyjemnością!
Ostatnio edytowano 16 sty 2007, 00:42 przez Amator, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Śmierć 09 mar 2006, 01:10
Pisze normalnie, bo podchodze do mojego problemu z dystansem, po prostu jest a ja go olewam, co nie znaczy, ze o nim nie mysle, zaczynam się bać wtedy kiedy przychodzą jakieś objawy... rower lubie, oczywiscie ale on nie jest lekiem na cale zlo... nie wiem czy dozyje do lata, nie mam ochoty na zadne jazdy, wszystko jest bez sensu

przez roccola 09 mar 2006, 15:29
Ha jest cos co śmierc lubi robić i co sprawia jej przyjemność. To dobrze :D Ja tez lubię rower szkoda tylko ze jest to uzależnione od pogody..

przez snaefridur 09 mar 2006, 15:48
Ja dziś na rolki idę pierwszy raz od dawien dawna ,a wcześniej jeszcze muszę te rolki sobie kupić .Rolki i łyżwy-chyba jedyne formy aktywności,ktore bezgranicznie uwielbiam.W tym tygodniu poszłam na łyżwy i było świetnie.Od roku uprawiam jogę i polecam,choć osobiście preferuje jednak nieco bardziej hmmm "szybsze" rodzaje aktywności 8) .Niestety nie mogłam biegać,bo zawsze potem bolały mnie kolana.Rower lubię ,ale za bardzo nie mam z kim jeździć,a miałam dość niemiłą przygodę podczas samotnej przjażdżki.Jazda rowerem po mieście to już sport ekstremalny.
snaefridur

przez reirei 09 mar 2006, 17:00
mmmm, na rolki.... niech się tylko ta zima skończy :roll: i wiosna też w sumie :lol:
Ale tak szczerze to najlepsza jest jazda na łyżwach! W tą zimię pojeździłem sobie troche (a nie jeździłem prawie 10 lat) i powiem wam że poprostu czad, polecam :!:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez kukubara 09 mar 2006, 17:12
Rolki,lyzwy ..to najlepszy sport dla mnie ,uwielbiam szczegolnie rozpedzac sie na rolkach a potem wpadac niby niechcacy na ludzi...ich reakcje sa bardzo rozne, :D wszystko zalezy od dlugosci spodniczki jaka sie ma na sobie ;)

przez reirei 09 mar 2006, 19:43
kukubara napisał(a):Rolki,lyzwy ..to najlepszy sport dla mnie ,uwielbiam szczegolnie rozpedzac sie na rolkach a potem wpadac niby niechcacy na ludzi...ich reakcje sa bardzo rozne, :D wszystko zalezy od dlugosci spodniczki jaka sie ma na sobie ;)
Super kukubara! Extreme 8) Tylko żebym nie pomylił - jaką w końcu mam mieć spódniczkę kiedy na nich wpadam, krótką czy długą :twisted: ?

PS: Wogóle proponuje zamiast grupy wsparcia wspólnie wybrać się na rolki, yeeeeeah! Krótkie spódniczki mile widziane :!: ale bedzie terapia...:mrgreen:

przez snaefridur 09 mar 2006, 20:51
Jestem absolutnie poważnie ZA.Panie w mini,panowie w kiltach...i wtedy już napewno będziemy w "Faktach" o 19:00 8) .Kupiłam rolki i jeździłam troszkę,ale niestety te dni krótkie :? .
snaefridur

przez reirei 09 mar 2006, 22:03
snaefridur napisał(a):Jestem absolutnie poważnie ZA.Panie w mini,panowie w kiltach...i wtedy już napewno będziemy w "Faktach" o 19:00 8)
hehe :lol: :lol: ja myśle że jeszcze grupowy atak trzeba zasymulować, to się nawet naukowcy pojawią

przez snaefridur 09 mar 2006, 22:21
I może nawet Animal Planet :lol: .Nie możemy przepuścić takiej okazji.Potomni nam tego nie wybaczą !Czy to nie wspaniał sposób na zwrócenie uwagi społeczeństwa na ten problem?! 8) Taki hmmm widowiskowy.
snaefridur

przez Minhoi 10 mar 2006, 15:18
Sport pomaga przywrócić energię, którą tracimy w czasie napadów narwicowych. Zamiast siedzieć i pogrązać się dotleniamy mózg i samopoczucie się polepsza.
Od dwóch tygodni codziennie chodzę na zajęcia albo squash albo fitness.
Przestałąm pić kawę i biorąc pod uwagę, że śpię mało, czuję się bardzo dobrze, nie czuję zmęczenia i mam bardzo dobrą koncentrację.
POlecam!!

przez paq 27 mar 2006, 22:18
sportem to w moim wykonaniu nazwać tego nie można, raczej rekreacja, pomaga na pewno, ja stosuję basen i w sprzyjających warunkach jazde na rowerze ale niestety też często w trakcie boję się że serce mi wysiądzie i co parę minut mierzę puls, najgorsze że mam ochotę to robić również podczas sexu i jak o tym wtedy pomyślę to mi się odechciewa. :?
paq

Sortuj wg